3510
  • attila117
    #3190
    valaki nem töltöte partosan ugy hogy van 38 part és azt kell egyesiteni mer ha igen akkor vki nem rakná fel a 38.at mer csak az nem jó és ha jó lenne akkor az egész gamet feltudnám rakni és az má nem lények hogy a gép miat nem megy vagy szagat... lécci vki rakja fel ha partosan töltöte vagy vmi oldalr nem tudna adni vki amin fen van és nem torrentes lécci vki nagyon kéne az a game lécci
    előre is köst :)
  • LPKENJI
    #3189
    ezért jobb ha +van ps2-re mert ott nincsenik ilyen problémák:D
    +a grafika is szebb
  • Atkamon
    #3188
    nekem elment 512 rammal... amikor még annyi volt...
  • Elmör
    #3187
    Ez sajna így van. Legalább 1024MB RAM és egy 6600GT kellene.
  • mike0013
    #3186
    nagyon nagy az esélye, hogy nem megy, mert kevés az az 512 mb ram, és a videókártya (már megbocsáss) de kalap szart sem ér
  • Atkamon
    #3185
    Most ezt nekünk honnan kéne tudni? próbáld ki...
  • attila117
    #3184
    bocs nem 2,8 GHz hanem 2,4
  • attila117
    #3183
    csa all

    Minimum konfiguráció:
    1,8 GHz-es processzor
    512 MB RAM
    Geforce FX 5200 vagy Radeon 8500
    5 GB szabad hely a merevlemezen

    ez a minimum gépigénye az éngépem pedeg ez

    2,8GHz-es processzor
    512 MB RAM
    Geforce FX 5200
    és hely az meg bőven van

    azt szeretném kérdezni hogy nem e fog szagat ni vagy fog e egyeltalán meni???????
  • erikn
    #3182
    kösz
  • Atkamon
    #3181
    Minden nehézségi fokozaton végig kell vinni. Azaz ha most végigvitted easy-n akkor menj az első pályára (Ever had a dream Neo?) és ott csináld meg medium-ig, és válaszd a medium-ot, akkor nem kell ujra végigvinni. És akkor ezt csináld meg a hard-al is
  • erikn
    #3180
    Nem tudjátok hogy hogy lehet az összes cheatet aktiválni mert már végigvittem és csak 2 tudok aktiválni
  • Atkamon
    #3179
    Jó a logód:)
  • mike0013
    #3178
    add fel magad, elvégre Neo-t elkapták a filmbe is
  • liveset
    #3177
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni.

    Lehet hogy már volt kérdés, de nekem még friss a game. Szóval.... nem tudom hogy az irodás résznél melyik ajtón kell bemenni, amikor a végén van egy elágazás, balra áll egy őr, mögöttem egy ajtó, meg jobb oldalt 2 ajtó, de mind3 zárva, persze kinyitni simán már próbáltam. Próbáltam már az őr mögött is elslisszolni, de nem megy és kb 5-6 másodpercem van még, mert utána mindenképp észrevesznek. Mit tegyek?

    A választ előre is köszönöm!

    Üdv! l.
  • Doom 4
    #3176
    itt meglátjátok
  • Doom 4
    #3175
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1115897002&order=reverse&index=6
  • Doom 4
    #3174
    én is néztem a gamecopy-t de mindenféle hide meg letitkosítani de már találtam
  • Atkamon
    #3173
    1, azaz EGY hozzászólást olvass vissza=)
  • pipumuk11
    #3172
    Adjon már valaki egy cracketmert amit valaki megadott ottnem is lehet leszedni.
    Elöre is kösz!!!
  • Atkamon
    #3171
    A www.gamecopyworld.com tud adni:)
  • Doom 4
    #3170
    hali tud valaki CRACK-ot adni ?
  • akyyy
    #3169
    most már csak a szövegre vok kiváncsi, ugyanis végigvittem. ha ilyen íránytással, graffal, meg stbvel készült volna az enter th matrix jó lett volna. viszont ez igy még nagyon nyers! nagyno sok rész nem is úg ytörtént ahogy a filmben, illetve sok rész kimaradt,
  • mt91
    #3168
    Én általában úgy szoktam,h mikor látom,h ütni akar akkor időlassítást(focus shift l)alkalmazok mivel így több időm van eldönteni,h fel le balra v jobbra repüljek el(a,d+ctrl l)és mivel a végén az időlassítás gyorsan betöltődik és sok is van így nem kell attól félni,h elfogy.
    De azért ez sem mindig jön be,tuti biztos csak a trainer v a cheat.
  • 6600GT
    #3167
    cső! hallasz vmi hangot,kb akkor kell meghúzni a kart és az állomáson megáll! a hang(bemondó féleség) aszem igy van!
  • akyyy
    #3166
    valaki tudja hogy mit mondott a két nintendo figura?

    meg hogy kő kinyirni a megasmithet?
  • erikn
    #3165
    Hogy kell kinyitni a metrós pályán (amikor smithtől menekülünk)azt az ajtót ami a vészfék előtt van mert amikor a szoba nincs fejjel lefelé akkor sem tudom kinyitni
  • LPKENJI
    #3164
    a tied szar

    kül gépre sokkal rosszabb a grafikája nem?
  • Tekken5
    #3163
    Szerintem nem annyira jó... :D
  • Atkamon
    #3162
    nincs
  • erikn
    #3161
    Ebben nincs multiplayer?
  • Atkamon
    #3160
    öh... nekem szar a gépem vagy senki se látja a bannert?
  • Atkamon
    #3159
    azért az túlzás hogy ha okos vagy nem jáccol vele de a többi igaz:PP
  • akyyy
    #3158
    csak azokat a játékokat érdemes megvenni amibe van multi. mert azok töbnyire cak eredetivel mennek.
  • mike0013
    #3157
    ha hülye vagy megveszed, ha okos vagy nem játszol vele, ha mátrix rajongó vagy és okos akkor letöltöd;)
  • Atkamon
    #3156
    nem
  • erikn
    #3155
    Majd megszeretném venni a játékot,és kiváncsi vagyok hogy mennyire jó szerintetek érdemes megvennem a játékot?
  • Atkamon
    #3154
    igen lol...
  • Tekken5
    #3153
    A legutolsó főellenség egy marha nagy több klónból és épületekből álló óriás szörny? Mert ott tartok...
  • Atkamon
    #3152
    igen... és az amin nincs semmi az nem üres...
  • akyyy
    #3151
    te írtad hogy üres, :PP