Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84220
Sikeresen bejutottam a fa kupa döntõjébe egy elég kemény meccsen Fred ismét bizonyította klasszisát de nem a legjobb kezdõvel játszottam mert nemsokára jön a bl elõdöntõ visszavágója így Bojinov,Cech és még egy páran nem játszottak.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Matthewpamer
#84219
thx

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

Fyrex
#84218
elõször is érdemes elolvasnod a FAQ-t

utána pedig a helptopikbak segítséget kérni ha vmi nem megy

és ott van két oldal linkje a banner alatt, ott találsz kiegészítõket

Avanti Crociati!

Matthewpamer
#84217
Nah rávettem magam felteszem a football managert, egy kérdés.
Mit érdemes feltelepíteni? Melyik patchet, mahyarosítást, esetleg skineket.....
thx

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

Atesz89
#84216
Hali és köszi!Nekem a Bl gyõzelem után tudtam volna leigazolni Maniche-t denem hozzám írt alá 😞
De ha például a Debrecennel vagy a Fradival hamarabb is lehet mert alapból nagyobb a reputációja mint a ZTE-nek.
Egyébként grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

QuentinT
#84215
Hali all!
Nagy grat a szép eredményekhez <#worship><#worship><#worship>
Nem voltam egy hétig így aztán 10 oldalt kellett visszaolvasnom... így aztán külön kiemelném Fyrex, Soma, Ars3nal, és Atesz munkásságát<#taps>
A bajnokságom presztízsét hol lehet pontosan megnézni? Már ha meglehet... Illetve a kis magyar csapatokkal nagy sikereket elérõ managereket kérdezném, mikortól tudtak nevesebb külföldi játékosokat leigazolni?

#84214
Kérlek segítsetek nekem hiába rakom fel a mezcsomagokat a helyükre nem akarna mûködni. Tudtok segíteni?

b4rc4
#84213
köszi

#84212
Ismét megnyertem a bajnokságot a chelseavel csak most egy kicsit korábban 8 fordulóval a vége elött😛

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

sza23
#84211
Hali All!Gratula mindenkinek!
Végre megkezdõdik a jól megérdemelt szabadságom.Most lesz egy kis idõm játszani és remélem, hogy a harmadik idényemben végre Bl-t nyerek a legkedvesebb csapatommal.

Holdpro
#84210
Kupában majdnem sikerült a bravúr.. 92. percben kiegyenlített, aztán meg 11esekkel kivert 😞

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#84209
Keresnék Spanyol 2.3. ligához Kitspackot..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#84208
bazz nemtuttak fizetni...:S:S:S

billywood
#84206
3.30b5 ha megfelel, akkor ITT van.
a 3.22 nem a 2005-höz van? 😄

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

b4rc4
#84205
mert rossz verzio az efemhez a 3.30b4 a jo..😄

Hegeace
#84203
Hali managarek ! hatalmas grat mindenkinek! ügyesek vagytok!

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84202
mert a 3.22 nemuxik..

b4rc4
#84199
köf

b4rc4
#84197
fm scouthoz adna vki linket? elõre is köszi

#84196
Romát kaptam az elõdöntõben😊)Kíváncsi leszek mire mennek ellenem!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#84195
Sikerült alaposan megvernem a realt a bl negyeddöntõben innentõl már egyenesút vezet a döntõig,Bojinov hozta a formáját 2 góljával és még Fred is betalált😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

billywood
#84194
értem akkor 😊 köszi
Lehet, hogy kezdek egyet spanyolo-ba. Eddig ez a nevezéses cucc tartott vissza... De így már más. PMFC-s mentésbõl most úgyis kiábrándultam.

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

szoltan
#84193
aha

Hala Madrid!

billywood
#84192
tehát ha xy A-ba nem fér be, és benevezem a B-be, akkor egy esetleges sérüléshullánkor xy-t felhozhatom A-ba?

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#84191
goodnyolc

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84190
Na jó sztem most lépek kicsit! Majd jövök de lehet hogy csak este. Szóval Jó8 and Jó8 all!

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84189
az.szeretem mikor adott posztra egy pleja van az egész keretben(tkp) és se ifista se tarcsi nincs...ingyen sincs ilyen...
ilyenkor jön hogy más taktik kell mikor az a plejám nincs, de taktikot váltogatni meg nem szeretek.

ez amugy miezezez?:
:ADADSDSDSDADSD
eröltetett nevetés vagy röhely?😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#84188
sztem dobd össze és fmhungaryra küldd be.én is irtam cikket oda.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84187
ööö...itt van a nyelvemen....mingyáááá....áhhá:

IZMOS! :ADADSDSDSDADSD

Avanti Crociati!

olympus
#84186
25 ember az A csapatba 25 a B-be. 16 a C be .
De akit a b be neveztél az mehet az a meccseire is és fordítva

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84185
köszi!
a spanyolt jol tudod, de vannak kisebb trükkök:
b és ifi csapatot is te jelölöd ki, tehát ha pl az a csapatba nem fér be pleja akkor át a b-be, ot pedig öt is kiválasztod.
ill. vannak amikor lehet ujakat nevezni.(meg ne kérdezd mikor nemtom😄)

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84184
Srácok érzek annyi akaraterõt magamban, hogy összedombnék egy ilyen kis szösszenetett, hogy mit miért kit miért stb. Egy fordítás lenne. 😄

Divatcsapatok OLÉ!

billywood
#84183
Szorítok. NB1-et nem nehéz nyerni.

Ez a spanyol dolog úgy van ahogy írtam?

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

olympus
#84182
állíts be egy középkorú ugyanolyan nemzetiségû embert mint a csapat.

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84181
hmmm...érdekes.
akkor mi a tanács?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84180
Azt tudtátok, hogy ha pl olaszoknál kezdesz de magadat angolnak állítod be, akkor a jáékosok morálja szar lesz mivel ne mtudnak vleed megfelõlen kommunikálni. Sõt a korod is meghatározó. Az öregebbek ne mhalgatnak rád és ne mcsinálják azt amit megadsz nekik.

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84179
van pár favoritom, remélem meg tudom majd szerezni õket.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#84178
nyáron kicsit erõsítesz, és sztem kapásból meglehet a bajnoki cím NB1-be is

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

fsgh
#84177
Thx! Mokoena zsír lesz Lavezzi is (róla van tapasztalatom annó volt nálam az Interben abban a mentésben amit 2013-ig vittem jó volt de eladtam jó pénzért a Bayernek😊 ) Collen is jó pléja😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

soma22
#84176
ugy néz ki az gond nélkül meglesz, anyagilag is remekül állunk.jövöre kivéncsi leszek.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84175
Csak hogy ápoljam a családi kapcsolatokat leigazoltam Eto'o tesóját is a klubbhoz😄

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84174
nem én hoztam.
igazábol megtaláltam a frissitést, és régota akartam kezdeni a magyar bajnokságban, igy feltettem és elkezdtem a fradival.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#84174
így ránézésre nem rossz, bár nálam senki se játszott közülük
de feljutás kötelezõ velük

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

szoltan
#84173
tözsért,szûcsöt,grószt és borbélyt már te hoztad vissza? mert ha nem akkor elég béna a frissítés...

Hala Madrid!

soma22
#84172
pedig egyszerü:
sz@r😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84171
nem ismerni magyar pléják nem játszani még magyarország ezért nem mondani vélemény!

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84170
nos akkor a keret...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84169
Nálam a cseszmegbe van😄

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84168
zsiiir

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

szoltan
#84167
én elhatároztam h csak spanyolokat igazolok, ök meg azért elég drágák
Most 1 Cassano-alternatívát igazoltam a balszélre, de csak nyáron jön:

Hala Madrid!