Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

soma22
#84655
nem😊nekem a bal oldalon nem volt senki😄de még az ifiben sem😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84654
Nálam a ZTE-nél a bal oldali védõk dõltek ki

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

zorrobomber
#84653
khmm, jó magyar edzõhöz híven azt mondhatom, hogy egyenlõ partnerei voltunk az ellenfélnek 😊


Egyébként még a bajnokság elején járok, de sajnos úgy néz ki kiesés ellen fogok küzdeni. Teljesen új a csapat, talán idõvel kicsit összerázódnak, és kapusposzton sincs szerencsém. Kujovic, az új kapusom is inkább csak közepes képességû, ráadásul még nem is nagyon volt egészséges 😊 Néha a helyettese, (már a Championshipben is ingadozó teljesítményû - értsd: lepkézések bravúrok váltakozása <#idiota> )De Vliegert is lesérül, ilyenkor a teljesen botkezû Pinto véd - nem sok sikerrel. Télen jön Contofalsky! Maj meglátjuk... <#nemtudom>

a tabella:

Fyrex
#84652
gyakran elõfordult veled hogy az összes jobboldali védõd lesérült? 😄DD

mert ez a helyzet

arról nemis beszélve h kb 3 ép védõ van most a csapatomban így... az ifik meg... hát még elég gyengék, de sok választásom nincs 😞

Avanti Crociati!

Atesz89
#84651
ismerõs...
És Hajrá kis ká!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84650
ismerõs...:S

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84649
örülök ha kitudok állni normálisan egy meccsre

Avanti Crociati!

asfa
#84648
most megvertem a Boltont idegenben szal jol jött
nem vagyunk vmi jok

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

LasDen
#84647
így most hanyadik helyen állsz és mennyi van még hátra?
sajnálatos pedig egész szépen feljöttél..

Pff, engem meg kirúgtak....több zsét kértem a fizetési kerethez......így nemtok sikeres csapatot épetni, hogy senki nem akar a klubhoz jönni.....
Még 1x szerencsét próbálok D-Amerikában, de most a Boca Juniorsnál....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

zorrobomber
#84646
😞

LasDen
#84645
kellett 1 perc mire leesett........ 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Hegeace
#84644
JJJJJJJÉÉÉÉÉÉÉÉÉ Új Zidane!

Heló szia remélem hogy vagy

asfa
#84643
sziasztok gratula mindenkinek!
jáccok egy picit!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

LasDen
#84642
2007-es képeknél érdekes, hogy Ruud a MU-ba van...... 😄

Az a kecsege Rivaldo csak azér nem akar jönni, me hogy D-amerikai a klub.............

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

szoltan
#84641
Danke😊

Hala Madrid!

Hegeace
#84640
faxák a képek most vettem észre h a 2007bõl van 😊. remélem az anyagiak a játékban télleg meg fognak egyezni a képen látottakkal

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#84639
Grat és neked is zorrobomber!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84638
Grat!
Gutit nekem nem adják kölcsön😄

Divatcsapatok OLÉ!

fernando torres
#84637
hali
akkor szvsz,kezdj nagy csapattal : Arsenal,Chelsea,Barca,Real stbstb..

szoltan
#84636
Megvan a kupa! 10 emberrel még rúgtunk nekik 2-t, de 9-cel örültem h kibekkeltük...

Hala Madrid!

Atesz89
#84635
Borgetti<#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

zorrobomber
#84634
folytattam a Notthingam Forrestet:

bajnokság :S


Carling-kupa:

#84633
hello!<#wave>
most kezdek elöször játszani a fottball manager-el.az fc fehérvárral kezdek és ha tudtok olyan játékosokat kiket érdemes ide elhozni(és elis jönnének) akkor irjatok!
elõre is kösz<#integet2>
Atesz89
#84632
Miért nem rendeztél a csapataidnak egy tornát? jó erõfelmérõ lenne? 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84631
IGen mivel nem tudott dönteni😄
Én se ezért kezdtem 3-mal.

Divatcsapatok OLÉ!

#84630
lol. ezt hogy ? egszerre kezdtél több csapattal vagy mi ? :|||
külön-külön folytatod ? dikk

olympus
#84629
Igaz! De nem valami meggyõzõ a teljesítmény:S
Charlton eléggé belekezdett a barátságos meccseken. Tudom nem erõsek de majdnem mind3 csapat ugyanilyen erõsségû ellenfelekkel játszott és a Charlton rúgta a legtöbbett😄

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#84628
Grat!
Olympus Hajrá 😊 Az Everton nagyon erõs lett!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84627
Egy tanács:
A képek linkjét külön sorba rakd és sose irj mást abba a sorba.

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#84626
Grat!😄
Nekem most jön az elsõ forduló!
Igazolások:
Everton- Ibra; Trezi; Zebina
Middlesb.- Andy Johnson(kölcsön), N'gotty; egy lengyel védõ
Charlton: Sutton

Divatcsapatok OLÉ!

b4rc4
#84625
na IBra nagy nagy állat basszus😄: felhivnam a figyelmet az átleg teljesitményére😊😛

soma22
#84624
sziasztok!
grat mindenkinek, megintcsak remek eredmények születtek. töltöm cordobát, remélem kilábalunk a "bajnokságbanszarokvagyunk" effektusból...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#84623
😄😄 énmeg foyltatom a Barca-s mentésemet😊 (remélem most nem szpammolok fõnökúr)

Atesz89
#84622
Lassan a Tottenhamtõl úgyis kirúgnak 😊 akkor már csak 3 marad 😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#84621
szeva! grat,na mivan még mossem tudtál elszakadni 1ik csapattol sem?😊

Atesz89
#84620
A Premier League 5. fordulójában:
Aston Villa - Charton 1-1
Blackburn - Bolton 1-2
Manchester City - Liverpool 1-0
Tottenham - Fulham 2-2
és itt a tabella:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#84619
én nem nyitottam azzalse tápigot😊 és nem írtam magamnak<#mf1>

#84616
ez még szûzfasz és már focizik ? :S

Ars3nal
#84615
tudtok olcsó brazil tehetségeket?😊

Hegeace
#84614
Megrendeztem Ibra búcsú kupáját:
Loki-MTK 3-1
Loki-FTC 2-0 (ibra gólt lõtt)
Sajnálom hogy elment. Edzõként nem igazán veszem hasznát <#violent><#confused><#rinya>

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#84613
vagy kirúgnak 😄
Grat Sysfox és hajrá a galaktikusok ellen!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#84612
bizalmatlanok

megnyered a bajnokságot megszeretnek, köv évben adnak kétszer ennyit, akkor kérsz egy növelést, ha nem adnak adsz egy ultimátumot és megkétszerezik 😊)

Avanti Crociati!

#84611
mekkora sóherek ezek a franciák , tudom már , miért is utálom õket(nyelv pl :😄)
számlán van 100M euro, és adtak 5M-t igazolni <3

Sysfox
#84610
Augusztus 19-én a Real Madrid otthonában lépek pályára barátságos meccsen...

Itt sima gyõzelem.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#84609
monaco

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Magic Boy
#84608
Lyon

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#84607
lyon vagy monaco ? 1.hsz dönt 😄

LasDen
#84606
Nah hi all és grat mindenkinek, aki jó eredményt ért el...

Az agyam eldobom ezektõl a braziloktól.....ezek úgy gyüjtik a sárgát mint más a bélyeget.....
Döcögõsen megy a dolog, de nem reménytelen....most kértem xtra zsét igazolásokra és (meglepetésre) kaptam....
Úgyhogy megpróbálok vmi jó kis védõt és 1-2 cserét is hozni, mert vmi nagyon gyér a cserepad........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ars3nal
#84605
grat

kezdtem Feyenoordal, 4millát kaptam igazolni😊

Atesz89
#84604
Grat Oszi nagyon jó vagy!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!