2063
  • Shiwo
    #1943
    nem hiszem, hogy az lenne a gond, hogy tört....inkább akkor az zavarhatott be neki, hogy a registry-ben matattál
  • unusual
    #1942
    Én nem tudom mi a fakk van,de most már menni se akar. Mindent kipróbáltam,és semmi. Nem fogom újra rakni a rendszert az tuti. Inkább megveszem eredetiben.
  • Shiwo
    #1941
    ennyiből nekem gőzöm nincs, hogy mi lehet, tippem szerint vagy nem tettél fel valamit, ami előtte fent volt (pl patch, magyarítás, fenetudja) vagy tényleg valami bman beállítás hibádzik...esetleg próbáld meg azt, hogy ha indítasz egy új játékot, akkor is kiakad-e missionál...ha igen, akkor telepítési probléma lesz
  • unusual
    #1940
    Így van. Mennék mission-re,és nem akarja. Ezt írja = Problem signature:
    Problem Event Name: APPCRASH
    Application Name: UFO_ET.exe
    Application Version: 0.0.0.0
    Application Timestamp: 4ab7dbb8
    Fault Module Name: UFO_ET.exe
    Fault Module Version: 0.0.0.0
    Fault Module Timestamp: 4ab7dbb8
    Exception Code: c0000005
    Exception Offset: 0012339b
    OS Version: 6.0.6002.2.2.0.256.1

  • pointer4
    #1939
    De a Geospace bejön, és ha mennél új misszióra kifagy?
    Lehet van nálad valami tárgy, amit nem létezik a mostani beállításokkal ? Valami akár az x-com ufo1 cuccai közül pl ?
  • unusual
    #1938
    Így sem megy..... :-( Nem tudom mi baja lehet.
  • unusual
    #1937
    Amikor először gameltem vele,akkor is változtattam bman dolgokat,és semmi baj nem volt. Most registry-ből is töröltem. Kíváncsi vagyok mi lesz.
  • pointer4
    #1936
    Egy ötlet:
    Azt vettem észre, ha megváltoztatod a Bman beállításokat, akkor csak a Geomap-ot tudod visszatölteni, a taktikai részt nem engedi, kifagy.
  • unusual
    #1935
    Letöröltem a game-t,és újraraktam,mert nem akarta a Magyarítást,és most mindig amikor kezdődne a küldi crash.....Valami ötlet?
  • markastor
    #1934
    Én is most raktam fel a 11.2-őt, és dettó ez a helyzet.

    Köszi ha megnéznéd. Érdekes amúgy h. más (sokkal hardver igényesebb) játék probléma nélkül fut. Csak az egyik nagy kedvenc szórakozik velem. :(
  • pointer4
    #1933
    Ha gondolod le tudom tesztelni este, hogy otthon mi a helyzet, 5870van nekem is, hátha az új cata szórakozik. 64bites win7el, bár intel proci.

    11.02 most ha jól tudom az uccsó catalist.
  • markastor
    #1932
    Lehet h. driver lesz. Egyszerűen elviselhetetlenül belassul. Mintha egy AthlonXP-vel játszanék. :(
  • pointer4
    #1931
    Hehh, én itt a melóban szoktam kikapcsolgatni, ha nem vagyok türelmes kedvemben, mert nagyon megfogja. De ez itt egy 2Ghzes cerko, 512mb rammal,+6600gt.
    Akkor most vagy nem értettem meg mi a gondod, mi nem elég folyamatos.
    Vagy valami komoly driver gond lehet.
  • markastor
    #1930
    A 4 giga ram az a rendszer, és nem a videómemória. :)
  • markastor
    #1929
    Más ötlet esetleg? 3.5 ghz-es Phenom II + Radeon 5870 4 giga rammal + SSD a gépem főbb adatai. :S
  • pointer4
    #1928
    Kapcsold ki a Bman radart, az gyenge gépen sokat fog.
  • markastor
    #1927
    Sziasztok!

    UFO:ET (sima + BMan moddal), illetve a Gold is rettentően szaggat nálam taktikai (nem globe) módban. Lehet valamit tenni, h. pl. a katonák mozgása folyamatos legyen?
  • unusual
    #1926
    Gold verzióm van amiben benne van,de mínuszban vagyok egyenlőre.
  • Shiwo
    #1925
    amúgy ha sima verziód van, akkor tedd fel a bman mod-ot, s ott a beállításokkal lehet variálni úgy, hogy nagyon hamar nagyon sok pénzt összetudj szedni
  • pointer4
    #1924
    Elhozzák, csak képletesen foszd ki őket.
    A legértékesebb cuccokat, a berendezéseket, úgy e tudná katona felemelni :D
  • unusual
    #1923
    Azt hittem elhozzák ugyanúgy mint az X-Com-ban.....
  • SZU
    #1922
    Nyírd ki az idegeneket, foszd ki őket, majd add el a szajrét...
  • unusual
    #1921
    Sziasztok. Valaki tud valamilyen dolgot,hogy lehet pénzhez jutni a játékban? :)
  • pointer4
    #1920
    Azt az elkorcsosult fajtáját :D
    Win98boxról még nem hallottam :D
  • Myers
    #1919
    Megnéztem pár fórumot. Rakjam fel az új peccset, stb... Kipróbáltam nem ment.

    pointer4: WINDOWS-os. Állítólag win98 alatt érzi jól magát. :)
  • pointer4
    #1918
    DosBox? Vagy WINDOWS-os volt már ?
  • Papa01 #1917
    Nekem futott anno, az biztos.. de már nem emlékszem, mit alkottam.. :)
  • Myers
    #1916
    Dune2k úgy tűnik kilőve. :( Nem sikerül elindítani XP alatt. Lehet, hogy kéne valamilyen virtuális gép, arra win98 és úgy talán menne.
  • Papa01 #1915
    Nem ismerem, pár szót írnál róla? :)
  • Lammer
    #1914
    ha mar JA2... en mar alig varom, hogy a trapped dead vegre megjelenjen angolul (nemet az alap es igertek, hogy lesz)!!!

    kedvenc temam + tbs nyammm... :)
  • Papa01 #1913
  • Myers
    #1912
    Akkor lehet, hogy először 2k aztán BoD, csak hogy sorban menjek. :)
  • Papa01 #1911
    A Dune2K-t imádtam, a zenéje is nagyon szuper! :)
  • Myers
    #1910
    :)

    Most a Dune 2k és a Emperor: Battle for Dune között vacillálok. De JA2-ről is jókat hallottam. :)
  • Papa01 #1909
    Gratulálok! :)
    Javasolom a Emperor: Battle for Dune nevű remekművet! :) Esetleg ha körös témát szereted akkor a Jagged Alliance 2-őt! :)
  • Myers
    #1908
    Szóval én is végignyomtam, jó volt, de a vége felé már kissé monoton volt, már alig vártam, hogy vége legyen. És most nem kevés pénzt kérnék azért, hogy újra játsszak vele. :) Egyébként nagyon nagy játék.

    Kössz mindenkinek a segítséget, lehet, hogy néha be fogok nézni, osztani az észt. ;)

    Azt hiszem, most keresek valami régi C&C-t vagy dűnét és azzal nyomom.
  • Myers
    #1907
    Nem ad 100%-os védelmet. Én minden emberemre fejlesztett elmesisakot adtam, de akinek csak 30-35 alatti volt a bátorsága, és "rászálltak", azt beparáztatták, sőt olyan is volt, hogy átvették az irányítást felette.

    Olyan is volt, hogy 48-as bátorságú emberemet fejlesztett elmesisakkal 2 egységre vitték le. Kb. vagy 15-ször szugerálták őt abban a körben, amikor az idegenek voltak soron.
  • Shiwo
    #1906
    a gold magyarítást a faq-ban javítottam, elvielg most müxik
  • spcs
    #1905
    Köszönöm!
  • pointer4
    #1904
    Oldal közepén, #1864.