3510
  • SLICK
    #795
    Ki tart vissza???
  • R3GiDON
    #794
    Nekem amugy nem lenne semmi bajom a gémmel, de hogy ekkora legyen a gépigénye
    Szorsz motoros gémek futnak fullon,de ennek köze nincs a hl2 grafjahoz,és mégis igy fut pedig nagy hodoloja vok matrixnak!
  • Istencsászár
    #793
    persze, hajrá, ha neked bejön akkor vidd végig és élvezd!
  • Istencsászár
    #792
    és ez 4 gb egy játék és felrak 6ot ezis röhej miért nem lehet a videókat a dvdről futattni?...
    Atari elásta magát már a Driver 3al de nagyon mélyre, csődbemehetne már igazán csak szenny cuccokat tud kiadni...
  • scorpeeon
    #791
    wandoot plz
  • Magiszter
    #790
    "Nem adom fel!" Akkor is letöltöm és végigjáccom!
  • Shodan
    #789
    Az a 3 nem elég alul, még sok is szerintem.
  • Shodan
    #788
    Na jó nekem már elment a kedvem az egésztől, nem fogok itt szenvedni megint.Szar ez az egész....
  • szaharin
    #787
    mindenki aztmondja hogy szar?:( tegyetekbe sok kepet...
  • Maxtreme
    #786
    ezzel 1etértek. Ritka az a játék amit 3x végigviszek, de a Riddick ezek közé tartozik..

    1ébként az ATARI is igazán lehúzhatná már a rolót.... Nem siratnám meg őket.
    Az utóbbi időben amit művelnek, az már több mint szánalmas...
    Egyáltalán hogy van pofájuk 1 iylen félkész ócska szemetet kiadni?
    ..és ezért még fizessen is valaki 10 ezreket?
    Én nem azt mondom hogy minden úgy nézzen ki mint a Farcry vagy a Hl2 (bár ez 2005 végén alap lenne) de akkor legalább a grafhoz képest
    lőjjék be a vasigényt. Nehogy már 1 ilyen szarnak x800 meg 6800 kelljen. Nevetséges..
    Ennek a játéknak (ahoz képest ahogy kinéz) egy P3 500-on, és egy Gef3 Ti200-on maxon kéne menni...
  • Istencsászár
    #785
    ja igen elég jóvolt azis
  • szaharin
    #784
    A required security module can not be activated.
    Win2000 kompatibilisse tedd at...
  • scorpeeon
    #783
    hééé vki ellopta a wandoo felhasználónevemet
    2 percre lelépek és már nem bírok ugyanazzal csatlakozni amiről eddig töltöttem, eleve 4 giga a játék és csomó idő alatt lett volna csak meg de így meg még több idő lesz, sokkal több :( szóval ha van vkinek felesleges wandoo regje az írja meg priviben plz
    köszke
  • Magiszter
    #782
    Azért csak próbálkozzanak. (amúgy a Spider-man the movie is jó volt szerintem)
  • Istencsászár
    #781
    ha van mit miért ne:D egyetlen film adaptáció ütött meg egy mércét amire azt mondtam igen ez egy isten gém lett minden szempontból azpedig a : The Chronicles Of Riddick, többi ilyen filmes próbálkozás egy kalap szar.
  • wander01
    #780
    a restore-nál hogyan veszed ki mindkét pöttyöt? nekem nem engedi, vagy egyik vagy másik
  • Magiszter
    #779
    És amúgy mester, meg érti a dolgát. Szóval...
  • Magiszter
    #778
    Nem fogják fel. Csak kritizálni tudnak.
  • Atkamon
    #777
    És amúgy kínai!
  • Atkamon
    #776
    De ha egyszer egy kung fu mester figyelte akkor úgy készítették el, hogy igazi kung fu legyen a játékban!
  • bazza
    #775
    1.18 a verzsönöm...az baj?
  • Skyline
    #774
    Akko kicsit nemrégi a blaxxod? amúgy lehet a stealth nélkül is megy majd de ha nem akko azkjéne:)
  • Skyline
    #773
    close,indítsd a játékot és utánna lépj be megin a settingsbe
  • bazza
    #772
    nekem nincs ott...
  • Seth
    #771
    és?? ne felügyelje japán, hanem programozza.
  • bazza
    #770
    oké, de ha már be van rakva a restore, akkor azt hogy "kattinthatom ki" ? :D
  • Atkamon
    #769
    Yuen Wo Ping felügyelte a játék készítésénél a kung fu mozdulatokat...
  • Skyline
    #768
    Inteligent stealth --> jobbkatt a jobbalul a futó programok közt a kis cd ikonra (antiblaxxx).
    Ezt kapcsold be mielött ugyanitt EXIT-et nem nyomsz az antiblaxx leállításához.
  • Seth
    #767
    Adják japán fejlesztők kezébe, ők tudnak profi verekedős cuccokat csinálni
  • Skyline
    #766


    Így beállítgatod a megfelelő védelem és ne a FEAR legyen berakva a lényeg hogy a RESTORE mellett nelegyen semmi...
    Indítod a játékot,hibaüzenet.
    Kikapcsolod antiblax,játék indul.
  • Magiszter
    #765
    Próbáld ki sokat nem veszíthetsz: Miután megcsinálod azt amit írtak lejjebb nyomsz egy restartot. Hátha az istenek megsajnálnak :DDDD
  • Gabe18
    #764
    Hát a grafika tényleg nem minden.
    De azért mindjárt 2006 van,ugyhogy azért egy bizonyos szintet el lehetne érni.
    Arról nem is beszélve,hogy egy olyan filmről (filmtrilógiáról) van szó,ami azért ennél jobbat érdemelne.Legalábbis a képek alapján...
  • bazza
    #763
    "Belőttem az Inteligent stealth-et és szépen leállítottam az antiblaxxot....a játék hibátlanul indult ezután."

    Most mivan? én ilyet hogy Inteligent stealth sehol sem látok...
  • maka2
    #762
    http://www.gamecrazy.com/games/game.aspx?id=10207

    Ajánlom nézzétek meg itt az értékeket , és hasonlítsátok össze a Gun nal.

    Nem sok különbség van , tehát sztem marha jó játék!!!!
  • Magiszter
    #761
    Én mostantól gyűjtöm a játék elindítására tett hozzászólásokat (mármint az építő jellegűeket. Úgyhogy majd holnap ha valakinek nem megy annak szívesen elkűldöm pm-be))
  • Skyline
    #760
    Minek az advanced menü a játék indításához?:)
    A settingsbe molyolj
  • Shodan
    #759
    Ez annyira szánalmas hogy az alcohol nem tudja megnyitni a saját szarját. Valaki egy .mds fájlt ?!!!
  • bazza
    #758
    Nah jó, most értem. a baj, hogy az advanced menübe nem tok belépni, mert runtime errort ír a progi.
  • Maxtreme
    #757
    Igen egész komoly gameket. Remek példa erre a Driver3 és társai.
  • Magiszter
    #756
    Tudod mennyit jáccottam a Max Paye mátrix módjával? rengeteget. Pedig az csak egy mód votl 4-5 ütéssel rugással. ágis jól meg volt csinálva benne a lassítás és ez bejött. Ebben meg aztán lesz dögivel szóval...