2063
  • spcs
    #1903
    Sziasztok. A Gold verzióhoz a magyarítást honnan tudom letölteni, mert a GYIK-ben lévő link nem müködik. Köszi előre is.
  • pointer4
    #1902
    Amikor találkoztál az első fantommal, akkor már fejleszthetted a kettes szintű elmesisakot, és onnan az 100%-os védelmet adott ellenük. Úgyhogy 1-1 misszió erejéig, amit végig kell esetleg szenvedni míg leszeded őket, nincs értelme rá pontot pazarolni.
    Az első szintűt, pedig az a nagy érdekes szörnyi adja, amelyik úgy néz ki mint egy elfuserált rák, fele ollója van csak meg, szúrni, az van az egyik betöltő képernyőn, és bazi nagy :D
  • Sheltem
    #1901
    Sajnos nem(ahogy emlékszem).
  • Shiwo
    #1900
    fejlesztett elmesityak volt rajtuk ?
  • Sheltem
    #1899
    Én a végén megszívtam. :) Sajnos nem igazán mentem rá bravery-re vagy mire és mivel nem volt a végén csak tankom, így a legutolsó mapon a Phantomok lepánikoltatták az összes emberemet az első pár körben és egyszerűen nem tudtam mit csinálni. Próbáltam újrakezdeni a térképet és különböző taktikákkal elindulni(mindenki egyirányba, mindenki marad a helyén és térdelve nézi a 3 kijáratot stbstb.) de semmi sem működött. Természetesen Earth előtti mentésem nem maradt...szóval Fail(a Golddal játszottam). Érdekes, hogy amikor régen játszottam végig nem emlékszem ilyenre(gondolom a Gold a Bman moddal hozta magával a csoportos "psy" támadásokat).
  • pointer4
    #1898
    Nem, viszont bazi sok lőszert és kötszert vigyél :D
    Három vagy négy missziót kell kibírnia a felszerelésnek. Persze lerakhatod majd őket a hajón, nem kell mind a kezükben legyen egyszerre.
  • Myers
    #1897
    Kész a centaurus, mehetek a Földre.

    Viszont ördöghalat kell építenem, abba meg csak 10 ember fér + 2 tank. Sehogy nem lehet több embert vinni?
  • pointer4
    #1896
    Az a moriarty mód.

    Sajna nem, 10 a plafon ott.
  • Myers
    #1895
    "Bman-ban van olyan, hogy amit széjjel lősz a küldetés alatt, azt is megkapod."
    Ilyet nem találtam a bman-ben. :( Melyik az? Valami olyasmi van, hogy az idegenek is sérülhetnek, nem csak a hajójuk. Valószínűleg nem erre gondolsz.

    Na most tudtam Jag D1-et és ördöghalat kutatni és csinálni. De ez az ördöghal elég szívás. Csak 10 ember fér bele +2 tank. Tankokat meg nem használok. Nem lehetséges, hogy 18 embert rakok bele.
  • pointer4
    #1894
    Bman-ban van olyan, hogy amit széjjel lősz a küldetés alatt, azt is megkapod. Lehet ott át kellene rakni a pipát :)
  • Myers
    #1893
    10* megint visszatöltöttem, abból egyszer találtak egy nanobotot. Hogy ezt miért csinálja, nem tudom.

    Az inváziós küldetések után 30-ból 30* működik a dolog. itt meg 10-ből 1*.
  • Myers
    #1892
    A centaurusból 4 részlet megvan és le is gyártottam. Gondolom most majd megered a nyelvük.

    Megcsináltam a 2. csatahajós küldetést. Miután végeztem, azt írta ki, hogy az ügynökök a következőt találták a roncsok között: 1 fejlesztett hajóelem. Ez így ok.

    Az ufó inváziós küldetéseknél, az invázió vezér hajójának kitakarítása után szoktak találni 3 dolgot. Akkor azt szoktam csinálni, hogy addig töltöm vissza, amíg nem a nekem tetsző cuccokat adja be véletlenszerűen. :)

    Viszont most hiába töltöm vissza 2. csatahajós küldetés végét, már nem találnak semmit! :( Még szerencse, hogy elmentettem azt a talált hajóelemes részt.
  • pointer4
    #1891
    "Vagy arra gondolsz, hogy egyszerűen hagyod őket a kikutatható tételek között, és nem rakod át és éppen kutatottak közé?"
    Jáá, de néha észrevettem, hogy el-el tűnnek, ezért 1 tudóssal melegen szoktam tartani a projektet azért.

    "hogy az idegen anyahajó avonium raktárában mennyi anyag van. "
    Elvileg, ha az megtelik, akkor az az elakadt szupernagy anyahajó kicsinál mindenkit :D Game Over , szerintem az hogy ez megtörténjen, direkt akarni kell :D

    Na, szóval particle megvan, akkor igencsak a játék végén vagy. Projekt Centaurust kell már csak összerakni, és irány a föld. (le is kell gyártani)

    Esetleg, nézd meg itt, mi van meg, és mi nincsen. Bal oldalon mutatja, fentről lefele, hányadik commandertől milyen infók szerezhetőek meg.
  • Myers
    #1890
    Részecske technológia megvan. Páncélból a "darázskezelő" van.

    De azt hogy lehet szabályozni, hogy ne vallassak parancsnokot? És hogy tudod betárazni őket?

    Vagy arra gondolsz, hogy egyszerűen hagyod őket a kikutatható tételek között, és nem rakod át és éppen kutatottak közé?

    Ja és az ufópédiában néha mutatja, hogy az idegen anyahajó avonium raktárában mennyi anyag van. Jelenleg 0%, mert minden ufót lelövök. :) Vagy azért hagyni kell, hogy töltsék maguknak?
  • pointer4
    #1889
    Ja igen, azt elfelejtettem mondani,(de lehet tudod) hogy ilyen parancsnokokat csak akkor szabad vallatni, ha van olyan technológia, ami halványan van írva, és amúgy nem engedi kutatni. Ilyen volt a plazma is az elején. Mert ha nincs miről kérdezni őket, akkor a vallató tiszt nem tud mit kérdezni :D
    Én mindig betáraztam egy pár parancsnokot, az ínséges időkre :D
  • pointer4
    #1888
    Hmm, hát milyen fegyvereid vannak ? Milyen technológiai szinten vagy?
    Plasma, Ion, AKEW, EEEW, Particle? Desert Viper ruci? Devil Fish, Jag D1?
  • Myers
    #1887
    Megcsináltam a csatahajós küldetést. Nem volt rajta parancsnok. Majd mikor hazaértem, kutathatóvá vált a csatahajó. Kikutattam, és utána mit lehetett kutatni? Vipon parancsnokot! :) Biztos valami jóval korábban begyűjtött példány lehet.
  • pointer4
    #1886
    Jaja, olyan is lehet a továbblépésre a megoldás. Meg létezik még 1 hajó, valami terraformáló, vagy felfedező, vagy mi a kutya füle.
  • Myers
    #1885
    Időközben volt ufóinvázió, bandavezér lelőve, "feltakarítva", a többi hajót is megcsináltam. Volt saját bázis visszafoglalás, idegen bázis felszámolás.

    Tele fantom parancsnokkal. De nincs mit fejleszteni.

    De most először megjelent egy csatahajó, ettől várom az áttörést! :)
  • Lammer
    #1884
    ez ofkorsz... en is addig toltogetek, amig minden perfekt :)

    Csak szerettem volna erzekeltetni, hogy a jatek nem banik kesztyus kezzel a jatekossal... az ember teszi be nagy arczal a mega katonakat es puff fekszik... eleg rossz erzes
  • Shiwo
    #1883
    ne aggódj, jönni fognak...majd visszasírod azt, amikor még nem voltak...a végső úrhajó fejlesztésében simán ellehet jutni egy jódarabig...lehet "pár évig" még majd az is eltart, hogy megjelenjenek a Battleship-ek
  • Sheltem
    #1882
    Srácok már letelt 2 év de nem jönnek a Phantomok. Mit rontok el? Már a végső űrhajó 4 része ki van fejlesztve, de phantomok sehol.
  • pointer4
    #1881
    Igen, elfoglalnak egy államot, akkor ott meg kell védeni a civileket. Az is egy misszió, és hazafele úton felfedezik a bázist. Ha nem mennél egy ideig, akkor eltűnik a bázis. Az elfoglalt ország felett patrol üzemmódban repkedve, felfedezheted újra a bázist. :D
  • Myers
    #1880
    Az, amikor elfoglalnak egy államot?

    Mert épp most lesz egy olyanom, és pont hagyni akartam az ufót, hagy csinálja a dolgát. :)
  • pointer4
    #1879
    Lehet csak még nincs itt az ideje, hogy fejlődj, vagy alien bázist kéne kifosztanod.
  • Myers
    #1878
    De nem nálam, mert én addig töltöm vissza, amíg egy karcolás sem éri. :)

    De most kicsit felhúzott a program: Az OK, hogy a vipon parancsnokok már nem tudnak mit elköpni. De begyűjtöttem 2 prédikátor és 5 fantom parancsnokot, és mégsem tudok fejleszteni semmit!!! Ez mitől lehet? 1. év végén járok időben.
  • Lammer
    #1877
    szuper!...

    ...
    ..
    .
    es utana meg lelovik a kovetkezo kuldetesben (Parszor megtortent!)
  • Myers
    #1876
    Az nagyon durva, hogy első év decemberében felvettem egy embert és 2480-as TP-vel indult!!! Az első küldetés után rögtön a 3. legmagasabb rangot kapta, 45 pontot osztottam ki neki.

    Van olyan emberem, akivel 11 hónap alatt nem értem el ilyen TP-t!
  • Myers
    #1875
    © Lammer: úgy látom itt ez a trükk csak filléres dolgoknál működik, puska tár, stb...

    2 repülőt nem gyárt le 1 perc alatt. :)
  • Myers
    #1874
    Basszus, lelőttem egy Prédikátor parancsnokot, ez lett volna az első. :( És erre csak a pálya végigjátszása után jöttem rá.

    Pedig feltűnt, hogy más a színe. Na mindegy, majd jön másik. B-man-ben gyakorira állítottam a parancsnokokat. :)
  • pointer4
    #1873
    Tényleg volt valami ilyesmi, ahogy olvastam, beugrott :D
  • Lammer
    #1872
    Azt hiszem, hogy az eredeti x-comban volt ilyen bug, hogy beraktad manufakturaba a legyartani valo cuccot es ha jol csal az emlekezetem, akkor talan cancel vagy 0 munkas trukkel tudtal koltsegmentesen gyartani??? Mar nem emlexem, de szorult helyzetben anno jol jott az ingyen draga cucc :D
  • Wanax
    #1871
    Jah, mekkora királyság ez :) Nem mint a régi UFO 1-2-ben, ahol mindet le kellett scannelni psi-vel, hogy ki a főnök.
    Mekkora lenne már ugyanez RL-ben... :)
  • Papa01 #1870
    Más a színük... a GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK!-ben ott a részletes válasz! :)
  • dalmar
    #1869
    Még egy kérdés hogyan lehet megkülönböztetni az ufo parancsnokokat?
  • Myers
    #1868
    Mégsem igaz amit írtam.

    Hiába ír ki a küldetés végén kevesebb zsákmányolt tárgyat, valójában minden begyűjtésre kerül, tehát nem kell felszedegetni az emberekkel a cuccokat.
  • dalmar
    #1867
    Köszönöm!
  • pointer4
    #1866
    Talán ha 5x játszottam végig, ebből 1 a gold, de ilyennel nem találkoztam :D
  • Myers
    #1865
    Ne de 3-ból 2-őt a fegyverén találtam el? :)

    Valamint azt hiszem arra is rájöttem, hogy miért nem tudtam több embert felvenni, miután kirúgtam 1-et. Szerintem a harci járművekben ülő emberek is foglalják a helyet.

    Kirúgtam az embert, de helyette legyártottam egy járművet, ezért nem volt hely.

    Majd miután eladtam egy régebbi járművet, már tudtam felvenni embert. :)

    Már csak arra kéne rájönnöm, hogy mikor tudom előhozni a gyártásnál azt a bugot, hogy 1 pillanat alatt legyárt mondjuk 10 akármit. Még nem sikerült rekonstruálnom ezt a bugot. Véletlenül már többször előfordult.
  • Shiwo
    #1864
    shiwo.uw.hu/flash/ufo_et_faq/Files/ufo_et_gold_hun.zip