Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Én meg csak elhalásztam Cuéllar-t
meg még akit nem irtak oda kb 10 csapat jelentkezett be érte 😊
GanXstaZolee#2709

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Hihetettlen milyen plajákat hoz fel nekem a jatekos keresõ szkoucsban ez se pite, beajanlottam erte egy zsiros árat erre mindjart minden nagy klubb ramozdult 😊 viszont en olyan szerzõdést ajanlottam amit nem fog elutasitani 😊 Felipe helyett kell vki bal szelre.
GanXstaZolee#2709
Neked egyébként is hatalmas grat, ez a 8:1 azért nem semmi! <#worship>#worship>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
egyébként minek dobjak közvetlen linket mindenki kiválasztja ami magának tetszik itt
Avanti Crociati!
I’m Forever Blowing Bubbles...
Heló szia remélem hogy vagy
elszedtem samptól 😞((( ifju tehetség 135/180 szkáúcs szerint és a játékosfigyelõim szerint is van jövõje.
Felipe helyett akarom mert õt meg Liverpool vinné 2B most és Pool 7B-t ajánl érte, megpróbálom feltolni 10re 😊 elég agressziv plaja ez aFelipe siman neki van a legtöbb sárgája 😊
GanXstaZolee#2709
brutáljóak!
(kép megjelenítése majd F5)
Avanti Crociati!
Heló szia remélem hogy vagy
De latom haladsz te is szepen AC Parma-val 😊
GanXstaZolee#2709
nem vagy semmi grat! triplázás lessz e? 😊
Avanti Crociati!
magyar updatehez egy hozzáfûznivalóm van😊 Fradi a keleti csoportban van...😄
most rakom újra gamet mert adatbázisommal nagy bajok vannak:S ilyen 50-60fõs kereteket ír azt fele nem is nálam játszik😄
Heló szia remélem hogy vagy
Heló szia remélem hogy vagy
Nagy grat mindenkinek! 😊
Hegeace hogy a tökbe tud Zlatan 2015-ben nallad jaccani es hany eves? 😊
Sysfoxnak külön gratz az év managere címhez!
Most van egy kis idõm folytatom WBA-val.
GanXstaZolee#2709
grat az eredményekhez!
Avanti Crociati!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
elsõ bajnokim

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"
Sajnos a nyáron nem volt idõm játszani, de most akad egy kevés. 3. szezon és végre kezd összeállni a csapat.

Forza Milan!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
