Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#84391
VIP vagy tudod szerkeszteni a hozzászólásodat 4 percig...

nem véletlenül van az opció, használd egészséggel

Avanti Crociati!

b4rc4
#84390
na amrard nekem is PRiskinért a harc Kisly se jött ..😞

b4rc4
#84389
nincs... ha eltudnám adni 4milláért 2õjüket akkor lenne...

soma22
#84388
nekem egyik sem jött, de pénzem sincs amit költhetek.
neked van?:S

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84387
én most akarnám Kisly-t emgvenni beajánlottam a szerzõdésébe mindent ami létezik😊 meg PRiskinért is megyek😊 most akarom eladni Bajevski-t meg Lajost 😊 kettõjüket kb 3-4milláért.. 😊

soma22
#84386
jaja😄de semmi pénz, és elég szüköcske kis keret😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84386
Hali és grat mindenkinek fõleg Sysfoxnak!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#84385
nb 2ben?😊😊😊:

soma22
#84384
nem reklámozni akartam,sry, amugymeg sosem váltanék át arra.
off vége, on:
fradival remekül alakul az idény😊10. gyözelem zsinorban, 16 meccses veretlenségi sorozat még mindig tart😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84383
ezeket ne itt reklámozzuk már, tessék haszálni az erre való topikot

különben is rém gyenge

Avanti Crociati!

asfa
#84382
oksa köszi szépen! csekkolom

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#84380
sortin megkeresed a Grant-update-t az megoldja.

Fyrex
#84379
szevasz KisK

ott van a bannerban két link ott keresgélj frissítést

vagy kérj a helptopikban hátha vki megszán

jó játékot!

Avanti Crociati!

b4rc4
#84378
öö letöltöttem 1 Grant-update-t de nem a elgjobb.. na mind1 emgteszi ezis 😉😊

asfa
#84377
császtok!
elõszõr is gratula mindenkinek!
elég rég jártma erre de igaz késõn játszok egy picit!Chelsaevel kezdek igaz vele könnyû de csak "levezetésképpen" nyomom 😊 az lenne a kérdésem h az uj igazolásokat bele lehet vhogy rakni? :| Seva és Ballackra gondoltam elsõ sorban :| és nem editorral!
jolett a topik és még1x gratula amugy olvasgattam!
na köf!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84376
sikerült végül?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84374
Nos kezdtem 1-et a Fradival az uj update- berakta NB2be nyugati csoportba.. 😊

Fyrex
#84373
GG Fox kiegyensúlyozott voltál egész héten!

Avanti Crociati!

b4rc4
#84372
Grat Foxy!

soma22
#84371
Grat Sysofox😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#84370
bruttál😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#84369
az a jó hogy kurglov kölcsönadása fedezte a javát

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#84368
de gondolom pleja is egyben.
grat egy kép jöhetne róla😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#84367
van edzõi képesítés és játékosedzõnek hoztam de nem kell mondanom hogy így is egy állat ez az ember fõleg magyar szinten.

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84366
lool😄

soma22
#84365
asztapicsa!!!!!!
gratula, hogy sikerült????

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#84364
HOHOHOHÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HÉT KÉPE RULEZ!<#banplz>

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#84363
hááát, akkor rezeg a léc😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84362
ha jól látom itt a legújab Update: akinek kell szedje le remélem a magyar csapatok is emgvannak benne...de ha nem akkor,kezdek vmi külföldi gárdával..😊

Hegeace
#84361
az is . tavaly a bl második legjobb pléjája lett 😊

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#84360
akkor sztem mehet nyugodtan.
jo plejának tünik.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#84359
evertonnak. és mo. ugyhogy a pénz sosem árt. remélem pótolható a gyerek 😊

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#84358
attól függ kinek és mennyire kell a pénz.
30 évesen nem megfelelõ edzésben és meccshiány miatt nagyon gyengülhetnek az értékei.
mindenesetre nem hangzik rossz üzletnek.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#84357
Szerintetek 15 millió fontért egy évre kölcsönadni megéri?

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#84356
jo a loko házigizda😊)
maga hogy áll?
nem tartja méltónak a cordobás képemet a hét képe szavazásra?😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84355
800 pixel max szélesség!

jó az a wigan!

Avanti Crociati!

soma22
#84354
majdnem egyenlõ

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84353
hi és grat all!

QuentinT
#84352
Hmm.... javítanom kell magam... ez még nem a felkérés, csak a pletyka, miszerint én vagyok a legesélyesebb jelölt...<#idiota><#idiota><#idiota>

soma22
#84351
nem rossz ez!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

QuentinT
#84349
Tessék... de azért túl sokat ne várj szegénytõl<#ejnye1><#vigyor2>
Füsi Zsolt
eddigi karrierje

olympus
#84348
Gratula. Idén legyen már meg a Scudetto!

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84347
képet róla!
sok sikert

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

QuentinT
#84346
Grat Sysfox<#worship> Lesztek Ti még bajnokok<#eljen>
Nekem kicsit macerás igazolnom, de remélem hamarabb leszünk vonzó célpont mind játékosoknak, mind edzõknek, minthogy megúnjam az egészet a folyamatos elutasítások miatt...
Poénból bejelentkeztem a Liverpool manager-i posztjára, mikor a jelenlegi esetleges kirúgásáról cikkeztek<#idiota> Nem volt túl jó ötlet, mert amellett, hogy símán kiröhögtek, még a profilomban is csökkentek a profizmus és a lojalitás tulajdonságaim<#wow3>
Az elõzõ szezon végén, a helyettesem és a szurkolóink által leszólt csatárom jelenleg vezeti a góllövõ listát:
- bajnokságban: 6 meccsen 9 gól
- kupában: 1/1
- nemzetközi kupákban: 6/4
- válogatottban: 1/1
és volt pofájuk azt mondani róla, hogy nem fog beférni a kezdõbe sem...<#worship><#eplus2>

Hegeace
#84345
Jó regggelt mindenkinek! Gratua sysfox!

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#84344
Grat szép csapat és jó reggelt mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84343
gratula, remek kis csapat lehet!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Sysfox
#84342
Iaquinta bemutatkozott... Elégedett vagyok a látottakkal, úgy érzem idén nagy dolgokra vagyunk hivatottak...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#84341
Sampdoria egysoros hírek:

Iversent eladtam a Lecce-nek 1 millióért...

Kaptam 6.75 milliót a BL tv-közvetítés jogdíjakért...

Nagy nevet sikerült igazolnom...A nagy versenyfutást végül én nyertem, és Morgan De Sanctis a következõ évtõl kezdve a Sampdoria csapatát erõsíti...Kell is, mert Toldo mellett nem igazán volt jó kapusom.

9 helyet elõrelépve a 36. helyre lettem rangsorolva...

13,75 milliót kaptam a TV-s jogdíjakért...Hol van ez az 55 millióhoz...

Szerzõdtettem 4-5 világklasszis edzõt a nyáron...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#84340
Gyûjtjük az elismeréseket azért:

Év olasz játékosa: Corrado Colombo
Év kapusa: Francesco Toldo
Év játékosa 2. helyezett: Benji De Ceulaer
Év csatára 2. helyezett: Fabio Bazzani
Év menedzsere 2. helyezett: Simon Zsolt
Év idegenlégiósa 3. helyezett: Kily Gonzalez
Gólkirály 3. helyezett: Corrado Colombo
Év csapatában: Fabio Bazzani, Kily Gonzalez, Andrea Gasbarroni, Angelo Palombo

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/