2026


Best Way / 1C / Ubisoft - www.facesofwargame.com - SHoWWII Sequel - 2006 Summer
  • Hecker007
    #1826
    lehet hogy a tűzfal megfogta a játékot és azért, próbáld meg kikapcsolni a tűzfalat
  • bajsz
    #1825
    Nekem senkit nem lát multiban az miért lehet?vagyis a servereket.
  • Legend Killer
    #1824
    Ühümm, nah felveszlek msn-re :D.
  • Hecker007
    #1823
    igen az, de mindegy, több patch úgyse lesz a játékhoz...
  • Legend Killer
    #1822
    nem hülye kérdés, amúgy asszem az.
  • proway
    #1821
    de az az 1.4es patch az másnéven az 1.04.1-es nem??
    szorri ha hülye kérdés...
  • Legend Killer
    #1820
    geciélet :@@@@@@@@@@@@@@@@@

    akkor miafasznak peccseltem én fel? :D

    kösz az msn-t, ma még sztem felveszlek, scak tod, most nyár van és sokat géjmelek :D.
  • Hecker007
    #1819
    minden van :D
    ha nem reloded-es verziód van a játékból akkor még az 1.41a-s patch is működik, de tökmindegy mert nem változtat semmit, és minden szerverre fel tudsz vele menni, magyarosítás meg megy mindegyik verzióval

    msnem: [email protected]
  • Legend Killer
    #1818
    msn-t adsz priviben? akkor megbeszélhetjük és szívesen megyek... öhh nem nektek van az az oldal, melynél módosítottátok a játékban lévő dolgokat?
    amúgy kellene 1.4es patch-hez krekk, tudsz? vagy olyan peccs, amire rátudom rakni a magyarosítást és van hozzá crack.
  • Hecker007
    #1817
    mi multizunk minden nap, coRDHA-szervert keress ha fent vagy, leginkább 5-tól vagyunk olyan 8-9-óráig
  • Legend Killer
    #1816
    brékó,brékó

    van itt még vki, akar majd multizni?

    most találtam rá a játékra :DD.
  • bajsz
    #1815
    sorry a íráshibákért.

    (harangozol)
  • bajsz
    #1814
    valami olyanra emléxem ,hogy hátul a baraknál van egy kinti sátorral lefedett hely ,padokkal.
    Ott van egy szakács , asszem kikell iktatni.
    Aztán van egy kis harang ott a szakácstól , a lefelé a tankok felé.
    Aztán felveszed a vasat ami elvileg ott van mellete és hanagozol ,hogy ebédvan.

    Ennyi a lényege utánna a katonák kimennek.

    De azt télleg nem tom a szakácsot kikell e nyírni vagy sem.Ha kikell próbáld akkor mikor elmegy fáért.
  • newhenry34
    #1813
    Hellosztok!
    Ott akadtam el, hogy a német csoport utolsó küldijénél a barakkba raknám le a bombát, de mindíg bent vannak, gondolom el kell terelni a figyelmet, de nem tudom mit kell csinálni. Valaki tudna segíteni?
  • Robber
    #1812
    kössz
  • Hecker007
    #1811
    F1-et kell nyomni és úgy lehet belerakni
  • Hecker007
    #1810
    csak úgy emlékezetből írtam, de szerintem így kell, de azért megnézem hogy tényleg
  • Robber
    #1809
    Juno én is letöltöttem de nálam nincs olasz egység
  • Robber
    #1808
    Start és belehúzod a katonát a járműbe?
    Nekem úgy nem engedi.
  • Robber
    #1807
    a csoportra már én is rájöttem csak ez nem jött össze
    kössz
  • Hecker007
    #1806
    lerakod mellé az embereket, nyomsz egy startot és akkor meg belerakod,
    a tankokak érdemes független csoportot adni hogy a player el tudja lopni a géptől
  • Robber
    #1805
    Az Itak dave War-on fent van?
  • Robber
    #1804
    Jah kössz a választ juno.
  • Robber
    #1803
    Editoba nemtudja valaki hogy lehet a járművekbe embert rakni?
  • juno
    #1802
    Hali. Azt hiszem Desert War, de nem biztos...
  • juno
    #1801
    A sorban maga a neve nem Afrika, de én mindet letöltöttem, és installban már azzal is jön le, hogy Afrika Mods... Nagyon szép szinte élnek a pálmafák, külön olasz egységek, minden a helyén van...
  • juno
    #1800
    Az Afrika Korps Vs. Desert Rats itteni megfelelője, kettő single, és egy nagy rakás sivatagos multis mission király cuccok vannak benne, és homok elleni védőkendős rohamsisak, hang tompitos Tommy sniper rifle, meg hasonló finomságok...:) De nekem nem ez jön be, hanem a mission Barbarossa, tuti, de mind jó, és működnek akadás nélkül, szép háttérrel... Egyiken még a falaisei katlan is megvan, na az nagyon durva, reálison 6,5 perc alatt rommá vertek, mindent amijük volt, bedob ellened...
  • Robber
    #1799
    Az afrika az melyik?
  • Robber
    #1798
    ok kössz megskubizom.
  • juno
    #1797
    Próbáld meg az itak dawe War-t, én is véletlen találtam meg, az Afrika, a talvisota, a dog of war, a barbarossa minden fent volt múlt héten, és nekem leszedve, mind működik...
  • Robber
    #1796
    nem jött össze még
  • Robber
    #1795
    hopp bocs www.moddb.com
  • Robber
    #1794
    azt már próbáltam de megnézem mégegyszer kössz
  • Robber
    #1793
    www.modb.com asszem innen tudsz
  • Smokk
    #1792
    nahh En sem talom a modokat,legalabbis amit le is lehetne tolteni...
  • Hecker007
    #1791
    egy csapatba kell őket tenni asszem, van valahol egy száma a csapatoknak, ha 2 csapatnak ugyanaz akkor elvileg szövetségesek, azt meg meglehet határozni hogy ai irányítsa vagy a játékos
  • Robber
    #1790
    Emberek, tudja valaki h lehet editorba szövetségest beállítani?
  • juno
    #1789
    jut eszembe single mission esetén hogyan lehetne átugrani egy nyomorult sehogyan sem sikerülő missiót? Tudja valaki?
  • juno
    #1788
    "Itak dave War"a keresőbe, és a mozilla se perc megtalálta, és az összes eddigi megjelent mods megvan nekik, meg a kettő új is, javaslom nézzétek meg nyugodtan...
  • m1garand
    #1787
    kerestem nem találtam, de írj a gyereknek hogy töltse fel újra (ubisoftos fow fórum)