Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Fõleg Franco-nak és Hegeace-nek <#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Még játszom majd a Torinoval, a Cremonesevel, a Samp tartalékokkal és a Samp U20-szal is... Szerettem volna megmérkõzni a Barcelonával is, de lemondták...
Aztán kezdõdik a bajnokság...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Heló szia remélem hogy vagy
Ha netalán lenne még olyan manager aki kétségbe vonja a félidei lelkibeszéd hatékonyságát, az vessen egy pillantást a belinkelt képre:
Haladás - Szolnok 3 : 3
(Békésen kezdõdött a mérkõzés, bár a Haladás folyamatosan tördelte a játékot.... aztán egyszer eljutottak a kapumig és Petrók óriásit hibázott<#falbav>#falbav>... a belõtt tizenegyes után meg mintha nem is lett volna kapusom<#boxer>#boxer>... aztán a szünetben leszedtem a keresztvizet pár játékosomról, kettejüket megdícsértem és megkérdõjeleztem a csapat hozzáállását....) /Bocs ha zavar valakit, hogy meghagytam a kép eredeti méretét, de így látszódik igazán jól minden szám rajta/

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Heló szia remélem hogy vagy
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Bajnokság végeredménye:
Akik elérték:

Heló szia remélem hogy vagy
Fõként a hét díjazottjainak<#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
Franco mester full respect<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship> Még hány évig fogod tolni ezt a mentésed?
Megvolt az elsõ csoport meccsem az UEFA Kupában... Valencia - Szolnok 1 : 0 ( A várakozásokkal ellentétben egészen jól bírtuk... sajnos késõn állítottam be a szoros emberfogást Aimar-ra és ezt ki is használta... a meccs végén pedig már inkább beálltak egy csatáros játékra és ez a mi dícséretünk is lehet<#hehe>#hehe> sajnos a mi gólunkat les miatt nem adta meg a bíró<#shakehead>#shakehead>)
márcsak csapat kéne ...
nem osztottak még le? 😊
Ezért kirúgnak...<#idiota>#idiota>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
BUDA > miskolc.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
Heló szia remélem hogy vagy
Csak mit tegyek, ha én nem akkor elviszik õket egy játékostemetõ madridba aztán bumm:S
Nálam játszanak legalább😄
Divatcsapatok OLÉ!
Heló szia remélem hogy vagy
Mer most vele vagyok, és 50 m az átig. keret és fosztom a Juvét😄DDDd
Divatcsapatok OLÉ!
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
sztem egy kicsit túlzottan is
Rivaldot én is próbáltam a Corinthianshoz leszerzõdtetni, de nem akarják adni...elõször 700.000€ volr az értéke, akkor ajánlottam 1M-t, de nem fogadták el és akkor egybõl fölment 1,5M-ra az értéke, de 2M-ért se adták..........
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
épp azt tervezgetem hogy ugyis feljutottam fradival az nb1-be, megprobálom majd megszerezni😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

