Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#84501
nem rossz 😉

Avanti Crociati!

soma22
#84500
ez most nyálasnak fog tünni, de majdnem könnybe lábadt a szemem a eljesitménye láttán+ a hsz láttán...
ilyenkor elgondolkodom hogy mit tett vele a milan, egy ilyen Tanárral...ha egyszer még egy nagy csapat szineiben láthatnám küzdeni és brillirozni...

hatalmas tiszteletem!!!!gratula

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84499
Rivaldonak ez a második, és valószínûleg utolsó szezonja nálam, de mindent megtesz, nem semmi az öreg 😊

Avanti Crociati!

olympus
#84498
Gratula!!!
Szép eredmény.!

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84497
Zlatan 1 állat😄

Hegeace
#84496
gratula! most rózsaszínben látod a világot? <#idiota>

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84495
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Fyrex
#84494
sakk matt a Tardiniben!


az ifjú Sahin egy szöglet utáni bombával nem semmi gólt szerzett

Avanti Crociati!

Iceman89
#84493
hali és grat minenkinek az elmúlt 4 napban történtekért 😊

Iceman

Hegeace
#84492
gratula! ne is emlegesd a nyerhetetlen meccseket. az utéval idegenben mindig 0-0ázok <#boxer> Közben münchent 3-2 vertem itthon 😛

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84491

Hegeace
#84490
Csutka maxon így néz ki a gyerek.
Ibra

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#84489
Brescia-Parma 1-3

tipikus nyerhetetlen meccsnek indult, de a 65.percben bedobtam mindent, és lám sikerült!

Avanti Crociati!

b4rc4
#84488
dede😊😛 Hegeace,mindjárt teszek be Ibra-rol kéept nálam,hogy néz ki😊😛

Fyrex
#84487
De! Úgyhogy viszlát! 😊)

grat Hege!

Avanti Crociati!

Hegeace
#84486
Õ nem egy játékos , õ IBRAHIMOVIC (csak az fmben vok ijen véleményen). Most lesz az ötszázadik meccsem a lokiba!!!!! loki vs. dunakanyar vác se 😊 sima 2-0 ibra gólokkal 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Sysfox
#84485
Én nehezen adnék ki 10 milliót egy 32 éves játékosért. Sõt, valószínüleg nem is.

De ha van rá pénz... <#smile>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#84484
Ez offtopicba való téma...

Sok mindent szabad, leginkább az FM-rõl értekezni, hiszen ezért van ez a fórum. Nem hiszem, hogy bárki kedvét elveszi, hiszen amióta vannak, jobban pörög a fórum.

Minden más az offtopic. Úgyhogy szívesen látunk ott is. Köszi.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#84483
Köszi.Játékos/Edzõ 1, évig lessz itt így de így is nagy "segítség a klubnak. 10 milláért 32 évesen simán megérte.

Heló szia remélem hogy vagy

Sysfox
#84482
Ez szép! <#worship>

De furcsa Ibrahimovics a Debrecenben...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#84481
elsõ bl meccs idén:

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84480
Grat Franc0! nagyon szép eredmény,emelem kalapom!!

szabocsaba1983
#84479
Sziasztok!

Most olvasom a szabályokat, van olyan egyáltalán olyan, amit szabad? Nem gondoljátok, hogy ezek a megkötések elveszik 1-2 ember kedvét a fórumtól?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Hegeace
#84478
Üdv managerek! Gratula a hét managereknek és a többieknek akik a jövõben eséllyel pályáznak erre a címre 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#84477
Grat!!
A 3. fordulóban az Aston Villa 1-1-et játszott a Boroval.A City veretlen továbbra is 3-0 a Fulham ellen,A Spurs 2-0-lal zárt a Watford ellen

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84476
grat!morfejot szeressük😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#84475
nah 5 meccsel a vége elõtt bajnok lettem egy vereséggel és két döntetlennel.remek az anyagi helyzet, minden alakul szerintem jol.képek majd este lesznek.mindenki dicsért az elért eredményért.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84474
Morfeo<#eljen><#eljen><#worship><#worship>
<1 kapáslövés, 1 büntetõ és 1 szabadrúgás>

Avanti Crociati!

franc0
#84473
köszi

Torres lassan 32, de még mindig több gólt lõ, mint ahány meccsen játszik

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#84472
gratula franco!!!gyönyörü eredmény😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84471
Grat!Látom Torres még mindig góllövõ formájában van 😊!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

franc0
#84470

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#84469
Nekem tetszik legalább ha valamelyik csapatod kikap a másikkal kárpótolhatod magad,de sokkal lassabban haladsz

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84468
Élvezetes több csapattal tolni?
MErt gondolkodom rajta😄
Ugyszint Anglia, csak a Boro;Charlton duóval. Hollandiából pedig Kuyt miatt Feyenoord!

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#84467
A PL második fordulója nem sok sikert hozott 😞
Charton-Tottenham 4-0 :Teljes csõd nem tudtunk mit csinálni a 3 csatárral tanácstalan vagyok
Arsenal-Aston Villa 1-0 :Jobb volt az Arsenal de ha egy kontránk betalált volna... Nem baj annyira nem vészes eredmény
És egy "házi rangadó"
Bolton-Manchester City 1-2 :A City az utolsó 10 percben fordított

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84466
hogy rohadjon meg a biro...celldömölk ellen szenvedünk, 1-1 kapnak egy tizit.belövik.
lönek még egy macit, 3-1 erre 5 csatárra váltottam, feljöttünk 3-2 re, erre kapnak megint egy majom tizit...ki is kaptam 4-2 re...elsõ vereség 27 meccse veretlenül.
fax kivan

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84465
Grat Fyrex és Barca!
Fyrex a Bl szereplés minimum meg lesz!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84464
keretjelentés:
a 10 védõ poszton játszani tudo játékosaim közül 3 ép van beleértve lipcseit, gyepest és timárt...se az ifiben, sem a tarcsiban nincs már védõm...érdekes.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84463
áz

köfi

Avanti Crociati!

Sysfox
#84462
Nem rossz ez, a Juve elleni vereség még belefér, majd legközelebb megvered õket! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

b4rc4
#84461
nemrossz

olympus
#84460
2.-dik szezon?

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84459
ha a juve nem piszkitott volna bele akkor tökéletes kezdésnek nevezném el😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84458
elkezdõdött a bajnokság

Parma-Chievo 2-0
Parma-Juve 1-2
Sampdoria-Parma 0-2

Avanti Crociati!

LasDen
#84457
akkor én is beállok a sorba........gratula................. 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Sysfox
#84456
Nem értettem, miért gratuláltok ennyien...most vettem észre, hogy én lettem a hét menedzsere... ]<#idiota>

Köszi a bizalmat és az elismerést! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

soma22
#84455
jo, igy lesz.
géjm hogy megy?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84454
ez nem eltalálás kérdése

apróbb off még belefér egy két hsz közben de ez nem így mûködik

megmondtam mindenkinek h vegye fel a kedvencek közé a másik topikot is és oda írod a választ

ha nem láttya az illetõ dobsz rá max egy privátot

nem túl bonyolult

legközelebb ha belekezdtek az offba még az elején tessék átmenni a másikba, legközelebb így tegyétek

köszi, téma lezárva részemrõl

Avanti Crociati!

b4rc4
#84453
ez a Zlatan 1 állat😄 rug 3mat 5-t a 2meccsen😄 és lesérit 2 plajat😄 amugy nemértem Fyrex,mértkell ien komolyan venni az offolást... kirugnak az állásodbol..?

soma22
#84452
bocs mester de nehéz eltalálni ki melyik topikot nézegeti...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...