Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#84451
mégegy ekkora offolás és megy a bünti

nem véletlen van a másik topik ahol nyugodtan lehet beszélgetni fociról

Avanti Crociati!

Sysfox
#84450
Grat mindenkinek, iszonyat jók vagytok! <#smile>

És köszi mindenkinek!
Remélem a szezon végén a bajnoki címhez is gratulálhattok megint!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

soma22
#84439
nagyon helyes😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84438
😊)))))) Eto'O-t majd szokásosan elpasszolom a cselzinek😛Guddy-t már most elpasszoltam😊 és majd évek mulva jön Torres 😊

soma22
#84437
még ennél is jobban😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84436
😄😄 ennyire utálod?😊😛

soma22
#84435
én ha ingyen vóna se venném meg, max ha megvenném akkor minden 2. héten kapna egy 2 hetes fizumegvonást, és mindezt a b csapatban tenné...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84434
😄😄 gyorsan +veszem Ibra-t 5milla az értéke😄

soma22
#84433
én ma max majd este cordobázok, napközben csak a fradika😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84432
folytatom 1 picit a BArca-s mentést😊

#84431
Kis pá én a sporting csapatátával keztem volna ahelyedbe😊

Én is azal vok és alapbol ott van moutinho😊
soma22
#84430
na azé😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#84429
ügyesen kevered a lapokat😊grat

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84428
nem ugy értem,hogy szenvedés😊😊 július végén vége az átigazolási idõnek és agusztusig nincs semmi :S::S majd vmikor folytatom holnap..😊 de menni fog😊😛

Atesz89
#84427
Hát a Citynek nincs sok zséje és egy csatár is kell még mert Vassel és Dickov valamint Samaras elég kevés,de eddig César Delgado és young se akart hozzám jönni 😞 De Samaras nagyon jó<#eljen>
Eddig csak Wilhelmssont tudtam megszerezni

A Tottenham elég jó kerettel rendelkezik pénz is van de valahogy nem játszunk hatékonyan...
Babelt és Cardenas-t hoztam ide

A Bolton talán a leggyengébb a 4 csapat közül de 2-0-ról felálltam a Fulham ellen 😄
Ide Upson és Kisliy érkezett

Az Aston Villat szerettem meg eddig a legjobban,van elég zsé a csapat is elég erõs mondjuk a kispad kicsit rövid de elmegy és Baros nagyon jó játékos.Eddig csak Okochat és Guarínt igazoltam

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84426
nem megy a fradival?necsináld már, még ki sem kaptam, 19 meccs, 17 gyözelem, 2 döntetlen, 0 vereség, 49-7-es golarány ugy hogy bajevszki elment és csak 2 magyar jött ingyen...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#84425
Alakul a dolog, csak nézõk is jöhetnének a 16000 stadionba

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

b4rc4
#84424
pff 😊)) na lehet pihentetem a Fradi szenvedést 1 kicsit és kezdek énis vmi angol klubbal.. vagy folytatom a BArca-s mentést.. 😊

Atesz89
#84423
ÁÁh nem nagyon gyér csapat a Watford,lehet én nekem hiányos a tudásom de senkit nem ismerek a kezdõjükbõl...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#84422
Kéne gy kis help...........nem értem a dolgokat a brazil bajnoksággal kapcsolatban.........mi akar lenni ez a Brazil Sao Paulo állami bajnokság? <#help><#help><#help>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

b4rc4
#84421
szia Atesz nálad Priskin már a WAtfordban van?am grat

asfa
#84420
na a Man City-vel kezdtem!
probálok igazolni egyelõre!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84419
nagyon a city fele billen a mérleg nyelve😊
gratu

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84418
Na elkövetkezett a Pl elsõ játéknapja a csapataim eredményei:
Manchester City - Watford 5-0
Tottenham - Reading 2-0
Fulham - Bolton 2-2
Aston Villa-Everton 2-0

És grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#84417
hát az eddigi tapasztalatok alapján a csátrok (Tevez és Igor) akkor a legjobbak ha Ricardinho van mögöttük...........de majd nyomok 1 képet a keretrõl és a felállásról is......

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

szoltan
#84416
és hova raktad a sok jó TKP-t? mert ott asszem 3 is van, akinek a kezdöben a helye

Hala Madrid!

LasDen
#84415
nah én meg úgy néz ki megtaláltam a Corinthiansnál a megfelelõ taktikát......4-4-2 Diamond V2
eddig 1,5 (barátságos) meccset játszottam ebben a felállásban ahol nagy javulást tapasztaltam miután ebben a felállásban küldtem pályára õket..........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

asfa
#84414
Lille,esetleg Sporting még szoba jöhet na gondolkodom

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84413
middlesborough, fiorentina, sampdoria, palermo, stb...ebbõl van a legtöbb.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#84412
jo eprsze nem dehoyg!
de ha tudtok egy nagyon jo középcsaapatot mondani ami nem spanyol akkor talán kezdek vele!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84411
há nehommá ilyen véresre vegyed😊)))
csak elejét vettük annak hogy valaki lecsesszen minket hogy nem gratulálunk minden kép után😄toljad csak a képeket

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#84410
asszem mikor bejöttem leirtam h mivan!
nincsen semmi pláne!csak nem akarok 86.osztálybol feltornászni most egy kis csapatot!ennyi!
nem szurok képeket ha leb***ás jön érte majdhogynem!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Holdpro
#84409
40 lövésnél 5 gól méghacsak 20 találja el a kaput akkor is kevés

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#84408
nem akartam mondani, de egy cselzivel sztem hiányzik egy 1-es az elejérõl az eredményeknél...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#84407
Nagy csapattal mindenki tud nyerni, ezekben a képekben mi a pláne ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

asfa
#84406

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#84405
na végre elsõ meccsem!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#84404
köszi😊 2.kört is túlélhetyjük LUxemburgi csapatot kaptunk😊😛

soma22
#84403
gratula!!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84402
NA ezazz UEFa selejtezõ 1.kört túléltük!!!😊 2-0-s összesítésben mentunk tovább

soma22
#84401
cordobával már az elsõ osztályban és uefában vigéckedek évek ota😊)))
spanyol b2/4 liga😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#84400
Ha valaki szeret körmötrágni kezdjen egy spanyol utolsó csapattal.. szépen fel lehet fejlõdni de óriási szintek vannak a ligák között..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#84399
bajevszkijjjjj eladva 2.4 milláért cska-nak.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#84398
grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#84397
1. tétmeccsem az FTC-vel

b4rc4
#84396
na esetleg õ jön lajos helyére

b4rc4
#84395
pff..:S😄 eladom és remélem tudok venni vkit... :S

soma22
#84394
nekem 150 ezreket adnának...annyiért nem adom...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84393
én eladom 2millio eurót adnak érte. LAjosért is 2-t .

soma22
#84392
még a saját plejákat is nagyon nehéz itt tartanom...bajevszki már járatja a száját hogy menne...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...