504
Nyiregyhazi SG-esek topikkja
  • WOLF3x6
    #424
    Spar-ban meg nem voltam, szt. istvan utiban tenyleg arulnak, de csak kis gyerekeknek valot (micimacko).

    Akkor irany a Spar, koszi!
  • drob
    #423
    spar, valahol a cd-k környékén a polc végébe van 2 méretben is
    nagy papírbolt (szt. istván út) talán a földszinten az oldalsó bejáratnál (nem a buszmegálós)
  • WOLF3x6
    #422
    Na voltam a tesco-ban, sehol semmi. Nem talaltam egy posztert sem, voltam mas iroszerekben de ott csak kisgyerekeknek valo van... egyeb otlet?
  • isi
    #421
    kérdezz meg egy eladót
  • WOLF3x6
    #420
    Emlekeztem hogy ott van 1 hete el is mentem, vegig a szelso soron + iroszereknel, de nem talaltam, pedig mondom emlekszem hogy ott volt poszer is meg kepeslap is, de sztem mar nincs ott, legalabbis en nem talaltam, vagy tevedek?
  • isi
    #419
    tesco
  • WOLF3x6
    #418
    Lehet nem pont temaba vago hozzaszolas, de azert megkerdezem...
    Nyíregyházán hol tudnek posztereket venni. Auto/motor/jatek/film/zene barmi erdekel, csak a kozelben lehessen kapni.
    Elore is koszonom a valaszt!
    Ha nagyon off, akkor meg toroljetek.
  • gizmo007
    #417
    Szevasztok!
    Van eladó bérlertem az Azfeszt-re (3 db 3000/db), és napijegyem júli 31-re (4 db 1500/db). Ha érdekel írjatok e-mailt ([email protected])!
  • isi
    #416
    bárki csak perkálni kell érte ha jól tudom
  • doveid
    #415
    Az alvinracords-nál vehet fel bár ki,vagy csak az Alvin?
    A tiszavasvárin tudom,de sztem az elég drága...
    Ha felmegyünk Pestre az jobban megéri..:)
    Kösz
  • bcrics
    #414
    öcsém mondta hogy lesz csak épp későn szólt!!így lemaradtam róla de azt monnya nem volt vmi nagy durranás...majd legközelebb.
  • Ben C
    #413
    Mosnem..
  • bcrics
    #412
    jaja...és most??
  • Ben C
    #411
    Mi tavaly voltunk együttessel a tehetségkutatón.
  • bcrics
    #410
    Újfehértón eu rockon voltatok??? depresszió meg Húligensz volt a visszmajor házigazda!!!
  • isi
    #409
    Alvin records.
    www.alvinrecords.com
  • drob
    #408
    itt nem tudok, de t.vasváriba van 1
  • doveid
    #407
    Sziasztok!
    Nyíregyen milyen hangstúdiók vannak és hol?HA weboldaluk van akkor arra is kíváncsi vagyok.
    Nagyon köszönöm előre is!
  • drob
    #406
    pláza?
  • feamatar
    #405
    hi!
    pls help!
    megtudná mondani valaki hogy nyíregyen hol lehetne bőrdzsekkára patentot felrakatni? sürgős lenne(még ma 11ig jó volna megtudnom)
  • mahalo
    #404
    ittvót :D
  • mahalo
    #403
    HÁHHÁ, ez naggyonnagy!! "Royal Bútor, Royal kaszni,

    Royal ágyban legjobb –ni!"
  • havasar
    #402
    hát van egy kis szintkülönbség a nyíregyházai állomás és a fehérvári mokka között
  • _Vegeta_
    #401
    Lesz*rom! De ez jo volt! :D
  • havasar
    #400
    Arcok szavazzátok fel a saját városotokban lévő wc-ket, mert nagyon alul vagytok.. :)

    Klikk
  • isi
    #399
    yyaya
  • bcrics
    #398
    Siófokon nyert a Szpari
    Vége a meccsnek, Szilágyi Norbert góljával megérdemelten nyert a Nyíregyháza!
  • isi
    #397
    nekem nem játsza le :(
  • _Vegeta_
    #396
    No comment. IQ0 tsasag. :D
  • bcrics
    #395
    ez a szonról:
    hazafelé
  • bcrics
    #394
    én sajna csak pestről szemléltem az eseményeket,/a kurva munka ideszólít/de hála a pajtiknak nem maradtam le semmiről...majd adok linket...kis házi vhs:)nem baj azé'idefenn is történnek események nemsoká..
  • isi
    #393
    yaya. sajnos nem volt szerencsénk :(
  • _Vegeta_
    #392
    Jolett volna ha nyernek a sracok.
  • isi
    #391
    box vót :]
  • bcrics
    #390
    14:03: Szóbárbaj – előállítás a meccs előtt

    A korábbi hírekkel ellentétben a Búza téri piacnál nem történt tettlegesség, a rendőröknek sikerült megakadályozni az összetűzést. Mindenesetre a délutáni Nyíregyháza–Debrecen mérkőzésre érkező vendégszurkolók előőrse hangos szópárbajt vívott a hatósági emberekkel. Nem sokkal később a debreceni tábor egyik tagját előállították, mert – információnk szerint meg akart dobni egy lovasrendőrt…

    MI LESZ ITT KÉREM D.U.??????
  • isi
    #389
    Szombaton Nyíregyháza Spartacus - DVSC magy bajnoki meccs az élvonalból a Városi Stadionban! Mindenki jöjjön el aki tud! A meccs 15:00tól kezdődik. Kellenek a nyiregyhiek ugyanis 2000nél több debreceni is jöhet :S úgyhogy gyertekki!
  • Ben C
    #388
    alap.
  • bcrics
    #387
    nemsokáá itt a "vidor" R.I.P.
  • _Vegeta_
    #386
    Apa kerdezte mennyunk-e ujpestre? Visszakerdezek minek? Aztan leesett hogy meccsrol volt szo. Lehet hogy kimegyunk. ;)
    Jo volt ujra a stadionba lenni, egyszer jatszottunk ott. :)
  • isi
    #385
    énis. 2. félidő jobb volt. Amúgy "tartalék" csapattal álltunk ki. Újpest ellen is gyertek minél többen.