Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
elõször is grat..............szép teljesítmény..........
én meg motiváció híjján felmondtam a Realnál úgyhogy most csak a Csehek edzõje vagyok.............
én meg motiváció híjján felmondtam a Realnál úgyhogy most csak a Csehek edzõje vagyok.............
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
#84269
Kompanyt jobban preferálom
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
#84267
Kösz próbáltam építgetni úgy hogy a kedvenceim legyenek benne fõleg😊Akiket nem csíptem azt már az elején eladtam Huth,Duff,Guddjohnsen,Geremi,Makelele stb.
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
#84264
Gratula
#84263
Sikerült a Chelseavel a 2006-2007-es szezonban a triplázás megnyertem a bajnokságot,az FA kupát és a blt ismét.Itt van egy pár kép.
Bajnokság végeredménye:
Keretem:
Bl döntõ:
Játékos statisztika:
Góllövõlista:
Bajnokság végeredménye:
Keretem:
Bl döntõ:
Játékos statisztika:
Góllövõlista:
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
#84261
Teljesen Igazad van😄
#84259
ok akkor remélem a 2-helyezés meglessz😄
Hy all!
Lehet lelépek a Barca kispadjáról😄
Ha kiesek Bl csoportkörbõl akkor páááááá!😄
Lehet lelépek a Barca kispadjáról😄
Ha kiesek Bl csoportkörbõl akkor páááááá!😄
Divatcsapatok OLÉ!
uefa kupás? lol
bayern az egyetlen ellenfeled... haver nemrég tolt le velük 1 szezont de a bayern megelõzte
bayern az egyetlen ellenfeled... haver nemrég tolt le velük 1 szezont de a bayern megelõzte
Avanti Crociati!
#84256
Szeretnék titokba egy uefa-kupás helyezést elérni:S
#84254
Eddigi legnagyon gyõzelmem😄
#84253
Úgy látom senki nincs a Dortmundal úgy hogy velük kezdtem eggyet
vettem brutál fiatalokat, mindegyikhez ígéretes vagy fanatikus van írva😄 kezdõm átlagéletkora 22 év, ez inkább a jövõ csapata...
generált pléjákkal nagyon lol😄 spanyol 17 éves kapusom van kolumbiai csapatból😄 dél-amerikaiak nem jönnek egyáltalán😄
#84245
csá valaki nem tudna segiteni hogy lehet hamachival hálozaton játszani?..(hamachin csatlakozott hozzám akivel akarok,látom is hogy ott van de a játékban hogy találom meg vagy õengem?)
na lol, képek ottvannak pléjáknál de elég vicces nevek vannak, Gera például Peles Péter😄 de képe ottvan meg értékek is ugyanazok😄
asszem kiveszem valódi játékosoknál a pipát
asszem kiveszem valódi játékosoknál a pipát
Priskin,Márkus,Éger
editor nem indul FMGEnie nem indul, akkor kénytelen leszek megvenni Priskint😄
editor nem indul FMGEnie nem indul, akkor kénytelen leszek megvenni Priskint😄
kezdtél volna a fradival...😄én is ezzel az updattel tolom a fradival.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
#84233
És onnan melyikkel?
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
hát elég vicces dolog negyedosztályba való kerettel játszani másodosztályba 5e fizu kerettel és nem igazolhatok
#84230
Honnan szedted le?
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
leszedem ezt az enbéegy ápdétet azt kezdek egyet Debrecennel...svéd 2.osztályba legdrágább pléja akit tudnék hozni ha vezetõk engednék 14e...meg hasonló marhaságok...
#84224
Milyen updatel?
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
thank júúúú mester😊ez kimondottan jol esett😊
most töltöm kicsit cordobát, majd holnap meloban meg a fradikát😊
most töltöm kicsit cordobát, majd holnap meloban meg a fradikát😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
huvazze az szép😄<#vigyor2>#vigyor2> na kezdek 1et a BArca-val az uj Update-val természetesen 😊
