2063
  • Papa01 #2063
  • LMNO
    #2062
    Köszi, már megijedtem, hogy törölték :)
    Csak nem dobta ki a kereső...
  • Papa01 #2061
    Nem EZT keresed? :)
  • LMNO
    #2060
    Hova lett az UFO: ET 2 topik??
  • Quantumleap
    #2059
    Utolsó próbálkozásom: Egy külföldi oldalból úgy nézem ki, hogy ha még elfogok egy pár commandert, és végigfaggatom őket, egy idő után kifogynak az infókból, és az egyik utolsó a Generator lesz. Próba szerencse.
  • pointer4
    #2058
    Sajna nincs ötletem, és kimentésem is csak olyan, hogy már a földön vagyunk. :(
  • Quantumleap
    #2057
    Hát én meghülyülök. Megint az van, hogy a Battleship hajó kikutatása után a Centaurus minden részét ki tudom kutatni, csak a generátort nem! Vagy ez tényleg azért lenne, mert a síma játékból hoztam át egy mentett állást?
  • Quantumleap
    #2056
    javítás

    2010=2110
    2012=2112

    Na, 2112 márciustól már jönnek, hálistennek. Remélem, ezúttal normálisan kikutatható lesz a Centaurus.
  • Quantumleap
    #2055
    Többhelyütt (a fenti GYIK linkben is) azt írják, hogy 2010 végén kell elkezdeniük jönni. Ehhez képest, most kíváncsiságból (mentés nélkül) előrepörgettem néhány hónapot 2012 februárig, és még mindig nem jönnek. Az a gond, hogy így kezd unalmassá válni a játék, mert a hiányzó Centaurus részeken kívül már minden ki van kutatva, semmi mást nem csinálok, csak ufókra lövök, bázist védek, meg kimegyek küldetésekre. Remélhetőleg ez nem valami bug, ami abból ered, hogy a síma játékból hoztam át mentést (bár erre nem sok esélyt látok).
  • Shiwo
    #2054
    a csatahajókra egy csomót kell várni.. nem lehet, hogy az alapban is később jöttek, csak kevesebbnek tűnt a várakozás, mert lassabban jutottál el arra a szintre, mint most ?
  • Quantumleap
    #2053
    2111 elején járok, de még mindig nem jött Battleship (Csatahajó). A síma játékban mintha ilyenkor már lettek volna. Ennek mi lehet az oka?
  • pointer4
    #2052
    Hát én már olyan régen játszottam vele szégyen szemre, hogy ezekre már nem emlékszme sorry :(
  • Quantumleap
    #2051
    Na, elfogtam egy prédikátort, és utána jött a fejlesztett elmepajzs és az infernó technológia kikutási lehetősége.
    Ami a Centaurust illeti, jelenleg kábé az összetevők fele van kikutatva, és legyártva, a generátor nincs közöttük. 21ö9 végén vagyok. Jól tudom, hogy akkor most arra kell várni, hogy jöjjön egy csatahajó típusú ufó? (eddig csatacirkáló volt a legnagyobb)
  • Shiwo
    #2050
    én is néztem ezt, de ez alapján pl. Preacher nem kellene semmihez jóformán, csak a végső küldetéshez ?
  • pointer4
    #2049

    Nemtom ez segít-e

    Kell egy Phantom hozzá pedig, és abból jön még a particle technology is, jobb közép-fent van.
    A síma mindshieldhez, meg egy hallucionid. Lehet az kell elébb.
  • Shiwo
    #2048
    keresgéltem infókat, több helyen a Phantom szerepel, de van ahol halott Preacher-t ír a fejlesztett elme pajzshoz, mint követelmény..
  • Quantumleap
    #2047
    Nem. Mert egy korábbi mentésemben a játék síma verziójában (amit félbehagytam, mert bejött a bug, hogy nem tudom kikutatni a Centaurushoz a generátort) már megvolt, és tudom, hogy ott nem találkoztam fantomokkal. De már nem emlékszem, hogy jött.
  • Shiwo
    #2046
    sztem pár halott fantom..
  • Quantumleap
    #2045
    Most találkoztam először fantomokkal egy bázison. Nem sikerült legyőzni őket, mert folyton megbénítanak mindenkit. A fejlesztett elme pajzs kikutatásához mi kell?
  • Shiwo
    #2044
    a játékhoz összesen 2 patch jött ki, mindkettőt tartalmazza a Gold..

    sajnos ez a bug valóban benne maradt, Saga írta rá a megoldást
  • SaGa Jr
    #2043
    Nincs hozzá patch.
    Épület eladáskor egyesével adogass el, ne akarj egyszerre gyors egymásutánban letudni épületbontást. Magyarán egyszerre csak egy épületet adj el, válts át másik nézetre (boltolni vagy épp a nagy térképre teljesen mindegy) aztán vissza az épület eladáshoz. Akkor majd nem fog fagyni. Ez az egy hiba van amúgy azt slussz (én legalábbis másba nem futottam bele amit egy visszatöltés ne orvosolt volna).
  • Quantumleap
    #2042
    Amúgy a Gold Editionhöz semmiféle patch vagy javítás nem létezik? Mert annyi bugot már észrevettem, hogy ha épületeket adok el, a másodiknál kilép a játékból. És ezt nemcsak az áthozott állásoknál csinálja, hanem mindig.
  • Shiwo
    #2041
    bőven (:

    de sztem akkor mész biztosra, ha újra kezded (úgy is lehet az XP-t is boostolni, szval hamar ott leszel, ahol eddig tartottál..)
  • Quantumleap
    #2040
    Kösz szépen!

    Akkor, ha beállítom, hogy minden ufonauta holttest után kapjak 50.000-et, akkor avval el lehet lenni anélkül, hogy mínuszba kerüljek?
  • Shiwo
    #2039
    Gold magyarítás
  • Quantumleap
    #2038
    Ahogy látom, a síma játékból áthozott akció közbeni mentések nem töltődnek be. Remélem, csak ennyi a bug. :)
  • Shiwo
    #2037
    nekem úgy rémlik, hogy bugos lehet, ha nem goldos mentést használsz

    csalás nem is kell hozzá különösebben, a beállítások között (főmenüben, indítás után, nem a betöltött játék során esc-re behozott menüben) lesznek részletes finomhangolási lehetőségek, köztük olyan, hogy a lelőtt idegenekért mennyi pénzt kapj meg ilyesmi, azokat felhúzva gyorsan és könnyedén meggazdagszol.. magyarítást meg keresem, hogy hova mentettem le...
  • Quantumleap
    #2036
    Ja, és valami csalás kód is kellene, amivel tuningolni lehet a lóvét. Ami a síma játéknál működött, az itt azt hiszem, nem.
  • Quantumleap
    #2035
    Szerencsére működik. Viszont magyarítást nem találok hozzá. A lentebbi link már nem él.
  • Shiwo
    #2034
    nem valószínűsítem
  • Quantumleap
    #2033
    Ha a Gold Editionbe bemásolom egy emitt mentett állás save könyvtárát, akkor az ott működni fog?
  • Shiwo
    #2032
    szerintem érdemes újrakezdeni és ajánlott a bman mod használata (valahol a gyik-ban van link is hozzá) vagy a gold edition feltelepítése, ami tartalmazza a 2 patchet meg a bman mod nagy részét
  • Quantumleap
    #2031
    De az már világos, hogy buggal van dolgom, ugyanis többhelyütt azt írják, hogy a Generátor az első négy Centaur-elem között kell, hogy kikutatható legyen.
    Felraktam tehát a második patchet is, illetve most felnyomtam a Greyfiend modot (de biztonsági mentést csináltam az eredeti mentésekről). Van egy olyan mentésem is, ahol nem sokkal vagyok a Centaur kutathatóságaa előtt. Érdemes esetleg innen újrakezdeni?
  • Quantumleap
    #2030
    Igen, síma.
  • Shiwo
    #2029
    ezek szerint sima változatod van, nem a gold

    (gold-ra nem szabat patch-et tenni, mert már tartalmazza)
  • Quantumleap
    #2028
    Nem mindegy, hogy melyik faj commandereit fogom el? Amúgy ilyen phantommal szerintem én még nem is találkoztam. 2010 elején vagyok.
    Amúgy egy külföldi oldalt olvasgatva nekem az jött le, hogy a Nightwolf kikutatása után meg kellett volna, hogy kapjam a generátor kutatási lehetőségét. Visszaolvasgattam, és egyesek azt írják, hogy ez egy bug. Azóta felraktam a második patchet (eddig csak az első volt fent), de ugyanúgy nem látom a genmerátort a kutatási lehetőségek között. Vagy fel kell rakni mást is?
  • SaGa Jr
    #2027
    Élő commander-eket kapj el és kutass ki. Lehetőleg a fejlettebb fajokból ne az alapból (tehát ne a kígyók vezéreit, inkább a combosabb phantom és más főnököket kapd el és kutasd ki mert tőlük jön az infó).
  • Quantumleap
    #2026
    Hozzáteszem, csatahajót és csatacirkálót már fogtam el. Vagy jön még ennél nagyobb ufo is?
  • Quantumleap
    #2025
    Szevasztok! Nem tudom, jár-e még erre valaki.
    A játékban már ott tartok, hogy a centaurusnak minden részét kikutattam a Generátor kivételével. Mi kell hozzá, hogy azt is kifejleszthessem?
  • pointer4
    #2024
    +1