Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sysfox
#84339
jó reggelt!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#84337
jó éccakát és szivesen!

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84335
Fanok vagyunk😄 😛
Nah de én elrakom magam mára<#wave>
Még 1x kössz Gergõ<#zavart1>

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#84334
aham. bár õrá nem aktívan számítok csak van oszt kész

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84333
Gratula!!! Jó ksi keret. Chelseabõl van a Kalambay?😄

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#84330
Véget ért a bajnokság
Gyõztes keret:

Profilom:

Heló szia remélem hogy vagy

fernando torres
#84329
😄DD
töltöm a másodikról

olympus
#84326
Mennyi idõs vagy? Mert csak korhatáros focijáték van,

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84323
jó sry.

Fyrex
#84322
lécci ne itt az ilyen edit dolgokat ilyen hosszasan

csoki jo8

Avanti Crociati!

Atesz89
#84321
jó 8!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#84320
csáó jo8

soma22
#84319
elvileg az ujat kell ami benne van a packban.megmondom az igazat nem értek hozzá, nekem egybõl ment.
viszont megyek aludni, jo8 mindenkinek, holnap fradika😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84308
kössz

soma22
#84307
fmhungaryn van fenn
itt a link:
nb1 frissités

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84306
hallod! te meik update-t raktad fel..? én felraktam 1 update-t és abban a Fradi Nb1ben van. pls belinkelnéd azt az update-t amit te szedtél le?

Atesz89
#84305
Eddig nagyon jól játsott a csapat és a Baros-Ángel páros elég ütõs amellet a cserepadon ott van Luke Moore aki eddig szinte minden meccsen gólt lõtt.Plussz a védelemben Bouma és Mellberg elég jó ha nem lesz komolyabb sérüléshullám akkor meg lehet.Addig viszem a többi csapatot amíg nem rúgnak ki...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#84304
Már Mascherano 1 éve nálam játszik😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

soma22
#84303
én tuti eladnám.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84302
akkor BL😊 meglehet csinálni nyugi😊

olympus
#84301
add el. Masherano helyette!

Divatcsapatok OLÉ!

#84300
Már felhúztam.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Atesz89
#84299
Mennyire kell a pénz?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#84298
nem,vagyis attól függ van-e aki tudja pótolni mert ha van akkor adhatod annyiért.vagy huzd fel a havi részleteket és ugy akár 50milla is lehet.

Atesz89
#84297
Hát a dobogó elég neccse a Cselszi,Mú,Liverpool,Arsenal négyes mellet(az Arsenal nagybevásárlást tartott fõleg tehetségekkel)

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#84296
Írjátok meg a véleményeteket légyszi gyorsan kell döntenem:S

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

soma22
#84295
nagy

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84294
pff😄 amugy mekkora adatbázismérettel tolod ?😄

soma22
#84293
nem hiszem el már megint:
uefa, intertotoban még golt sem rugnak nekem, bajnokin ugyanaz a csapat mint egy kedzõ ificsapat játszik...nem hiszem el már...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#84292
Szerintetek Essient megéri eladni 36 millió fontért?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Atesz89
#84291
A city-é lehet megvan 10 perc alatt 3-at rámoltunk igaz bari meccs de akkor is jó.Samaras egy állat 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#84290
sztem told a Villa-val aztán dobogót tûzd ki célül 😉

Atesz89
#84289
Szerintem a Bolton és a City kispadján nem biztos hogy megérem a szezon végét még nincs meg a megfelelõ taktika.

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#84288
sztem kezdek 1et énis velük 😊😊 ( Fradival) 😄

Atesz89
#84287
Eddig az Aston Villa...
Rendeztem egy tornát a 4 csapatközött és veretlenül kaptt gól nélkül nyerték.2. lett a Totenham,aztán a Bolton és végül a City

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84286
és melyik a legszimpatikusabb?
én is kezdtem uj frissitéssel fradival, de majd holnap meloban tolom😊
komoly a 2. osztály😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84285
Én is épp 3 csapattal kezdtem én se tudtam dönteni😄
Red Bull Salzburg; MTK; Middlesbrough!

Divatcsapatok OLÉ!

LasDen
#84284
csak nehogy megkavarodj a sok csapattal......😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Atesz89
#84283
😄
Most picit jegelem a ZTE-t.Kezdtem egyet egyszerre 4 csapattal(Aston Villa,Bolton,Totenham,Man. City 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84282
nem áll szándékomban😄
te hogy állsz?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84281
Hali és grat Mindenkinek!
Hajrá Soma a gyõzelemig meg ne állj!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84280
grat szép eredmény

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#84279
nah az intertoto után ujra küzdök az uefában.
remélem megmarad a forma😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#84278
Sziasztok ma lenyomtam 1 szezont..
Ime a végeredmény:

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#84277
gratula!nem semmi Szolnokkal...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#84276
Gratula te kis Szolnok specialista😄

QuentinT
#84275
Hali és grat all<#worship><#taps><#worship>
Játszogattam egy kicsit én is, így a nap zárásaként linkelek pár képet....

Tatabánya - Szolnok 0:3

Újpest - Szolnok 1:3
(Horváth gólja elég érdekesen született, hiszen a statisztika szerint az Újpest nem találta el a kapunkat)

Szolnok - Basel 3:1

Szolnok - Ferencváros 4:0

Dunaújváros - Szolnok 1:2
(Majdnem sokba került az a kihagyott büntetõ, de aztán a hosszabbításban Füsi javított)

Pécs - Szolnok 2:3
( A sérült középhátvéd helyére beálló játékosom izgalmassá tette a mérkõzés végét)

Basel - Szolnok 2:2
(Ha nincs Nakata kiállítása, akkor nem sikerült volna a dolog... és még így sem volt egyszerû)

UEFA Kupa B-csoport
(Tesszük a dolgunkat és reménykedünk, hogy a másik két kelet-európai csapatot meg tudjuk elõzni)

Ennyi volt mára... További minden jót Nektek!

Fyrex
#84274
két link fent, és ajánlom a kistopikot is

Avanti Crociati!

b4rc4
#84272
csuma all és grat! kezdtem 1et a barcaval. mindjárt rakok be képet keretrõl és stb😊

#84271
2 év alatt sikerült feljuttatnom a chelseat a klubranglista elsõ helyére(Mourinho eláshatja magát😛)

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek