3510
  • Hesler
    #2709
    Sziasztok

    Akárhogyis probálom nem megy a Matrix 3

    mi tegyek ti hogy oldotátok meg??? (nekem kéri a dvd-t)
    SEGITSETEK:(
  • Richard90
    #2708
    Talán próbáld meg letörölni az össezs kodek csomagok
  • magus755
    #2707
    Sziasztok egy olyan gondom van,hogy tegnap feltettük az egyik havernak a játékot eddig semmi gond nem is volt,de viszont amikor elkezdtük volna a gamet és rányomtunk a start new game-re elindul a játék csak tiszta fekete a kép de a játék az megy tudnátok valami megoldást ajánlani rá a legujjab driver van fent ja és nvidia geforce kártyáról van szó!elöre is köszönöm ha valaki tud rá megoldást!!!
  • kisspe2
    #2706
    Elolvastma és sikerült is megcsinálni.
    Bocs ha kicsit amatőrnek tüntem, de azért kösz a tippet
  • Atkamon
    #2705
    OLVASD MÁR EL A FAQ-T MIELŐTT KÉRDEZEL VALAMIT!
  • Andretti
    #2704
    Ha tusz angolul figyelj a szövegre, ha nem akkor majd elmondom nappal...
  • kisspe2
    #2703
    Sziasztok!
    Tudna esetleg nekem segíteni valaki?
    Az a helyzet, hogy végigjáccottam a path of neot majdnem. Ott tartok, hogy legyőztem smithet és megjelent az az óriási smith! Nem tudom, hogyan kell legyőzni.
  • Andretti
    #2702
    Amit a 2625-ben írta az egyszerűbb, és hatásosabb... Kipróbáltam a tiedet is, jó, csak ha egy vadbarom elszabadul a regeditben...
  • reménytelen
    #2701
    Nem tudom, mennyire tudsz angolul, de nekem rengeteget segített a www.gamefaqs.com-on lévő leírás.
  • Amadeus HU
    #2700
    Szevasztok

    Az ugrálós résznél tartok, amikor megkell találni a helyes ajtót. Már szinte minden fele ugráltam. felugrottam a legfelső téglára is, de sehol semmi.
    Hol lehet az ajtó és egyáltalán merre kéne kindulni hogy el ne lehessen tévedni?
  • Realtibi
    #2699
    rájöttem
  • Realtibi
    #2698
    az elso lépeést hogy tudom megcsinálni????
  • reménytelen
    #2697
    Tudok egy módszert, amivel Daemon Tools 4-gyel is elindul, és nem kell hozzá egyéb rejtegető program:
    1. Matrix3.exe Windows 2000 kompatibilisre állítása
    2. Daemon 4-be bemountolod a szükséges image-t.
    3. És most jön a fontos rész:
    Start menü -> Futtatás..., ide beírod, hogy regedit, majd OK gomb -> HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ MountedDevices És ezen a MountedDevices mappán jobb klikk, majd Engedélyek..., és itt az aktuális felhasználótól megtagadod az olvasást.
  • Atkamon
    #2696
    szivesen...
  • Panjabi Mc
    #2695
    Atkmaon thx szépen
  • Atkamon
    #2694
    És ki is próbáltad a lehetőségeket? Mer attól hogy elolvasod nem lesz jó...
  • Realtibi
    #2693
    grrr
    nemtom elinditani

    valami tanács

    faq olvasstam
  • Atkamon
    #2692
    #2656
  • Atkamon
    #2691
    Mindenkinek más...
  • Afe
    #2690
    léci nekem meg néze meg vki, aki még nem babrálta, hogy mik az eredeti értékek, mert bmit írok vissza a BF2 diafilmként müxik.
  • Panjabi Mc
    #2689
    Please valaki a lapozófájlt hogy lehet kikapcsolni? Segítsen valaki
  • Andretti
    #2688
    Átolvastam. Tényleg jó kis írás, de nekem nincs szükségem a lapozófájla, már 2 hónapja. Eddig 2x írt ki out of memoryt:
    -Egyszer, mikor egyszerre telepítettem, uninstalláltam, videót rendereltem az Adobe premier pro 1.5-tel, zenét hallgattam, msneztem, skypeoztam, és neteztem. Es ekkor tényleg kevés volt az 1 GB Ram.
    -Második alkalomnál, töltöttem le 2 gamet az azureuson, és mikor el akartam indítani a Fifa Manager 06-ot azt mondta nincs elég memory. Valójában volt még 600 MB szabad. tettem neki 2 MB lapozófájlt, ráállítottam egy figyelőt elindtottam a gamet játszottam 1 órat, nyomtam egy alt+tab-ot és a figyelőn láttam, hogy az 1 óra alatt egyszersem haszánlta egy pillanatra sem a lapozófájlt, és a RAM sem volt sose teleközelben.
    Szóval igaz amit ír, de nekem nincs rá szükségem, mert csak romlanak tőle a játékok. Most Wanted lapozófájllal szaggat közepes beállítással, lapozófájl nélkül magasabb beállításokkal nem...... fejtse meg valaki...
  • Dant0r
    #2687
    OFF:
    http://aumha.org/win5/a/xpvm.php

    Szerintem kicsit olvasgasd át.. Én is a te hibádba estem anno, hogy kikapcsoltam a pagefilet, aztán néztem hogy ritkán ugyan, de "out of memory" üzeneteket kapok.
    Ez nem úgy működik hogy _mindenképpen_ a pagefilet használja fel először.. Nem, ez inkább olyasmi hogy ha valamilyen programnak kis memóriára van szüksége (és ez lehet a windows explorer, vagy a winamp is), akkor ne feltétlenül a ramot használja, hanem használhatja ezt is körülbelül.
    De tényleg tanulságos olvasmány, ajánlom mindenkinek:)
  • titty
    #2686
    okés már rájötem köszi
  • titty
    #2685
    igen azt vágom és ott mit kell csinálni
  • Atkamon
    #2684
    igen jóra gondolok! Eddig amikor kérdezte valaki mindig megértette ebből.
  • Andretti
    #2683
    Mert utólag könnyű a game, viszont mikor játszod nem mindig.

    De te biztos jóra gondolsz? Amikor a dimenziók közt váltogatsz, és jönnek a hangya alakú szörnyfélélk?
  • Atkamon
    #2682
    Most mi a francnak kellett ilyen hegyibeszéd??? Egyszerűen át kell ugrani a tőled jobbra lévő "padlóra", ott balra menni a falig és ott jobbra be a pici folyosóra. A folyosó végén ott az ajtó!
  • Andretti
    #2681
    Hát valami olyasmi az alakja...
  • Andretti
    #2680
    Na az egy teljesen hülye pálya!!! A lényeg, hogy mint látod (ha nem akkor is úgy van) 4 dimenzió van. 1 Ami rendes irányban van, és 3 ami nem (1 fejjel lefelé, 1 a bal oldalán, és 1 a jobb oldalán). A lényeg, hogy minden dimenzióban 3 féle ajtó van. 1. fajta a díszajtó, amit nem lehet kinyitni, 2. fajta amin bejöttél, nem lehet kinyitni, és a 3. fajta amit neked is keresned kell, ami a következő dimenzióba visz! Ha leesel semmi gond, az előző ajtónál folytatod, szal csak bátran! Ajánlom, hogy kapcsold be a code visiont, és keress egy világító ajtóformát! Oda kell elugrálnod. De vigyázz mert a tűz rohadtul megsebez, és a későbbi dimenziókban jönnek a hangyák (hangya alakú sz@rok) őket le kell győzni, de nem feltétele a kijutásnak a legyőzésük. eleinte legyaktam őket, aztán csak átugráltam őket. fontos, hogy kézzel órákig kell verni őket hogy átmenjenek légneműbe, és a levegőjüket is ütni kell hogy eltűnjön. Viszont az égő fáklya (embermagasságú) meg a tűz sebzi őket mint a pestis, és 1-2 csapás után hullák. Haláluk előtt átmennek ilyen gázszerű állapotba, akkor még gyakd őket, mert elteleportálnak és jönnek megint. A lelökés nem jó, mert újraélednek, csak a tűzzel (esetleg kézzel, más híján) érdemes próbálkozni, vagy ne vedd őket figyelembe! (utóbbit ajánlom)
  • Trion
    #2679
    Hi megint én ott járok ahol a merovigit le kell nyomni . lnyomom a goriláit .
    tovább megy egy pályára ahol minden a feje tetején van . mit csináljak hova kell menni


    plz segitsetek
  • Atkamon
    #2678
    Milyen ökölalakú???
  • reménytelen
    #2677
    Csak fehér körvonalú ököl alakú képességet lehet választani az ENTER-rel (És nem inaktív szürkét!)
  • titty
    #2676
    Még az elején vagyok a gyakorlásnál, de a gyűrűnél már nincs ott a SPACE felirat, nem lehet újatt kiválasztani, azt írja ki, hogy a folytatáshoz egy újabb képességet kell kiválasztani, de semmit nem lehet csinálni, nem indítja...
  • reménytelen
    #2675
    Nem tudom, de én 1024-2048-ra állítottam, és jó.
  • Afe
    #2674
    hali! ennek a lapozófile-nak mi az alapértelmezett értékei 1Gb ramnál, mert én is lenulláztam, de a BF2-vel nem müxik? sajnos nem jegyeztem meg, hogy mi volt. már beállítottam, hogy a renszer kezelje azután meg 1534-5000 re, de így is előjött a szaggatás egy idő után.
  • reménytelen
    #2673
    És szokj le arról, hogyha nem válaszolnak rögtön, akkor százmilliószor beírod a kérdésed.
  • Trion
    #2672
    köszi
  • Andretti
    #2671
    Ja azzal még nem is próbáltam, ahhoz lehet tényleg kell. Na akkor hétvégén lehet meg is ejtem.
  • Andretti
    #2670
    Ott azt kell, hogy a daruval (vagy mivel) felviszed az emeletre (nem tud ugyanis felugrani mint mi)[felmész a lifttel a kis rácsra, ott TAB (nekem) és belépsz a daruba, és ott a zöld négyzetet kell megnyomni. Mikor felmentél te is megjelenik pár swatos gyerek és le kell ölni őket ha leölted, akkor megjelenik az ablakban a rakétavetős kölk, és felhívod az operátort, meghackeli a darut, és telibevered a fejét a daruval. utánna vége.