3510
  • nyni
    #3110
    Kosz a segitseget, sikerult megolni, igaz ot magat nem tudtam felemelni, de a felem dobott targyakat visszahajitottam ra...ez segitett. Kosz!
  • Atkamon
    #3109
    A legegyszerűbb módja a nagyon erős ellenségek megölésének az, hogy fal közelében használod rajtuk azt a képességet amive fel"repíed" őket a levegőbe, aztán körbe-körbe forgatod majd eldobod. Olyankor dobd a falnak és lemegy 3/4 élete.
  • nyni
    #3108
    Hello. Segitsegre lenne szuksegem, elakadtam a jatekkal, es mar annyit probaltam, hogy meg is untam...kerlek segitsetek ha mar vegignyomtatok. Nos valahol a vampiros resznel tartok, az a resz nem megy ahol a palya elejen ki kene valasztani a 3 vampir csaj kozul az igazit( ez a vampir csaj az elozo pajakon lepett a kepbe, igaz nem ertem minek ), es van meg egy csaj, aki minden targyat lebegtet es dobigal felem. Nos amint leviszem az eleterejet egybol ujra feltolti...nem tudom kicselezni( a falon levo fegyverek sem segitenek ). Kerem, valaki tudna segiteni??? hogy lehet kicsinalni a kis csajt?????
    Elore is koszonom
  • Atkamon
    #3107
    nem
  • Attila8805
    #3106
    Valaki tudna nekem végigjátszást linkelni?
  • Attila8805
    #3105
    Áhhhh THX!
  • zegner
    #3104
    hali!



    remélem segítettem.
  • Attila8805
    #3103
    Két kérdésem lenne.

    Innen hogyan tovább?

  • Attila8805
    #3102
    Úgyszintén.
  • Elmör
    #3101
    Szerintem se. Geforce6600 1G RAM 2GHzprocival sokszor baszakodott, most már nem.
  • Atkamon
    #3100
    nekem 2.8 giga proci, 9600pro, 1 giga ram és tökéletesen megy..
  • attila117
    #3099
    aha oké
  • mike0013
    #3098
    eh, ne is kezdj neki:S
    nekem 3 GHz, 1 giga ram, 9600 pro-val qrvára élvezhetetlen, egy az, hogy semmit se látok a graf miatt, a másik meg, hogy szaggat
    na nem baj, hamarosan meglesz PS2-re:D
  • attila117
    #3097
    Geforce FX 5200
    512 MB ram
    hirtelen enyi jutot az eszem be
  • attila117
    #3096
    nem tom de menni fog
  • mike0013
    #3095
    legelőször is mondd a gépedet, hogy mien...
  • attila117
    #3094
    honnan lehet le tölteni és lécci küld jetekmá linket mindenröl ami kell még hozás hogy működjön
    előre is kösz?!
  • mt91
    #3093
    Ez a hangos probléma nekem is jött,de csak azért mert rossz az egyik fájl rajta...
  • Gideon Wieth
    #3092
    ok de a játékban akkor sincsen hang :( és így nagyon szsr jáccani... játékélmény fele a kukábann... de kösz a feliratos tippet megnézem majd este...
  • Atkamon
    #3091
    akkor kapcsold be a feliratot.... észlény?
  • Gideon Wieth
    #3090
    észlény :) nem akarlak megbántani de én ugytom hogy csak full dx9.0csen van hang és ha nekem nincs hang akkor az életbe nem fogom hallani mikor dumál a vezető...Ne nézz már madárnak....
  • Atkamon
    #3089
    valami a hangkariddal lehet... és a vonastos rész meg könnyű... akkor húzd meg a vészféket, amikor a vezető dumál... ha igy sem tudod megcsinálni akkor ne is folytasd:P
  • Gideon Wieth
    #3088
    Sziasztok! Nekem valamiért nincsen hang a játékban :( valaki elküldené nekem egy mentést ami a vonatos rész után van ??? A címem [email protected]
    előre is köszönöm...
    De ha tudtok segíteni hogy mit csináljak hogy legyen hang azt is megköszönöm:)
    Sziasztok
  • Mr_no_NaMe
    #3087
    Holnap meglessük -.-
    A faq csak nálam nem műxik, vagy annak úgy kell lennie? :)
  • Atkamon
    #3086
    Én az az igazság semmi változást nem láttam a patch után:)
  • Mr_no_NaMe
    #3085
    Amikor kijött még régebben akkor letöltöttem. Tetszett is, bár sokak szerint el volt kúrva. Most a pecsek után gondolom már nem panaszkodtok :)
    Alig várom a holnap délutánt, hogy játszhassak vele újra.
  • Maxtreme
    #3084
    alap :] :D
  • via_mala
    #3083
    Csák Norisszal laza séta lesz! :D
  • Maxtreme
    #3082
    Asszem mazohista leszek, és végignyomom hardon is a cuccot. :)
  • via_mala
    #3081
    Kit érdekel Trinity, ha Csák Norisszal is zúzhatjuk az ügynököket!
  • Atkamon
    #3080
    nem, nem lehet...
  • Maxtreme
    #3079
    Persze. Megfelelő cheatel Chuck Norris-al is lehet küzdeni..
  • Rayne92
    #3078
    A játékban lehet Trinity vel menni? vagy cheattel esetleg? vagy valahogy a 2 modelt felcserélni?
  • ibrik
    #3077
    Ez van, amikor a játékfejlesztők a biztosabbnak hitt bevétel miatt inkább konzolos játékokat csinálnak, aztán még némi bőrt le akarnak húzni róla, így összetákolnak belőle egy PC-s verziót.
    Erre csak azt lehet mondani: sz@rból csak sz@rt lehet csinálni...
  • Elmör
    #3076
    Ha van legalább egy Geforce6600-as VGA-d meg 1 GB RAM-od és szereted a Mátrixot akkor szerintem próbáld ki! Beállításokkal kell ugyan kicsit foglalkozni, hogy jól menjen a game+viszonylag szép is legyen. Az irányítás sajna nem a legjobb, de az effektek miatt megéri. Szerintem viszonylag hosszú a játék és sok-sok ütés, rúgás meg szaltó van benne, ahogy egyre fejlődik Neo!

    Nekem tetszett, de a gépigény és a kameraállások néha idegesítőek.
  • Atkamon
    #3075
    ööh... hát... nagyon kell szeretni a mátrixot ahhoz hogy teccen szerintem...én kurvára imádom és én a játékér is odavagyok... de ki kell próbálni...
  • mike0013
    #3074
    meg nem unod
    falhoz vágod:D
    ha nincs nagy géped (teljesítményre)
  • Hellsing47
    #3073
    hello!
    nincs kedvem visszaolvasni igy csak egy-két rövid kérdés...
    milyen a játék???
    megéri-e még leszedni most is??
    és milyen a játszhatósága??(azaz nem unom meg 10perc után??) :D

    thx...aki válaszol :)
  • Atkamon
    #3072
    azért nem válaszoltam mer nem tom...
  • Gideon Wieth
    #3071
    választ pls...Lehet valahogy nem 9.0ás hangkártyával jáccani???