3510
  • Atkamon
    #2910
    Monnd a kérdésedet akkor...
  • cumfu
    #2909
    Hello mindenkinek!
    a F.A.Q-ot nem tudom megnézni (pedig nagyon kellene), mert atw nem regisztrált oldalt reklamál!
    Kérem az illetékesek intézkedjenek!!!
  • heliosz007
    #2908
    megcsináltam:D
    kb 15x indítottam újra a pályát !! de semmi eredmény nem volt!! azt pipa lettem és elkezdtem neki ugrálni a falnak, és ... átugrottam a falon:D:D:D király:D
  • Atkamon
    #2907
    Az egy bug! Én is sokat szarakottam annál a résznél! Ki kell lépned a játékból, aztán ujra megpróbálni:(
  • heliosz007
    #2906
    gondban vok:(
    ott tartok h, lehet 4 pálya közül választani!!! (amikor + kell mentemi a csávókat)most kell a feka haveromat megmenteni (nem az öreget) 1 konyhában vok, és ott kell harcolni. minden rendben is van csakhogy amikor azt írja a küldi hogy menjek ki az éttermi részbe : ott vok az ajtó előtt de mintha 1 láthatatlan fal lene ott :( nem tok átmenni de az ajtó nyítja van:( nem értem :( bug? mit lehet ilyenkor tenni??
  • Atkamon
    #2905
    Hát ha már hangyák is vannak akkor ott már kiönnyű megtalálni az ajtókat! Nem kell nagyon messze elmenned mindig valahol a közelben van az ajtó egy elég feltűnő helyen!
  • Vans
    #2904
    és ahangyásra tudsz valamit mondani?
  • Atkamon
    #2903
    nincs
  • Vans
    #2902
    Nem tudná valaki megmondani,hogy annál a dimenziós pályánál amikor találkozol a hangyával meg a csajjal és ott melyik ajtó a jó vagy hova kell menni???
  • Vans
    #2901
    A játékhoz van magyarosítás?
  • Atkamon
    #2900
    még sok van... Még lesz pár rész az 1. részből aztán sok a 2.-ból aztán a végső harc smith-szel...
  • heliosz007
    #2899
    lenne 1 kérdésem:
    milyen hosszú a játék???
    én most tartok a " fura vonatos résznél" !! még mennyi van?
  • kalvin_imarow
    #2898
    hülye voltam :D megoldottam :D
  • kalvin_imarow
    #2897


    Nem tudom hogy mit csináljak!! Sajnos nem tudok tovább menni mert nem reagál az enter -re!!

    Van valami megoldás??

    előre is kösz
  • Atkamon
    #2896
    Ha bekapcsolod. akkor addig lesz aktív amíg vagy ki nem kapcsolod, vagy ki nem lépsz a játékból. Nem kell csinálnod semmit vele játék közben! Folyamatosan be van kapcsolva!
  • Attlen
    #2895
    Hi ! Én már kipörgettem szval az lenne a kérdésem hogy a chetett hogy kell ahsználni bemek a cheats-be és ott az egyik rányomok kiirja hogy activálás akkor aktiválta és akkor hogy lehet előhivni ill. előhivja megcsinált pályákná?
  • Atkamon
    #2894
    Egyrészt ő Ballard és nem Gallard...
    Amúgy ez egy bug! Párszor próbáld meg azt a rész aztán egyszer majd csak beenged...
  • Atkamon
    #2893
    Nekünk is...
  • laci15
    #2892
    kellene nekem magyarítás, vagy patch aki tud küldjön.
    E-mail címem [email protected]
  • laci15
    #2891
    magyarítás kellene
  • nissanputy
    #2890
    hy ALL!

    A konyhában ahol Galardddal kell nyomulni,hogy kell az étterembe bejutni?Mert nekem az ajtóban meg áll Neo és nem tud belépni.És a piros hajú kommandós se tudd kijönni....
  • loga
    #2889
    En ott haltam meg legtobbszor amikor a megaugynok ellen kellett nyomni mert nem lehetett rendesen verekedni, azt a reszt utaltam...
  • Atkamon
    #2888
    Videókártyádat nem fogadja el a játék! Cseréld le de mongyuk szerintem annyit nem ér!
  • MaggotCorpse
    #2887
    hi!az a problémám hogy elinditom a játékot és amikor játszani akarok csak egy fekete képernyö jön be!hang van de kép nincs!plz segitsetek!
  • BoZsoó
    #2886
    Köszi a gyors választ.Azt hittem csak nálam xar.A betöltésre +találtam a +oldást.De sajna az még a gondom h játék közbe leáll a game arra hivatkozva h a "windows hibát észlelt ezért leáll" Ez elég idegesítő.
    Ezek szerint a patch sem javította + ezeket a szemét hibákat.
  • Atkamon
    #2885
    A billenytyőzetes probléma mindnkinél ott van... Azt nem tudom hogy miért van az hogy nem tudod betölteni a játékot...
  • BoZsoó
    #2884
    Hi! Az a gondom a gaméval h nem tölti be a játékállásokat és nem menti el a billentyűkonfigot.Ha restertolok,állíthatok mindent újra be.A Config.ini fájlt +néztem és nincs benne a billentyűzetre utaló bejegyzés.Ha betöltök egy mentett játékállást,akkor is mindíg elölről kezdi a játékot.
    Mi lehet a gond?
  • MaggotCorpse
    #2883
    hi!az a problémám hogy elinditom a játékot és amikor játszani akarok csak egy fekete képernyö jön be!hang van de kép nincs!plz segitsetek!
  • Atkamon
    #2882
    én kb 1x haltam meg...
  • loga
    #2881
    Nemértem hogy lehet megakadni egy ilyen 1xu jatekban. Elegge magatol ertetodo...
    A masik meg hogy egyaltalan meghalni en max 10x haltam meg normalon mire vegigvittem...
  • Tomi119
    #2880
    megtaláltam
  • Tomi119
    #2879
    Valaki?
  • Tomi119
    #2878
    Tudnátok segíteni ott tartok amikor másodszor a neo az égben van, és lehet pályát választani rögtön az első pálya ,amikor egy raktárban vagyunk, na azt nem tom.
    Légyszi segítsen valaki
  • martinhaus
    #2877
    van egy pálya ahol lemegyünk az alagútba négyen és ott ha leteszem a bombát a második oszlophoz eltűnik a lépcső és a többiek mit tegyek?
  • Attlen
    #2876
    kösszke..
  • Attlen
    #2875
    SORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRYSORRY

    Vak vagyok:D
  • Atkamon
    #2874
    Faq-ban ez is bennt van...
  • Attlen
    #2873
    ja bocs, de a level select-re mész ott 12-ugy értettem:) és ott az utcso pályán vok a lobby shooting spree-nél és amikor morpheust kell megmentteni azt a tetőn vagy és a helikopterböl ereszkednek le SWAtosok na meg ügynökök kurva hosszu idö lelökni a tetöröl az ügynökökket az én is lecsuszok ha lövöm majd a helikoptert akkor jó lesz de addig is az ügynök harcnál van a gondom nem megy le az élete ha csak nem lököm le a tetőröl deutána jönn még1 help! VALAMI tiipp?
  • Atkamon
    #2872
    Akkor viszont magyarázd el mer az nem igaz hogy 12 pályás a training...
    6 training pálya van...
  • Attlen
    #2871
    Már bocsáss meg de a kérdésemnek semmi közze a F.A.Q, de tök mind1.......