3510
  • Atkamon
    #2990
    Már kaptál egyszer a tréning pályákon és kardot legközelebb a meroving kastélyában kapsz...
    Az előtt még lsz a sokügynökkelkellverekedni rész ott meg azt a fémrudat tudod mad használni!
  • Rick Wyeth
    #2989
    Szasztok! Bocsi hha már kérdezték de lécci válaszoljatko!! Nincs hang sajnos nekem ! Tudom hogy a hangkártyának dx-9.0csnek kell lennie... nem lehet valahogy segíteni rajta ??
  • Ermi imre
    #2988
    Köszi a segítséget!És hallod melyik pályán kapok először végre valami kardot vagy ilyesmit?Mert már nagyon hiányolom:D
  • Atkamon
    #2987
    Nézz vissza 1-2 oldalt már sokszor leirtam hogy hogy kell megcsinálni!
  • Andrejka
    #2986
    először mindenki mást ölj meg mert utána nincs kit ügynökké változtatni
  • Ermi imre
    #2985
    Hi!
    Kéne egy kis segítség!Azon a pályán vagyok ahol egy harangtoronyban vagyok és ott van az a biztonsági őr meg az az űgynök.Megölöm az ügynököt jön egy másik.Már egy csomót megöltem erre meghal a biztonsági őr.Mit kell csinálni?Van valami turpisság?:DPls segítsetek.
  • Samspye
    #2984
    Sziasztok!

    Lécci segítsetek nagyon elakadtam! A Distorted Dimensions nevű pályán vagyok.Rögtön a folyosó végén bemegyek az ajtón fehér fény aztán egy felfordult épületben találom magam vagy mi össze vissza van. Itt hova kell menni melyik a helyes ajtó? Pls help!

    Előre is köszi!
  • Atkamon
    #2983
    Tudsz állítani dolgokat, de már nem nagyon emléxem hol... volt hogyha nagyra állítottam akkor jobb volt a grafiika viszont ha lejjebb vettem akkor rosszabb....
    Én nem emléxek semmiféle motion blur féleségre...
  • mike0013
    #2982
    az nem lehet... semmi mást nem lehet állítani csak a felbontást, 800×600-ban semmit nem látni, 1024×768-ba valamivel többet, olyan mintha motion blur effect lenne rajta
  • Atkamon
    #2981
    nekem nem....
  • mike0013
    #2980
    de sajnos ilyen kalap szar...
  • Samspye
    #2979
    Sziasztok!

    Feltettem a game-et játszottam is vele 1-2 pályát.De ennek tényleg ilyen szar a grafikája? Olyan mintha halvány lenne el lenne mosódva a kép! Vagy csak nekem ilyen rossz? Lehet rajta állítani? Mert a képeken amit láttam róla nem volt ilyen csúnya.

    Köszi!
  • Atkamon
    #2978
    hát nem tom...
    Na mindegy szóval nem is a telepítéssel volt gond régebben hanem inkább az elindíással...
    De mostmár van crack, amivel ugytudom jó...
  • Samspye
    #2977
    Ja oké :D csak most akarom majd letölteni. Mert megvolt csak nem tudtam föltelepíteni mert akkor még tök bonyolult volt minden szar progi kelett hozzá. De ha mostmár azóta változott akkor oké. Amúgy meg szerintem szuper multiplayert lehetne csinálni. Pl. Neo+Trinity+Morpheus együtt mennek végig a pályákon /cooperative/ nagyon király lenne. Vagy csak 2-en együtt amelyik karaktert választanánk és el tudnám képzelni :)
  • Atkamon
    #2976
    Amúgy nagyon bonyolult a telepítés....
    Bemountolod daemon tools-ba, és szépen feltelepíted...
  • Atkamon
    #2975
    Hogy képzelsz el egy ilyen játékban multiplayert??
  • mike0013
    #2974
    nincsen:(
  • Samspye
    #2973
    Még valami! Van a játékban multiplayer?
  • Samspye
    #2972
    Sziasztok!

    Valaki tudna adni egy jó leírást, hogy hogyan kell feltelepíteni a letöltött játékot? Mert ez ami a fórumon be van linkelve nem működik :( Nem lehet az oldalt megnyitni!

    Előre is köszönöm!
  • mike0013
    #2971
    nincsen még... ha jól emkléxem
  • Ermi imre
    #2970
    Köszi a segítséget.Ja és még valami,valaki tudna adni egy linket,hogy honnan tudok leszedni egy magyarosítást a játékhoz?
  • Atkamon
    #2969
    Vissza kell menni a jegykezelő gépekhez és elkapni egyet a röpködő "jegyek"-ből
  • gamerboy91
    #2968
    Én is végigjátszottam!
  • Ermi imre
    #2967
    Cső!Halljátok amikor a metrónál vagyok és ott an az a kalaúz,hogy tok bejutni a vonatba?Pls mondjátok meg
  • Andrejka
    #2966
    segítség a kastélyos pályán(űrbe van a kastély) addig jutottam amikor 4 hangya van és a tűzbe kell őket lökni ott hol az ajtó amit megkell találnom?
  • mike0013
    #2965
    jah, szarabb xD
  • Atkamon
    #2964
    A mátrix nem is a valóság....
  • mike0013
    #2963
    mozgások... a mozgások iszonyúak... a valósgában nem így mozog az ember
  • Atkamon
    #2962
    Hát aér a mozgásokra nem mondanám hogy szar...
    Főleg a harcra... Az lett a legjobb mert nagyon szép mozdulatok vannak benne
  • mike0013
    #2961
    engem ez a játék annyira nem bír lefoglalni... szaggat szar grafika és mozgások, ez az ami jellemzi:)
  • Andrejka
    #2960
    már tudom eljutottam arra a pályára amin morpheust kell kiszabadítani(azóta)
  • Atkamon
    #2959
    Morpheus elmondja...
  • Andrejka
    #2958
    az első pályán az ügynökök ellen mit csináljak mer az első búvóhelyről kimegyek elbújok az objectivenél de utána nem írja hogy mit csináljak.plz
  • Andus24
    #2957
    sziasztok
    most ujrafeltettem a játékot a képeség tanulás kiválasztásánál wiew upgrade-röl hogy lehet átváltani upgrade complated-re melyik billentyüvel, mert elfelejtettem...
    létsziirjátok meg..
  • mike0013
    #2956
    jó örülök, de ha mellette van egy 256 MB RAM és egy geforce 3 TI 64 MB akkor semmire nem mész vele
  • Andrejka
    #2955
    egyébként a legújjabb amd
  • Andrejka
    #2954
    tölteni
  • Andrejka
    #2953
    le is lehet rölteni
  • Andrejka
    #2952
    ki mondta hogy megveszem??
  • Atkamon
    #2951
    Semmiképp se vedd meg... annyit azér nem ér...