Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84705

BUDA > miskolc.

Hegeace
#84704
Egy kis komment: Giuly fetrengett a pályán sérülés miatt.

És persze Torres onnan nem hibázik.a vége 2-2 lett. így csúfult be a mérlegem 16-1-0-ra <#banplz>
Jó éjt annak aki még van!

Heló szia remélem hogy vagy

olympus
#84703
Nah egy kis meglepetés😄DD Hasselbaink ha beáll gólt lõ!!

Divatcsapatok OLÉ!

asfa
#84702
yo8!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

olympus
#84701
Gratulálok!!!

Divatcsapatok OLÉ!

soma22
#84700
jo éjt mindenkinek megyek aludni!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

szoltan
#84699
én max 3-4 évig tudok vinni 1 csapatot sajnos, aztán mindig új kihívás után kell néznem

Hala Madrid!

soma22
#84698
ki tudja.én nagyon nehezen tudok uj gamet kezdeni.mindig szivemhez nõnek a csapatok😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84697
Nagy grat!!!
Olympus lesz ennél jobb is!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szoltan
#84696
köszi, bár addig úgysem fogom bírni,mint Zaki😄

Hala Madrid!

soma22
#84695
akkor nem akarok örömronto lenni😊
gratula, és zsinorban még jopár évig.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

szoltan
#84694
Nyugi, nem veszem sértésnek😊 Elvárható, vagy nem, most nyertem 1. BL-t a játékban, eddig mindig kiscsapattal mentem

Hala Madrid!

soma22
#84693
grat, bár azért ez elvárható nemdebár?😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

szoltan
#84692
MEGVAN A BL!!!! és ezzel a triplázás😉

Hala Madrid!

soma22
#84691
nah nehezen ugyan de megvan, bocsi firex.
a fél csapat válogatott meccsen volt, igy cserék is alig voltak.a meccset pedig jarosik az 5. percben döntötte el.
35 éves az öreg...
az osztályzatokat tettem be sokat elárul a meccsrõl(meccs embere...)

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84690
2 forduló:
Reading-Everton 1-2(0-1)
Boro-Blackburn 1-2(0-1)
Man.Utd-Charlton 3-0(3-0)
Everton még mindig nem megy;Boro se;Charlton meg támadón voltam meg is kaptam:S

Divatcsapatok OLÉ!

asfa
#84689
Man City - West Ham 4-0
kellett 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#84688
Grat jó játékos de amikor nálam játszott elég hullámzó volt a teljesítménye

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84687
köszi😊
képzeld uefában most játszok megint parmaval😄csak most már a csoportmeccsek alatt összejöttünk...mindjárt irok eredményt😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84686
grat nem sámli

Avanti Crociati!

soma22
#84685
nagy fogás!grat

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84684
van olasz útlevele, hát akkor mértne? 😛

Avanti Crociati!

soma22
#84683
sok van vissza de most elõször érzem az erõt a csapatban.igyekszem. saliga a 3 válogatott mecsén idén 7 golt rugott😄
remélem cordobában is magára talál...

cordobába amugy megszereztem baros-t 30 évesen, remélem a tapasztalata ér majd valamit

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84682
Grat és hajrá!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84681
Grat!😄 Kijutsz!!!

Divatcsapatok OLÉ!

asfa
#84680
pf szép gratula!!!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84679
na ezt nem gondoltam volna:
köv meccsen 4et tol a kisebbik Saliga😊)))
Rajczi csere volt de az õ golja sem volt kicsi, nullszögböl
még a végén kijutok a vbre😊)bár sok van még vissza

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

olympus
#84678
Õt nálam a Panathinaikos vette meg.😄

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#84677
Nálam csomó játékost köztük Gerzsont!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84676
nálam csak Di Canio-t vette meg.

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#84675
Annyira nem Rossz kár hogy felállt a Pool.A portsmouth nálad is bevásárolt?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

zorrobomber
#84674
gratula mindenkinek és jóéjt!

olympus
#84673
Grat. Rivaldo tényleg állat😄

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#84672
Nah elsõ forduló:
Charlton-Liverpool 2-2 (2-0)
Sheff. Utd-'Boro 0-2 (0-0)
Portsmouth-Everton 1-1 (1-1)
Charlton meglepõ; Boro elvárt; Everton csalódás!

Divatcsapatok OLÉ!

asfa
#84671
szép grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84670
bruttál pleják ezek komolyan mondom😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84669
rotáció van de lehetõséget kap eleget 😊

term meccs embere lett

még meglátom kap e szerzõdést

Avanti Crociati!

Atesz89
#84668
Grat de a Reggina nem lehet ellenfél a Parma számára 😊
És grat Soma alázz a Saliga Bródörsszel!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84667
Tanárbácsi beköszönt...add meg neki a lehetõséget amig játszani akar!!!!!
gratula

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84666
amitõl a lehetõ legjobban fejlõdnek 😉

Avanti Crociati!

Fyrex
#84665
a hiányos védelem ellenére, gólhelyzetbe sem kerültek

Avanti Crociati!

soma22
#84664
téháix😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#84663
jaja köfi!
grat zorrobomber és soma!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#84662
selejtezõ😊
saligáék parádéztak😊ezekután nem hiszem hogy elfogultsággal vádolnak majd😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

zorrobomber
#84661
a másik feljutót illett megverni...

Atesz89
#84660
Grat!Látom nálad is írtó gyengék az újoncok.Nálam a Watford 6 forduló után 1-19-es gólkülönbséggel áll 0 ponttal...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

asfa
#84659
köfi
most ez is kellett 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#84658
Engem a gerinchúzódás idegesít szinte az a leggyakoribb nálam

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84657
Deschachtól meg Collentól vond meg a esti pornót😄
Csuklóficam:SSSS

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#84656
milyen edzést használsz?