Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Magic Boy
#84603
Grat csak így tovább!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#84602
Sikerült ligakupa döntõbe jutnom a Hamburggal sikerült az elsõ bravúr gyõzelmem megvertem a Bayernt idegenben Van der Vaart gyönyörû szabadrúgás góljával és sikerült kibekkelnem 10 emberrel is mert megsérült Guererro(1hónap) és nem volt már cserém.Döntõben a Werder ellen játszom ami alaposan megerõsödött(Diego)

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#84601
Köszi.Leigazoltam ingyen Denílsont középpályára egy szezonra jó lesz ,de az is lehet hogy tovább adok rajta jó pénzért😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

GanXstaZoleeWrk
#84600
Boulahruz, Kompany, Jong mindnagyon jók, hajrá sok sikert 😊 és Grat a bemutatkozashoz.

Én meg csak elhalásztam Cuéllar-t



meg még akit nem irtak oda kb 10 csapat jelentkezett be érte 😊

GanXstaZolee#2709

#84599
Na elkezdtem a hamburggal egy játékot elsõ tétmeccsemen magabiztos gyõzelmet arattam. 5 millát kaptam átigazolásra mindet a nagy részét elköltöttem edzõkre.Játékosra nem költök nagyon mert nem érzem szükségét mondjuk lehetne még1 befejezõ csatár nem biztos ,hogy Guerrero és Lauth elég lesz még van Sanogo és Berisha(õ nem olyan penge a játékban) a védelmem elég biztos Boulahrouz és Kompany középen nagyon jók elöttük De Jong is jó.Meglátjuk mi lesz a bajnokságban remélem megtudom szorongatni a Bayernt.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

GanXstaZoleeWrk
#84598


Hihetettlen milyen plajákat hoz fel nekem a jatekos keresõ szkoucsban ez se pite, beajanlottam erte egy zsiros árat erre mindjart minden nagy klubb ramozdult 😊 viszont en olyan szerzõdést ajanlottam amit nem fog elutasitani 😊 Felipe helyett kell vki bal szelre.

GanXstaZolee#2709

Magic Boy
#84597
Pár kép az FM 2007-bõl:






A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Sysfox
#84596
Köszi a megelõlegezett bizalmat!

Neked egyébként is hatalmas grat, ez a 8:1 azért nem semmi! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#84595
OFF
Az Astoné nem sokat változott
On
Grat Zolee!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#84594
ugye ezt most nem komolyan kérdezted

egyébként minek dobjak közvetlen linket mindenki kiválasztja ami magának tetszik itt

Avanti Crociati!

Fyrex
#84593
olvas olvas

Avanti Crociati!

Pisti1026
#84592
Jók az új PL mezek csak ez a 4 csapat mezeit tartalmazza???

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Hegeace
#84591
most nézem csak h biglia nálam magyar válogatott 😄 minden 2. meccsen ver gólt

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84590
Egy linket is dobhatnál

Divatcsapatok OLÉ!

#84589
béka-béka

GanXstaZoleeWrk
#84588


elszedtem samptól 😞((( ifju tehetség 135/180 szkáúcs szerint és a játékosfigyelõim szerint is van jövõje.

Felipe helyett akarom mert õt meg Liverpool vinné 2B most és Pool 7B-t ajánl érte, megpróbálom feltolni 10re 😊 elég agressziv plaja ez aFelipe siman neki van a legtöbb sárgája 😊

GanXstaZolee#2709

Fyrex
#84587
hát akik kedvelik ezeket a hatalmas mezeket annak ez nem semmi



brutáljóak!
(kép megjelenítése majd F5)

Avanti Crociati!

Fyrex
#84586
új PL mezek!

szépek nagyon szvsz!

Avanti Crociati!

Hegeace
#84585
Szép!<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84584
Gratulálok😄DDDd

Divatcsapatok OLÉ!

GanXstaZoleeWrk
#84583
köszi ha minden jól megy akkor 4x-re leszünk bajnokok 😊 most ugy jatszottak a fiuk ismet ahogy kell 😊

De latom haladsz te is szepen AC Parma-val 😊

GanXstaZolee#2709

Fyrex
#84582
<#worship><#worship><#worship><#eljen><#eljen>

nem vagy semmi grat! triplázás lessz e? 😊

Avanti Crociati!

Ars3nal
#84581
hali és grat all

magyar updatehez egy hozzáfûznivalóm van😊 Fradi a keleti csoportban van...😄
most rakom újra gamet mert adatbázisommal nagy bajok vannak:S ilyen 50-60fõs kereteket ír azt fele nem is nálam játszik😄

GanXstaZoleeWrk
#84580


megy szepen 😊

GanXstaZolee#2709

b4rc4
#84579
jaja jo csere sztem is. én most +tudnám veni Besagno-t 150e euroért:d

GanXstaZoleeWrk
#84577


Sivok ment 4,5-ert Besagno jött 1,8ért szerintem jó csere volt 😊

GanXstaZolee#2709

Hegeace
#84576
neeem. edzõnek itt marad a nyakamra a 110 ezres fizujával <#boxer>

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84575
és edzõ ként is visszavonul?😄😄

Hegeace
#84574
hy! hajrá hajrá!úgy ahogy b4rc4 mondja. játékos edzõnek jött el de nemsoká vissza vonul. még egy fél éve van bár nemtom mérnem szezonvégére igazított a visszavonulást 😊

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#84573
csuma😄:😄 Zlatan nála asszem 33éves vagy 32 és vette 10milláért😊😛 de van edzõi képesítése is.. 😉 na aztán toljad a képeket😄 énis folytatom a BArca-val😛

GanXstaZoleeWrk
#84572
megelõlegeztem!!! 😄DD

GanXstaZolee#2709

#84571
csak a hét és nem az év menedzsere 😄

GanXstaZoleeWrk
#84570
Hali

Nagy grat mindenkinek! 😊

Hegeace hogy a tökbe tud Zlatan 2015-ben nallad jaccani es hany eves? 😊

Sysfoxnak külön gratz az év managere címhez!

Most van egy kis idõm folytatom WBA-val.

GanXstaZolee#2709

Fyrex
#84569
akik skineket meg fészpekket meg hasonló dolgokat kéregetnek, azoknak mondom h nem véletlenül dobtam ki azt a két linket a banner alá, kb 5 perc lenne ott megtalálni mindent amit kerestek...

grat az eredményekhez!

Avanti Crociati!

asfa
#84568
az astontol kikaptam idegenben 2-1-re de szerencsére az evertont vertük!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#84567
csá!grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#84565
looll!!! nemfog feljutni a JUve😄😄😄😄

asfa
#84564
szasztok gratula mindenkinek!
elsõ bajnokim

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#84563
http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=listfiles&catid=144&game=fm2006

#84562
Asszem kezdek egyet a hamburggal dataupdattel valaki tud bundesliga facepackot?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

b4rc4
#84561
köszi

andrijcar
#84560
Logo: sortitoutsi.net/Logos/Stadium Rounded
Skin: Fade to Black II

Forza Milan!

b4rc4
#84559
eljeén nemizgultam.. utána mikor BAptista vert 2-t akkor kicsit berosáltam😊 aztán szünetbe Saviola😉

b4rc4
#84558
GRAT!!!! vezze meik skin ez kuva jol néz ki!?

#84557
Helló! Ez melyik logópack?

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"

Hegeace
#84556
Üdv néked! Szép eredmény!

Heló szia remélem hogy vagy

andrijcar
#84555
Sziasztok és Gratula mindenkinek!
Sajnos a nyáron nem volt idõm játszani, de most akad egy kevés. 3. szezon és végre kezd összeállni a csapat.

Forza Milan!

Sysfox
#84554
Újabb "nagycsapat" ellen játszottam, kicsit el is számítottam magam, mert 2 napja volt a másik edzõmeccs és mindenki hulla volt. De megoldottuk. Megvan az elsõ Miccoli és Elmander gól is... 😄DD

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#84553
Én meg ezt a "megnyerhetjük ezt a meccset" cuccot szoktam benyomni a félidõben ha 0:0, vagy ha vesztésre állok. Sokszor ez után megfordítjuk a meccset.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#84552
2 selejtezõ kör plusz egy elsõ forduló

Heló szia remélem hogy vagy