3510
  • Newfronter
    #835
    Na én is kipróbáltam. A grafikáról nem mondok semmit, mert az le van írva hogy milyen. A játékélmény viszont kezd fokozódni, ugyanis egyre több combo-t tudok és egyre jobb a játék. :)
  • sagjoz
    #834
    Hasomlít a game a Fahrenheitre? vagy csak a irodás kép miatt hasonlítgatom?
  • Maxtreme
    #833
    Nemhinném. Most értekeztem haverral MSN-en, nála 6600GT-n olyan 19-20 körül mozog.
    1ébként nem érdekel ha nálam van a gáz, nem buherálok 1 ilyen szar miatt bele a stabil rendszerembe :)
  • RolEnD
    #832
    Maxtreme : 12 - 16 FPS??!! A leírásban szereplő géppel? :) Már bocs, de akkor valami baj van nálad. Szerintem olyan gyorsan megy, mint amilyen ronda. :) Nálam semmi gond... Ráadásul nVIDIA párti a játék. Az egyik általad benyomott képen ott az nVIDIA reklám. ;)
  • wander01
    #831
    akinek van .mds fájl-ja a játékhoz kérem küldje el nekem mail-ben a [email protected]. előre is köszönöm.
  • Maxtreme
    #830
    Aham. Meg mellé a 12-16 fps...
  • szaharin
    #829
    max graf?:S pfff
  • Smuge
    #828
    Kipróbáltam..hát ez elég elszomorito, egy szó jutott eszembe amikor megláttam elöször az ingame motort: hányinger ( mintha a psp képét kitettem volna gépre) :( ritkán látok igy dolgokat de erre azt kell mondjam , irányítás pocsék ha egyáltalán irányitásnak mondhato , hangok semmik, egyszóval ez egy nagy 0 :( Sajnálom sokkal többet ki lehetett volna ebböl hozni, ennél még az etm is 100x jobb volt :(
  • Csuhai G
    #827
    Ez valami undorító! A legtöbb játéknál én sem a grafikával foglalkozom, de ez...
  • Crazy Mate
    #826
    Mi az az RMPS?
  • Csuhai G
    #825
    Na ne már....!!!
  • scorpeeon
    #824
    Atka, megnyitod az elsőt, kiszedet a 2 file-t és az összes file-t érzékelni fogja. csak az mds-t kell mountolni
  • Maxtreme
    #823
    Nesztek még kép...













    Ez kérem a max graf...
  • RolEnD
    #822
    Atkamon... Próbáld meg, hogy bemountolod Alcohol - ba, de kapcsold be az RMPS - t (nálam bevolt). Aztán rakd fel a játékot. Majd állítsd át a játék könyvtárában a Matrix3.exe - t Win2000 kompatibilisre. SR7 Stop elindít, Hide megnyom, majd SR7 Stop bezár, játék indít.

    Nálam így indult. Sok szerencsét!
  • scorpeeon
    #821
    nincs senkinek feleslegben wandoo regje?
  • Atkamon
    #820
    De mind a 73 vagy mennyi fájlt kell muntolni?
  • Goth
    #819
    Én az Enter The Matrix-al is jól elszórakoztam, tetszett. Nem volt egy csúcs grafikája de a hangulat teljesen kárpótolt, jó volt.
  • Gabe18
    #818
    Pl. amit a #807-ben irnak.
  • Atkamon
    #817
    Szóval ha letöltöttem és kitömörítettem, akkor mit kell csinálni?
  • Davidsned
    #816
    OK! Nekem elég amúgy az alábbi egyetlen értelmes, objektív hsz.
    Egy próbát talán megér.
  • mucsácsó
    #815
    nekemisnekemis!
    én most ott vagyok, hogy nem szedem le
  • Atkamon
    #814
    A mai napon jött pár hsz!
  • Crazy Mate
    #813
    A required security module can not be activated. This program can not be executed. Ezt írta ki az exe elindítása után,és is azt tettem amit kell csak virtual cd hiddeal.Mit tegyek?
  • Magiszter
    #812
    Végre valaki aki nem a grafikával jön

    És hamár a filmekről is szó volt. Elkezdek Mátrix-ot nézni amíg lejön a gáma
  • Atkamon
    #811
    Végre egy jó vélemény!
  • Maxtreme
    #810
    Próbáld ki, lehet neked bejön.
  • Anthony001
    #809
    Úristen!

    Így olvasgatva a topicot, ez tényleg ennyire szar lenne?
  • Davidsned
    #808
    Jól látom, h eddig csak negatív vélemény? Mert akkor segítettetek a döntésben, h kipróbáljam-e :)
  • RolEnD
    #807
    Hi Mindekinek!

    No, sikerült elindítani és kipróbálni.
    Az elindítás nekem ugyan úgy sikerült, mint a Battlefront 2 - nél...:
    1. Mount Alcohol - ba...
    2. Telepít...
    3. Átállít *.exe Win2000 kompatibilításra...
    4. SR7 Stop - al Hide, majd kinyom... És indul a gamma...

    Kb. fél óra játék után a konklúzió:
    Egyértelműen PS2 - es átirat. (3 évig volt PS2 - öm)
    Szóval a grafikáról ennyit, aki a PC - hez, meg a Quake 4 - hez van szokva az valószínűleg sírva fakad. Ronda na, de ami szerintem kell az megvan. A hangulat! Engem így első blikkre megfogott. Tele van filmbetétekkel (valószínűleg ezért ilyen nagy méretű, a bejátszások simán XviD minőségűek), Focus, Kung Fu, minden ami kell. És még egyszer ott az a Hangulat, ami szerintem elad egy játékot, akár milyen ronda is...
    Persze azért akadt nálam is negatívum, 2* kilépett hibajelentéssel (lehet, hogy csak a Windows hibája) és néha az "árnyékok" ugrálnak.
    Ennyi. Szerintem egy próbát megér, Matrix Fanoknak pedig mondhatom, hogy biztos szórakozást fog nyújtani!
  • Maxtreme
    #806
    Ine nagyon valószínű.
    Nézzétek meg. Sehol 1 shader, semmmi...
    1etlen effekt a tükröződés, amit már 1 Dx7-es kártya is csuklóból tud.
  • Atkamon
    #805
    de utána!
  • Sil3nt
    #804
    kitömöríted őket winrarral
  • Atkamon
    #803
    Sry a hülye kérdésért de valaki megirna priviben, hogy mit csináljak ezzel a 70 akárhány fájlal mikor letöltöttem?
  • Gabe18
    #802
    Hát ezt elnézve,mindenki jobban járt volna egy megvásárólt,már jól bejáratott grafikus engine-el.Ja hogy azért külön fizetni kellett volna...
  • Magiszter
    #801
    Nem elképzelhetetlen. Max egy csöppet belenyultak.
  • Magiszter
    #800
    Pl a mátrix forradalmak egy rakat... szóval az nem tetszett. a 2-ben számszerint 4 jó jelenet volt. Én szeretem a mátrixot, de ez a véleményem. (hamár a filmeknél tartunk)
  • Seth
    #799
    valószínűleg ez az ETM motorja még mindíg
  • Istencsászár
    #798
    "mátrix fan", de csak a filmeké...
  • Magiszter
    #797
    A lehangoló megnyílvánulások nem mátrix fanoktól.
  • Magiszter
    #796
    Csak tudod a szőrszt 5 évig fejlesztették teljes erőbedobással. ezt meg max 2 éve, de szerintem csak 1. Ha ez is szőrszös lenne akkor nem így nézne ki és nem így futna. De az ATARI ragaszkodott a saját motorhoz.