Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
VIP vagy tudod szerkeszteni a hozzászólásodat 4 percig...
nem véletlenül van az opció, használd egészséggel
nem véletlenül van az opció, használd egészséggel
Avanti Crociati!
nekem egyik sem jött, de pénzem sincs amit költhetek.
neked van?:S
neked van?:S
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
én most akarnám Kisly-t emgvenni beajánlottam a szerzõdésébe mindent ami létezik😊 meg PRiskinért is megyek😊 most akarom eladni Bajevski-t meg Lajost 😊 kettõjüket kb 3-4milláért.. 😊
nem reklámozni akartam,sry, amugymeg sosem váltanék át arra.
off vége, on:
fradival remekül alakul az idény😊10. gyözelem zsinorban, 16 meccses veretlenségi sorozat még mindig tart😄
off vége, on:
fradival remekül alakul az idény😊10. gyözelem zsinorban, 16 meccses veretlenségi sorozat még mindig tart😄
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
ezeket ne itt reklámozzuk már, tessék haszálni az erre való topikot
különben is rém gyenge
különben is rém gyenge
Avanti Crociati!
oksa köszi szépen! csekkolom
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
szevasz KisK
ott van a bannerban két link ott keresgélj frissítést
vagy kérj a helptopikban hátha vki megszán
jó játékot!
ott van a bannerban két link ott keresgélj frissítést
vagy kérj a helptopikban hátha vki megszán
jó játékot!
Avanti Crociati!
császtok!
elõszõr is gratula mindenkinek!
elég rég jártma erre de igaz késõn játszok egy picit!Chelsaevel kezdek igaz vele könnyû de csak "levezetésképpen" nyomom 😊 az lenne a kérdésem h az uj igazolásokat bele lehet vhogy rakni? :| Seva és Ballackra gondoltam elsõ sorban :| és nem editorral!
jolett a topik és még1x gratula amugy olvasgattam!
na köf!
elõszõr is gratula mindenkinek!
elég rég jártma erre de igaz késõn játszok egy picit!Chelsaevel kezdek igaz vele könnyû de csak "levezetésképpen" nyomom 😊 az lenne a kérdésem h az uj igazolásokat bele lehet vhogy rakni? :| Seva és Ballackra gondoltam elsõ sorban :| és nem editorral!
jolett a topik és még1x gratula amugy olvasgattam!
na köf!
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
de gondolom pleja is egyben.
grat egy kép jöhetne róla😊
grat egy kép jöhetne róla😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
van edzõi képesítés és játékosedzõnek hoztam de nem kell mondanom hogy így is egy állat ez az ember fõleg magyar szinten.
Heló szia remélem hogy vagy
ha jól látom itt a legújab Update: akinek kell szedje le remélem a magyar csapatok is emgvannak benne...de ha nem akkor,kezdek vmi külföldi gárdával..😊
evertonnak. és mo. ugyhogy a pénz sosem árt. remélem pótolható a gyerek 😊
Heló szia remélem hogy vagy
attól függ kinek és mennyire kell a pénz.
30 évesen nem megfelelõ edzésben és meccshiány miatt nagyon gyengülhetnek az értékei.
mindenesetre nem hangzik rossz üzletnek.
30 évesen nem megfelelõ edzésben és meccshiány miatt nagyon gyengülhetnek az értékei.
mindenesetre nem hangzik rossz üzletnek.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
jo a loko házigizda😊)
maga hogy áll?
nem tartja méltónak a cordobás képemet a hét képe szavazásra?😄
maga hogy áll?
nem tartja méltónak a cordobás képemet a hét képe szavazásra?😄
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Hmm.... javítanom kell magam... ez még nem a felkérés, csak a pletyka, miszerint én vagyok a legesélyesebb jelölt...<#idiota>#idiota><#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
Tessék... de azért túl sokat ne várj szegénytõl<#ejnye1>#ejnye1><#vigyor2>#vigyor2>
Füsi Zsolt
eddigi karrierje
Füsi Zsolt
eddigi karrierje
Grat Sysfox<#worship>#worship> Lesztek Ti még bajnokok<#eljen>#eljen>
Nekem kicsit macerás igazolnom, de remélem hamarabb leszünk vonzó célpont mind játékosoknak, mind edzõknek, minthogy megúnjam az egészet a folyamatos elutasítások miatt...
Poénból bejelentkeztem a Liverpool manager-i posztjára, mikor a jelenlegi esetleges kirúgásáról cikkeztek<#idiota>#idiota> Nem volt túl jó ötlet, mert amellett, hogy símán kiröhögtek, még a profilomban is csökkentek a profizmus és a lojalitás tulajdonságaim<#wow3>#wow3>
Az elõzõ szezon végén, a helyettesem és a szurkolóink által leszólt csatárom jelenleg vezeti a góllövõ listát:
- bajnokságban: 6 meccsen 9 gól
- kupában: 1/1
- nemzetközi kupákban: 6/4
- válogatottban: 1/1
és volt pofájuk azt mondani róla, hogy nem fog beférni a kezdõbe sem...<#worship>#worship><#eplus2>#eplus2>
Nekem kicsit macerás igazolnom, de remélem hamarabb leszünk vonzó célpont mind játékosoknak, mind edzõknek, minthogy megúnjam az egészet a folyamatos elutasítások miatt...
Poénból bejelentkeztem a Liverpool manager-i posztjára, mikor a jelenlegi esetleges kirúgásáról cikkeztek<#idiota>#idiota> Nem volt túl jó ötlet, mert amellett, hogy símán kiröhögtek, még a profilomban is csökkentek a profizmus és a lojalitás tulajdonságaim<#wow3>#wow3>
Az elõzõ szezon végén, a helyettesem és a szurkolóink által leszólt csatárom jelenleg vezeti a góllövõ listát:
- bajnokságban: 6 meccsen 9 gól
- kupában: 1/1
- nemzetközi kupákban: 6/4
- válogatottban: 1/1
és volt pofájuk azt mondani róla, hogy nem fog beférni a kezdõbe sem...<#worship>#worship><#eplus2>#eplus2>
Iaquinta bemutatkozott... Elégedett vagyok a látottakkal, úgy érzem idén nagy dolgokra vagyunk hivatottak...


FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Sampdoria egysoros hírek:
Iversent eladtam a Lecce-nek 1 millióért...
Kaptam 6.75 milliót a BL tv-közvetítés jogdíjakért...
Nagy nevet sikerült igazolnom...A nagy versenyfutást végül én nyertem, és Morgan De Sanctis a következõ évtõl kezdve a Sampdoria csapatát erõsíti...Kell is, mert Toldo mellett nem igazán volt jó kapusom.
9 helyet elõrelépve a 36. helyre lettem rangsorolva...
13,75 milliót kaptam a TV-s jogdíjakért...Hol van ez az 55 millióhoz...
Szerzõdtettem 4-5 világklasszis edzõt a nyáron...
Iversent eladtam a Lecce-nek 1 millióért...
Kaptam 6.75 milliót a BL tv-közvetítés jogdíjakért...
Nagy nevet sikerült igazolnom...A nagy versenyfutást végül én nyertem, és Morgan De Sanctis a következõ évtõl kezdve a Sampdoria csapatát erõsíti...Kell is, mert Toldo mellett nem igazán volt jó kapusom.
9 helyet elõrelépve a 36. helyre lettem rangsorolva...
13,75 milliót kaptam a TV-s jogdíjakért...Hol van ez az 55 millióhoz...
Szerzõdtettem 4-5 világklasszis edzõt a nyáron...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Gyûjtjük az elismeréseket azért:
Év olasz játékosa: Corrado Colombo
Év kapusa: Francesco Toldo
Év játékosa 2. helyezett: Benji De Ceulaer
Év csatára 2. helyezett: Fabio Bazzani
Év menedzsere 2. helyezett: Simon Zsolt
Év idegenlégiósa 3. helyezett: Kily Gonzalez
Gólkirály 3. helyezett: Corrado Colombo
Év csapatában: Fabio Bazzani, Kily Gonzalez, Andrea Gasbarroni, Angelo Palombo
Év olasz játékosa: Corrado Colombo
Év kapusa: Francesco Toldo
Év játékosa 2. helyezett: Benji De Ceulaer
Év csatára 2. helyezett: Fabio Bazzani
Év menedzsere 2. helyezett: Simon Zsolt
Év idegenlégiósa 3. helyezett: Kily Gonzalez
Gólkirály 3. helyezett: Corrado Colombo
Év csapatában: Fabio Bazzani, Kily Gonzalez, Andrea Gasbarroni, Angelo Palombo
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/


