3510
  • bazza
    #755
    Nah ezt most mondel úgy hogy értsek is belőle vmit...most hogy indult és hogy nem?
  • dardevil
    #754
    Nem tom mi lehet az oka, én tök ugyanúgy csináltam mint ahogy írtam és nekem elsőre elindult.
  • Skyline
    #753
    És most végre értelmes magyarázatot valaki hogy miért fos a játék??????
    Az hogy atari megint szart csinált LOL mert Atariék egész komoly gamekat szoktak kihozni.
    Nemkellenek képek meg hogy ezalapján itéljünk!!! LESZAROM A GRAFIKÁT!!!! A grafikabuzik húzzanak a büdös picsuba márbocs:)
    Értelmes indokot kérek MÉ szar a játék.
    M.i.,játékmenet,hangok,stb...
  • Maxtreme
    #752
    Még jó hogy nem szenvedtem vele tovább.
    Anno a Tr6-ot mindenki a grafja miatt (is) fikázta. Nos az ehez képest 1 Farcry :))
  • wander01
    #751
    Daredevil megcsináltam amit a képen mutattál, a különbség az hogy szintén kéri az eredeti cd-t viszont a sr.stop meg cd hide befagy mint állat. ...
  • Skyline
    #750
    A required security module can not be activated. This program can not be executed.... Na akinél ez a hibaüzenet van éééés Antiblaxxxxot futtat ott nállam az volt az eddigi hasonló védelmü játékoknál a megoldás hogy bekonfigolom a játékot indításra de nem állítom be a RESTORE opciót. Indítom a blaxxból a játékot,így kiírta hogy nanem... Belőttem az Inteligent stealth-et és szépen leállítottam az antiblaxxot....a játék hibátlanul indult ezután.
  • dardevil
    #749
  • bazsi123
    #748
    ...annak sok ideje van és/vagy játékújságíró :-)

    őszintén, találd meg a számításod a gámában!
  • Magiszter
    #747
    Kéne az a FAQ
  • bazza
    #746
    Nem indul!
    "A required security module can not be activated. This program can not be executed."
  • Magiszter
    #745
    Biztos lesz másik is. De aki minden hibát kiment egy játékban...
    Én a pozitív dolgokat fogom nézni az is tuti. Nem pedig: "nah itt ez a pixel hogy néz mááá ki?!"
  • Istencsászár
    #744
    sajna már elkezdtem szedni igy már megnézem de lehet meglessz a 2005ös év citromdijasa:D
  • Magiszter
    #743
    LOL
  • bazsi123
    #742
    reméljük, hogy csak ez az egy van benne...
  • Maxtreme
    #741
    és 6gb-nál valamivel többet pakol fel...
    A sok film.. maga a játék elférne vagy 200mb-ba....
  • bazza
    #740
    wanadoo
  • Atkamon
    #739
    Ok! Most lefényképezett nekünk egy graf hibát a játékban...
  • Magiszter
    #738
    Nekem tetszik a képek alapján :D
  • Gabe18
    #737
    Hát őőő...biztos az audio részre gyúrtak...
  • bazsi123
    #736
    örök dilemma. a graf nem minden, ez igaz, viszont a többi jellemző mellett illetve azok kárára nagyon is sokat nyom a latba. ez van.
  • bazsi123
    #735
    van egy olyan sanda gyanúm, hogy aki az etm-et is gágyinak találta (van ilyen, ugye), az ennek is elég nagy fenntartásokkal ül neki. és hát ha az első percek nem fogják meg az embert, akkor nem erőlködik túlságosan. mondjuk ha kemény pénzmagokat adna ki érte az illető, akkor nyilván más lenne picit a hozzáállás.
  • Istencsászár
    #734
    és elgondolkozik az ember.. mi ezen 3.7 gb? ajánlott graf kártya x800? nevetséges
  • Magiszter
    #733
    És esetleg egy indoklás. De akinek a grafika nem tetszik az ne szólaljon meg. Mert aki csak a grafika miatt jáccik bármivel is az nem normális. Várjon még 5 évet és csak akkor gépezzen. addigra talán már fotorealiszikus játékok lesznek.
  • Atkamon
    #732
    Honnan töltötted le?
  • Gabe18
    #731
    Hát a kettő pedig nagyjából ugyanaz,csak másként megfogalmazva.
  • Atkamon
    #730
    Jesszus! A második képen jó a lába:DDD
  • bazza
    #729
    Nem indul!
    "A required security module can not be activated. This program can not be executed."

    a SR7.STOP lefagy, most az anti-blaxx-al próbálkoznák de nemmegy...
  • Atkamon
    #728
    Na! Még egyszer utoljára játszok az ETM-el, aztán ujjabb 3 évre itt lesz ez!:D
  • dardevil
    #727
    Mivel a játékot nem lehet fikázni beszéljenek a képek.

  • Istencsászár
    #726
    rettentő nehéz elinditani :D::D:D:D:D mitnemondjak
  • mucsácsó
    #725
    najó, akkor én leszarom, marad a Gun a listán, ha ekkora fos az egész
  • Atkamon
    #724
    oké, de akkor azt kéne irni, hogy nem teccik, nem azt hogy "EGY NAGY SZAR EZ AZ EGÉSZ GÉM! AZ ATARI UJJABB SZART CSINÁLT" satöbbi.
  • GeneralsHungary
    #723
    Nah SR7.Stop_1.0.exe, ez kell hozzá.
    Megy daemonnnal is. Virtual CD Hide nem jó.
    Jó játlékot srácok.
  • Gabe18
    #722
    Már ne haragudj,de Te sem láttad még ahogy nézem,viszont mindenki véleményét élből elveted aki negativan szól róla,viszont már látta mozgásban.
    És a negativ véleményeket szerinted hova kéne írni ha nem ide?Nem azért van a topic hogy megbeszéljük kinek hogy tetszik,mi van vele,stb...?Ebbe az is beletartozik hogy valakinek nem tetszik.
    Nyilván eddig olyan vélemények jöttek,amit a játék kezdeti részei hoztak ki a játékosokból,hiszen mostanában kezdte mindenki.Az hogy eddig a többség a játék elejéről ugy nyilatkozott hogy gyenge (ki-ki a saját szóhasználatában),semmi jót nem vetít előre...
  • Magiszter
    #721
    Köszi. Akkor majd ezzel kezdem a próbálkozást.
  • SASI
    #720
    30perc mulva lennt van nekem a game, ha sikerul elinditanom, akkor megírom részletesen hogy hogyan indul el..
  • Magiszter
    #719
    Remélem, mert én is azt töltöm
  • dardevil
    #718
    Nekem ezzel a módszerrel elindult !



    1. Start menü - Futtatás - Regedit
    2. Keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices mappát
    3. Ezen a mappán kattints jobb gombbal -> PERMISSIONS (Jogosultságok).
    4. Kattints az ADMINISTRATORS (Redszergazda) -ra
    5. A READ (Olvasás) bejegyzésnél válaszd ki a DENY (Megtagad)-t.
    6. Okézd le, ennyi.


    a két fenti müveletet elvégzed, majd a játék exe-jén jobb klikk kompatibilitás - Win 2000.
  • Atkamon
    #717
    Ugye a wanadoos 73 fájlos jó?
  • GeneralsHungary
    #716
    Ez a gond van nálam is, neked milyen programok vannak fent?