504
Nyiregyhazi SG-esek topikkja
  • _Vegeta_
    #384
    Ma kinn voltam. Jo volt.
  • isi
    #383
    Szombat 17:30 Nyíregyháza Spartacus-REAC,NB1-es bajnoki mérkőzés.
    A Szpari jelenpillanatban a 7.helyen áll,és ha holnap nyer akkor ennél még jobb is lehet.Tehát aki teheti,az látogasson ki a mérkőzésre és bíztasuk a csapatot.
  • isi
    #382
    jöv hét szombaton. azaz 2007. augusztus 4.én szombaton 17.30-tól
    Nyíregyháza Spartacus - REAC NB1-es mérkőzés lesz. Gyertek minél többen. A szpari győzelemmel mutatkozott be az első meccsán ugyanis a Tatabányát idegenben vertünk 0-1 re. Gyertek!!
  • papo21
    #381
    micsoda!
  • papo21
    #380
    menjek ki a meccsre?
  • isi
    #379
    sport 1 nyomta. párhuzamos közvetítés volt:D
  • _Vegeta_
    #378
    Oszinten gratulalok a csapatnak! Maradjanak is bennt az NB1ben akkor talan elkezdek tenylegesen szurkloni.
  • _Vegeta_
    #377
    Esetleg kozvetiti a TV? Most keltem fel es kimenni tutko nem megyek ki. :D
  • isi
    #376
    elérkezett az idő. :D gyertek ki a meccsre.
  • isi
    #375
    Szombaton 18:00 Nyíregyháza Spartacus - Vecsés NBII bajnoki mérkőzés. minél többen gyertek ki, ha itt nyerünk akkor megnyertük a bajnokságot. Továbbá aki a pénz miatt nemakarna kijönni arra is megoldás. Piros-kék szerelésben azaz piros póló kék nadrágban aki így jön ingyen tekintheti meg a meccset.
    pontosabb info itt: www.szpari.hu
  • bcrics
    #374
    vagy az lenne a csoda ha tartósan benn maradna az NBIben
  • _Vegeta_
    #373
    Valoban csoda lenne. :)
  • isi
    #372
    nézni kéne az újságokat.
    3 forduló 2 pont előny minden meccset meg kell nyerni és meglesz az a csoda amire senki sem számított.
  • _Vegeta_
    #371
    Nem is tudtam hogy ennyire jol megy most a Spartacusnak. :D
  • isi
    #370
    nemhiszem. szerintem ellenfél drukkerek sem lesznek
  • bcrics
    #369
    rendőri biztosítás lesz:)???
  • isi
    #368
    bocs elírtam holnap 18:00 :<<<
  • isi
    #367
    fórumon nem lehet linkelni asszem. ezt a dolgot.
  • Golodin
    #366
    http://s3.bitefight.hu/c.php?uid=33840
  • bcrics
    #365
    hát ez a csabai vereség nem jött jól!!!dfe akkor is a szpari é az nb1...más kérdés hogy most meddig fog tudni bennmaradni?
  • isi
    #364
    ma 18:00-tól Nyíregyháza Spartacus - Szolnok nb2-es labdarugó mérkőés lesz. Mindenki aki tud jöjjön el kell a csapatnak a buzdítás:> már csak 3meccs van és 2 pont az előnyünk a Ferencvárossal szemben, ha nyerünk akkor hatalmas lépést teszünk az NB1 felé.
  • Dynamic
    #363
    Próbáld meg a konzolosok fórumán.Nyíregyházi címet nem bizos, hogy fogsz kapni, de hátha van a közelben, pl. Debrecen.
  • _Vegeta_
    #362
    En nem. :\
  • skeleton01
    #361
    Ismételten kérdem hátha valaki tud segiteni! Fontos lenne!segitség kellene!nem tud valaki Nyházán olyan boltot ahol konzolt lehet chippeltetni?pontosabban PS2 -est?
  • Barney Tech
    #360
    Nézd meg,mert az a 3mernők pesten is van ha pedig nicns náluk raktáron akkor pestről hozatják...
  • _Vegeta_
    #359
    Ott még nem. Ott lehetseges?
  • Barney Tech
    #358
    3mernökbe nézted?
  • Barney Tech
    #357
    Sajnos nem én is kerestem faterral fekutattuk egész niyr1et de nem találtunk,attol lehet hogy még tévedek.
  • skeleton01
    #356
    Hello!segitség kellene!nem tud valaki Nyházán olyan boltot ahol konzolt lehet chippeltetni?pontosabban PS2 -est?
  • _Vegeta_
    #355
    Masodik lerendezve. Meg mindig keresek nyomtathato DVD-R-t. :D
    Plussz egy olyan helyet ahol szines lezernyomtato van es lehet is nyomtatni. :)
  • _Vegeta_
    #354
    Nemtudja valaki hol lehet a varosban kapni:
    - Nyomtathato DVD-R 4,7GB Verbatim, Plextor vagy valami minosegi
    - DVD tok atlatszo dupla es sima
    ??
  • bcrics
    #353
    park üzletháznál a földszinten volt 1 bolt "diamond pc" vagy mi na ott lehetett faszályosan cserézni dolgokat,nem tom ott van e még,,

    -vagy tesco, hideg van nagykabát fel aszzt ami belefér
  • Dynamic
    #352
    Megint csak azt tudom mondani:internet.A helyedben meghirdetném, és nem elsősorban helyi boltokat keresnék akik csak filléreket adnak érte.Sokszor csodálkozom, hogy egyesek, nap mint órákat ülnek az internet előtt és eszükbe sem jut kihasználni azt.
  • FrezeR
    #351
    köszi megnézem majd
  • _Vegeta_
    #350
    Van egy PC Pince nevezetu hely a volt droszttal/taxiallomassal szemben (piros haz). Szerintem ott bevesznek cuccokat.
  • FrezeR
    #349
    nos nem tudom, gondolod ahol általában új cuccok vannak ott is bevesznek dolgokat?:) ha jól tudom a Szarvas utcán van egy ilyen használt kereskedés azt hiszem a feco számitástechnika, csak sehol nem találom a számukat :/ ha megvannak még persze...rég jártam arra
  • _Vegeta_
    #348
    szerintem a legtobb bolt bevesz, csak utanna kell jarni melyik mennyit ad. :)
  • FrezeR
    #347
    tud valaki olyan üzletet vagy bármi helyet Nyíregyházán ahol használt szgépes alkatrészeket vesznek be pénzért?
  • Golyo69
    #346
    lol ez jó kérdés...én 3M be vásárolok..jah meg Digit System
  • Dynamic
    #345
    Én továbbra is azt mondom, hogy a www.depo.hu-n érdemes körülnézni.Egyszerűen nem fogsz Nyh-án olyan boltot találni, aminél nincs olcsóbb Bp-en(azaz a depo.hu-n),de ez logikus is.Amúgy is kényelmesebb a fotelből válogatni és rendelni, mint végigkutyagolni a város összes üzletét, amikben ráadásul siralmas a választék.Általában ugyanazokat az alapvető és olcsó dolgokat árulják mindenhol.