3510
  • Atkamon
    #3150
    -.-...

    úgy üres hogy semmi nincs rajta... ez egy tehervonat és olyan kell aminnincs rakomány... istenem...
  • akyyy
    #3149
    hogy üres a kocsija? nem hiszem hogy bele tudok látni melyikbe nincs senki
  • Atkamon
    #3148
    Jön olyan vonat aminek van üres kocsijaa... arra kell ráugrani...
  • akyyy
    #3147
    mit kell annál csinálni, mikor majdnem kijutottam az állomásról, de jött smith meg egy csomó rendőr shotgunnal, és csak jönnke jönnek:\

    olyasmit mondtak előtte telefonba, hogy ugorjak a vonatr,a de ha ráugrok, megy egy kicsit, aztán leesek a semmibe és game over
  • Atkamon
    #3146
    Olvass vissza pár oldalt már többször is leirtam
  • tréj
    #3145
    sziasztok lenne egy kérdésem az hogy most azzon a pályán vagyok amin bemegyek egy szobába és akkor egy olyan hogy a falak fel vannak fordiulva és nem találom hol kell kimenni!hol lehet?elvileg valami ajtot kell megtalálni!
  • Atkamon
    #3144
    Ott ha elfogadod akkor vége annak a résznek... Az a kép meg a képességeket mutatja... a játék elején csak megnézheted a már meglévőket később meg aktiválhatsz újakat
  • akyyy
    #3143
    jah értem.
    meg volt mikro menekülni kell az irodaházból. Nos, ott afilmbe neo ugye feladja, itt nekem meg sikerült elmenekülnöm, igaz votl egyszer mikor elkaptam, és rákérdezett a végén, hogy restart, elfogadom hogy elkaptak, vagy kilépek, ha elfogadom, akkor többet játszhatok?:D

    lenti kép:| #3104nél.

    azok akörök mi célt szolgálnak?

  • Atkamon
    #3142
    oké most hogy többszö elolvastam már értem... jha és nincs magyarítás
  • Atkamon
    #3141
    öh a mondataidnak csak felét tudom értelmezni sajnos biztos az én hibám... Egyátalán nem összevissza megy... minden rész követi egymást... ha a filmbejátszásokra gondolsz azok csak összefoglalnak dolgokat... Milyen kép lent? Az elején az arra szolgál hogy felméri a "szintedet" ha eljutsz a végéig, akkor tudod hardon nyomni... ha csak közepéig akkor mediumon stb.
  • akyyy
    #3140
    nem rossz játék de lenne poár kérdés:

    miért össze vissza megy a filmbeli történettel?
    hol még az irpdaházról menekülök, aztán orákulumnál vok, hirtelen meg menekülök a dejavus házba, csak előtünik egy fal... (najó ennyire nagyban mégsem, de nem pontosan a filméli történetet követi:S)

    a másik, meg ami lent is van kép, az mire jó?:D

    meg az elején mi célt szolgál a rendőrők elleni lövöldözés???

    plusz nem létezik vmi magyarítás a játékhoz?:(
  • mike0013
    #3139
    oks:)
    msn-ed van?
    privibe megadod és akkor ott megbeszélnénk ok:D?
  • Atkamon
    #3138
    aha^^
  • mike0013
    #3137
    megcsináljam a FAQ-t:)?
    persze, csak ha segítetek:D
  • mike0013
    #3136
    áááá, kösziii:D
  • Atkamon
    #3135
    Az ajtó fölött ahonnan jönnek a kommandósok van egy nagy nem tom mi:p azt kell lelőni ogy az ajtó elé essen és ne tudjanak bejönni
  • mike0013
    #3134
    no, elakadtam:(
    visszaolvastam 1 oldalt, de nem leltem a választ
    ott járok, hogy Neo másodszor "repül a város fölé" (az első repülésén, azt a 4-5 küldit már megcsinátlam), Morpheust, Trinity-t kiszabadítottam, Neobie-t is, és még valaki mást is, de most ott tartok, hogy úgy kezdődik az rész, hogy Neo betöri a falat utána beszélget egy shotgun-os hapekkal (bocsi, hogy így használom a magyart:D), na és a kommandósok folyamatosan jönnek, nem lehet őket megállítani, viszont van egy lift, ami felvezet egy irányító részhez, amivel egy marha nagy talajt tudok mozgatni, de semmire nem megyek vele, és itt akadtam el, légyszi segítsetek, köszi előre is...
  • Atkamon
    #3133
    Én is így vagyok... nagyon nagy mátrix rajongó vagyok így ezt is imádom meg az etm-et is:P
    és mivel már mindkettővel nagyon sokat jáccottam ezért most a The Matrix Onlineal jáccok:p
  • mike0013
    #3132
    megvan a játék ps2-n:)
    nekem nagyon tetszik, végre nem szaggat (pc-n szaggatott)
    nagyon jó lett, bár néhol fura, de nekem bejön;)
  • InfectedMann
    #3131
    Ahogy olvasom a vége nagyon szarakodós, majd holnap legyakom a megasmith -t :D
  • Atkamon
    #3130
    mindenki be is látja... ha visszaolvasol te vagy kb a 20. ilyen vélemménnyel...
  • InfectedMann
    #3129
    Hát grafikailag meg programozásila nem nyűgözött le ez játék.
    Jól elkúrták mint az Enter The Matrix -ot.
    Igaz elég sokat játszottam ma vele, de csak a játékélmény miatt amúgy minden tekintetbe egy nagy nulla az egész.
    Sorry, de hát ezt mindenki beláthatja.
  • Atkamon
    #3128
    Mivel úgy kell ujjat kezdeni hogy az első pályára mész és ott egy másik nehézségi szintet választasz.
  • Oyrin
    #3127
    Mikor végig játszok egy szintet, akkor az extrák - cheatsen belül lehet aktiválni két opciót. Azt értem, hogy mire valók, de mikor elkezdem a játékot a köv. szinten mégsem működnek... Akkor meg minek vannak? :D
  • Atkamon
    #3126
    heh:P
  • Oyrin
    #3125
    Köszike. Végre így már meglett. Kezdtem megbolondulni... :D Azóta már vmi bazi erős festett arcú némbert is megöltem!
  • Atkamon
    #3124
    Ott nem ajtó kell... azaz de, de a csajt először ki kell szabadítani. Van egy nagy kő ott a szökőkútnál, azt mozdítsd el és lépj rá az alatta lévő négyzetre, akkor kinyílik a kapu. Öld meg a hangyákat és menny be a rács mögött lévő kapun.
  • Oyrin
    #3123
    Sziasztok!
    Mivel ugyebár nem megy a Faq, vki légyszi árulja el, hogy azon a pályán, hogy vagy hol kell továbbmenni, amelyiken egy űrszerű térben össze-vissza vannak szobaelemek, és az ajtókon kell bemászkálni!? Egy nagy rácsos kapuig jutottam, ahol egy csaj küzd két óriáshangyával! :D De sehol nem találok olyan ajtót, amin még nem mentem be...
    Előre is köszi!
  • Atkamon
    #3122
    nem tom nekem rendesen megy és nem sokkal jobb a gépem a tiédnél...
  • Elmör
    #3121
    Sajna elég nagy a gépigénye, szóval kérdésedre a válasz igen.
  • AntiHero
    #3120
    AMD.2,4 Athlon XP.512 DDR (400mhz) Hynix Ram. Ati 9800 Pro

    Nemigaz, ennyira nagy a gépigénye?
    Tegnap elindult nagynehezen 1 óra szarkodás után 1 beálitáson is de igy is szaggatot mint álat meg hang se volt mindig.
    Nemértem ilyan rosszul let optimalizálva?

  • Atkamon
    #3119
    Milyen a géped?-.-
  • AntiHero
    #3118
    Egyedűl akkor fut a játék ha nyolcasra álitom a QUALITYt ha lejebb vesze már nem indul viszont 8aon nagyon szaggat.
  • AntiHero
    #3117
    Miért van az hogy mikor a játékot akarná inditani New Game után Tölt majd egyszerűen kivág az asztalra?
    1.2 verzióm van!
  • Atkamon
    #3116
    Már nagyon rég óta nincs faq... kérdezzetek itt ha kell valami infó
  • Scottt
    #3115
    HOL A F.A.Q???????????????
  • mike0013
    #3114
    elindul:)
    de sok jóra ne számíts
  • AntiHero
    #3113
    Annyit szeretnék tudni hogy elindul a játék Ati 9800 Proval?
  • AntiHero
    #3112
    F.A.Q.
    Hol a fenébe van?
    Ha valakinek megvan lementve elküldhetné.
    Vagy írhatna P.Ü.
  • Atkamon
    #3111
    aha az is jó:)