Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ilyenkor elgondolkodom hogy mit tett vele a milan, egy ilyen Tanárral...ha egyszer még egy nagy csapat szineiben láthatnám küzdeni és brillirozni...
hatalmas tiszteletem!!!!gratula
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Avanti Crociati!
az ifjú Sahin egy szöglet utáni bombával nem semmi gólt szerzett
Avanti Crociati!
Heló szia remélem hogy vagy
Ibra
Heló szia remélem hogy vagy
tipikus nyerhetetlen meccsnek indult, de a 65.percben bedobtam mindent, és lám sikerült!
Avanti Crociati!
Heló szia remélem hogy vagy
De ha van rá pénz... <#smile>#smile>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Sok mindent szabad, leginkább az FM-rõl értekezni, hiszen ezért van ez a fórum. Nem hiszem, hogy bárki kedvét elveszi, hiszen amióta vannak, jobban pörög a fórum.
Minden más az offtopic. Úgyhogy szívesen látunk ott is. Köszi.
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Heló szia remélem hogy vagy
De furcsa Ibrahimovics a Debrecenben...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Most olvasom a szabályokat, van olyan egyáltalán olyan, amit szabad? Nem gondoljátok, hogy ezek a megkötések elveszik 1-2 ember kedvét a fórumtól?
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
Heló szia remélem hogy vagy
A 3. fordulóban az Aston Villa 1-1-et játszott a Boroval.A City veretlen továbbra is 3-0 a Fulham ellen,A Spurs 2-0-lal zárt a Watford ellen
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
<1 kapáslövés, 1 büntetõ és 1 szabadrúgás>1 kapáslövés, 1 büntetõ és 1 szabadrúgás>
Avanti Crociati!
Torres lassan 32, de még mindig több gólt lõ, mint ahány meccsen játszik
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
MErt gondolkodom rajta😄
Ugyszint Anglia, csak a Boro;Charlton duóval. Hollandiából pedig Kuyt miatt Feyenoord!
Divatcsapatok OLÉ!
Charton-Tottenham 4-0 :Teljes csõd nem tudtunk mit csinálni a 3 csatárral tanácstalan vagyok
Arsenal-Aston Villa 1-0 :Jobb volt az Arsenal de ha egy kontránk betalált volna... Nem baj annyira nem vészes eredmény
És egy "házi rangadó"
Bolton-Manchester City 1-2 :A City az utolsó 10 percben fordított
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
lönek még egy macit, 3-1 erre 5 csatárra váltottam, feljöttünk 3-2 re, erre kapnak megint egy majom tizit...ki is kaptam 4-2 re...elsõ vereség 27 meccse veretlenül.
fax kivan
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Fyrex a Bl szereplés minimum meg lesz!
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
a 10 védõ poszton játszani tudo játékosaim közül 3 ép van beleértve lipcseit, gyepest és timárt...se az ifiben, sem a tarcsiban nincs már védõm...érdekes.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Köszi a bizalmat és az elismerést! <#worship>#worship>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
apróbb off még belefér egy két hsz közben de ez nem így mûködik
megmondtam mindenkinek h vegye fel a kedvencek közé a másik topikot is és oda írod a választ
ha nem láttya az illetõ dobsz rá max egy privátot
nem túl bonyolult
legközelebb ha belekezdtek az offba még az elején tessék átmenni a másikba, legközelebb így tegyétek
köszi, téma lezárva részemrõl
Avanti Crociati!
ez a Zlatan 1 állat😄 rug 3mat 5-t a 2meccsen😄 és lesérit 2 plajat😄 amugy nemértem Fyrex,mértkell ien komolyan venni az offolást... kirugnak az állásodbol..?

