Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#84270
elõször is grat..............szép teljesítmény..........
én meg motiváció híjján felmondtam a Realnál úgyhogy most csak a Csehek edzõje vagyok.............

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#84269
Kompanyt jobban preferálom

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

chelseafan
#84268
Pedig Huth jó a játékban. De csak ott!<#hehe>

#84267
Kösz próbáltam építgetni úgy hogy a kedvenceim legyenek benne fõleg😊Akiket nem csíptem azt már az elején eladtam Huth,Duff,Guddjohnsen,Geremi,Makelele stb.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

soma22
#84266
grt.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#84265
ezbizony nemsemmi egy keret

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#84264
Gratula

#84263
Sikerült a Chelseavel a 2006-2007-es szezonban a triplázás megnyertem a bajnokságot,az FA kupát és a blt ismét.Itt van egy pár kép.
Bajnokság végeredménye:

Keretem:

Bl döntõ:

Játékos statisztika:

Góllövõlista:

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

olympus
#84262
<#vigyor1><#hehe>:_SD:AS_D:_AS

Divatcsapatok OLÉ!

#84261
Teljesen Igazad van😄

Fyrex
#84260
azt reméld h bajnok leszel!

h mi sikerül az egy másik kérdés 😊)

Avanti Crociati!

#84259
ok akkor remélem a 2-helyezés meglessz😄

olympus
#84258
Hy all!
Lehet lelépek a Barca kispadjáról😄
Ha kiesek Bl csoportkörbõl akkor páááááá!😄

Divatcsapatok OLÉ!

Fyrex
#84257
uefa kupás? lol

bayern az egyetlen ellenfeled... haver nemrég tolt le velük 1 szezont de a bayern megelõzte

Avanti Crociati!

#84256
Szeretnék titokba egy uefa-kupás helyezést elérni:S

soma22
#84255
bazz, grat😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#84254


Eddigi legnagyon gyõzelmem😄

#84253
Úgy látom senki nincs a Dortmundal úgy hogy velük kezdtem eggyet

Ars3nal
#84252
vettem brutál fiatalokat, mindegyikhez ígéretes vagy fanatikus van írva😄 kezdõm átlagéletkora 22 év, ez inkább a jövõ csapata...

Ars3nal
#84251
generált pléjákkal nagyon lol😄 spanyol 17 éves kapusom van kolumbiai csapatból😄 dél-amerikaiak nem jönnek egyáltalán😄

soma22
#84250
remek eredmény, gratula

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Sysfox
#84249
Köszi fiúk! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Ars3nal
#84248
grat majd jövõre bajnok leszel, BL fötábla legalább megvan

Hegeace
#84247
Grat sysfox! ezzel a kerettel gyönyörû eredmény ! iszonyatjó vagy!

Heló szia remélem hogy vagy

Sysfox
#84246


FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#84245
csá valaki nem tudna segiteni hogy lehet hamachival hálozaton játszani?..(hamachin csatlakozott hozzám akivel akarok,látom is hogy ott van de a játékban hogy találom meg vagy õengem?)
Ars3nal
#84244
na lol, képek ottvannak pléjáknál de elég vicces nevek vannak, Gera például Peles Péter😄 de képe ottvan meg értékek is ugyanazok😄

asszem kiveszem valódi játékosoknál a pipát

Ars3nal
#84242
Priskin,Márkus,Éger

editor nem indul FMGEnie nem indul, akkor kénytelen leszek megvenni Priskint😄

soma22
#84241
zsir mi?😄DDD

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84240
pölö?

Ars3nal
#84239
ápdéttól nem indul game...feldobom enyémet azt még pár dolgot megcsinálok benne...

Ars3nal
#84238
már toltam velük másodosztályból😊

soma22
#84237
jaja.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84236
abban már 2.osztályban van?

b4rc4
#84235
nemtom.nekem csak belinkelték

soma22
#84234
kezdtél volna a fradival...😄én is ezzel az updattel tolom a fradival.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#84233
És onnan melyikkel?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Ars3nal
#84233
hát elég vicces dolog negyedosztályba való kerettel játszani másodosztályba 5e fizu kerettel és nem igazolhatok

b4rc4
#84232
sorti

franc0
#84231
hali

jegelve, nyaralás, bnõ, ienek

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#84230
Honnan szedted le?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Hegeace
#84229
üdv franco! Mi a hejzet madrid piros-fehér-kék felén? 😊

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#84228
inkább mazoizmus...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

szoltan
#84227
ez a kihívás benne, nem?

Hala Madrid!

Ars3nal
#84226
leszedem ezt az enbéegy ápdétet azt kezdek egyet Debrecennel...svéd 2.osztályba legdrágább pléja akit tudnék hozni ha vezetõk engednék 14e...meg hasonló marhaságok...

b4rc4
#84225
06/07es update-val átigazolások...

#84224
Milyen updatel?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

soma22
#84223
thank júúúú mester😊ez kimondottan jol esett😊
most töltöm kicsit cordobát, majd holnap meloban meg a fradikát😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84222
huvazze az szép😄<#vigyor2> na kezdek 1et a BArca-val az uj Update-val természetesen 😊

Fyrex
#84221
Hét képe szavazás - 2. hét

1; Palermoi PA
KÉP

2; TVs jogdíj
KÉP

Avanti Crociati!