Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b4rc4
#84551
UEfa kupában 3selejtezõ kör van? vagy 2?:S

QuentinT
#84550
Ja igen... a mérkõzés utáni komment szerint a Haladás szerencsésnek tarthatja magát, amiért ki tudták húzni döntetlennel, ugyanis a 3:3-as eredmény nem tükrözi azt a fölényt amit a Szolnok játéka mutatott<#fejvakaras><#conf><#idiota>

Atesz89
#84549
Hali és grat mindenkinek!
Fõleg Franco-nak és Hegeace-nek <#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Sysfox
#84548
Most csupa ilyen "neves" csapatok ellen játszom. Az asszisztens köti le õket, nekem igazából mindegy, hogy ki az ellenfél, csak legyen és játszhassunk. Ez valami izraeli csapat azt hiszem.

Még játszom majd a Torinoval, a Cremonesevel, a Samp tartalékokkal és a Samp U20-szal is... Szerettem volna megmérkõzni a Barcelonával is, de lemondták...

Aztán kezdõdik a bajnokság...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#84547
köszi . semmi kétségem nem volt felõle. ha 2-0ra megy az ellen akkor megszoktam kérdezni h Where is the passion for the game?- vagy valami hasonló meg 1 hármas csere és akkor szoktunk fordítani 😊

Heló szia remélem hogy vagy

QuentinT
#84546
Grat Hegeace<#taps>
Ha netalán lenne még olyan manager aki kétségbe vonja a félidei lelkibeszéd hatékonyságát, az vessen egy pillantást a belinkelt képre:
Haladás - Szolnok 3 : 3
(Békésen kezdõdött a mérkõzés, bár a Haladás folyamatosan tördelte a játékot.... aztán egyszer eljutottak a kapumig és Petrók óriásit hibázott<#falbav>... a belõtt tizenegyes után meg mintha nem is lett volna kapusom<#boxer>... aztán a szünetben leszedtem a keresztvizet pár játékosomról, kettejüket megdícsértem és megkérdõjeleztem a csapat hozzáállását....) /Bocs ha zavar valakit, hogy meghagytam a kép eredeti méretét, de így látszódik igazán jól minden szám rajta/

Hegeace
#84545
eza minimum tõle! gratula! mijen csapat ellen jáccottál te?

Heló szia remélem hogy vagy

Sysfox
#84544
Folytatom a felkészülést...Iaquinta megint kettõt vállalt...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#84543
Valaki meg tudná mondani hogy lehet a manager profilomban az igyekvés-t feljebb tolni?mert már 1-esen van míg a többi 20-ason....
b4rc4
#84542
hi és grat all! na tolom picit a Fradival😄

Hegeace
#84541
kössz. de igazából kapott gól nélkül akartam vagy max. 3 kapott góllal de majd jövõre.

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#84540
szép

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#84539
köszi
biztosan megvárom amíg Torres visszavonul.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#84538
eddig mindent megnyertem ahol elindultam, szal kuss van 😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#84537
Jóreggelt mindenkinek! Gratula Franco-nak és Kanál-nak meg persze QuentinT-nek!
Bajnokság végeredménye:

Akik elérték:

Heló szia remélem hogy vagy

QuentinT
#84536
Hali és grat all!
Fõként a hét díjazottjainak<#taps><#taps><#taps>
Franco mester full respect<#worship><#worship><#worship> Még hány évig fogod tolni ezt a mentésed?
Megvolt az elsõ csoport meccsem az UEFA Kupában... Valencia - Szolnok 1 : 0 ( A várakozásokkal ellentétben egészen jól bírtuk... sajnos késõn állítottam be a szoros emberfogást Aimar-ra és ezt ki is használta... a meccs végén pedig már inkább beálltak egy csatáros játékra és ez a mi dícséretünk is lehet<#hehe> sajnos a mi gólunkat les miatt nem adta meg a bíró<#shakehead>)

#84535
jee mekcsináltam FMet 😄 kibasztam vele😄 csináltam egy új fiókot és jó ^^
márcsak csapat kéne ...

#84534
😄DDDDD ehhh...

nem osztottak még le? 😊

Sysfox
#84533
Ezt nem hiszem el... <#smile>

Ezért kirúgnak...<#idiota>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#84532
😄DDDDDDDDDDDD

BUDA > miskolc.

franc0
#84531

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#84530

BUDA > miskolc.

Hegeace
#84529
Megnyertem a magyar bajnokságot 8 fordulóval a vége elõtt. Majd tolok képeket holnap! jó 8 mindenkinek aki még fent van!

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#84528
hehh! ütõs képek! hét képe rulez!<#idiota>

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#84527
köszi

franco vagyok, egyébiránt

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

fernando torres
#84526
<#wow1><#wow2><#worship><#worship>

franc0
#84525
egymást követõ 3 évben is triplázni elég jó, nem?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#84524
19 éves wonderkid

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#84523
nah ez már szimpatikus mentalitás 😊

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84522
Jó szted ne mérzem csalásnak? DE!!!
Csak mit tegyek, ha én nem akkor elviszik õket egy játékostemetõ madridba aztán bumm:S
Nálam játszanak legalább😄

Divatcsapatok OLÉ!

Hegeace
#84521
földön fekvõ emberbe belerugni nem szép de élvezetes <#ravasz1>

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84520
Ok csõvi!

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84519
na jóvan lépek sok sikert a Juve fosztáshoz😊

olympus
#84518
De tök jól igazolt IRl is az Everton!
ANdy Jonhson pl.

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84517
😊na nekem emg lerugják Ibra-t😞

olympus
#84516
Gigi Arsenalba ment.
Del Piero-t akarom még😄

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84515
:d vigyed Gigi-t is 😄😄:

olympus
#84514
Eddig Trezi;Ibra;Zebina trió jött😄

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84513
jah😄de hallod,sztem IBra-t vedd meg 18milláért elengedik vagy 20értt és meccsenként 3-4golt ver😄

olympus
#84512
Asszem új vezetõség van IRL is. Szóval cseszki kettõ!😄

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84511
oks😊 adok pill
lool +vették buffont😄 de hallod,hogy van ott 50milla á.k??:S

olympus
#84510
Tudsz mutatni egy képet az Everton keretérõl?
Mer most vele vagyok, és 50 m az átig. keret és fosztom a Juvét😄DDDd

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84509
Nos itt a keretem:és íme Ibra

LasDen
#84508
lényegtelen...ha így haladok (döntetlenek, 2-0-ról egyenlítenek v kikapok) akkor gyorsan lapátra tesznek..

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fyrex
#84507
Rivaldo vérbeli csatár a gémben (is) ^^

Avanti Crociati!

LasDen
#84506
aztán rájöttem hogy nincs rá olyan égetõ szükségem...........inkább csatár és középsõ védõ posztra kell vki.........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Fyrex
#84505
én 1,2M fontér hoztam el asszem

Avanti Crociati!

LasDen
#84504
grat. Ibra jól keni a játékban
sztem egy kicsit túlzottan is
Rivaldot én is próbáltam a Corinthianshoz leszerzõdtetni, de nem akarják adni...elõször 700.000€ volr az értéke, akkor ajánlottam 1M-t, de nem fogadták el és akkor egybõl fölment 1,5M-ra az értéke, de 2M-ért se adták..........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

soma22
#84503
ne is mondd!!!!brutális dolgokat müvelt

épp azt tervezgetem hogy ugyis feljutottam fradival az nb1-be, megprobálom majd megszerezni😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84502
😊 szép hsz ám ez énis nagyon szerettem.... az az ollózós gól barcában... 😊

köfi!

Avanti Crociati!