Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Volt életben Premieres ?
Legnagyobb sztárunk alapból Buzsáky Ákos 😊
Ifiknél pedig Petneházi Márk 15 évével 😊
A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..
Ez kemeny volt de 2:1röl tudtunk fordítani 😊 A fele csapat kölcsönben van nállam, viszont színolasz a gárda.
GanXstaZolee#2709
tudtok nekem mondani jó játékosokat akik eljönnek magyarországra vagy magyarok?az Fc Fehérvárral vagyok.
elõre is kösz
Divatcsapatok OLÉ!
A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..
Most jön a galaktikusok elleni hírverõ meccs és utazunk Leccébe...kezdõdik a Serie A...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Divatcsapatok OLÉ!
gratz mindenkinek!
és HBD a születésnaposnak 😊
GanXstaZolee#2709
gratu mindenkinek😄
Boldog Szülinapot ASFA😄DDDDDDDDD<#pias>#pias>
\"És tegyük azt is hozzá, hogy minden kelet-európai, az itteni mutyikat és lopásokat elszenved? állampolgárnak az orosz milliárdos felt?nése óta kötelessége tiszta szívb?l utálni a Chelsea-t.\"
a keret+taktik:
és az elsõ meccs:
Palermo és Palacio szenzációsak....
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Heló szia remélem hogy vagy
ha neked jobb két fehér bottal járó vén csóka mint két odabaszós fiatal 😊
de persze buffon az buffon 😊 ibra mondjuk nekem ingyen se kéne elvbõl 😊
Avanti Crociati!
I’m Forever Blowing Bubbles...
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
kicsit gázos volt adatbázis azért szórakoztam ennyit😊
I’m Forever Blowing Bubbles...
ahányszor benézek ebbe a fórumba te mindig más csapattal vagy...
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
I’m Forever Blowing Bubbles...
Heló szia remélem hogy vagy
I’m Forever Blowing Bubbles...
amugy gratula mindenkinek!
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

eddig birtam😛 ujra elkezdek játszani 3honap után
I’m Forever Blowing Bubbles...
Nevetséges gólt kaptunk, a két középhátvédem csak nézte, amint az ifi csatárom átkígyózott közöttük (pedig harapófogóba fogták elég rendesen), majd következett De Sanctis, akin simán átvitte a labdát és a hálóba gurított.
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Na jüó ez dúrva poén volt.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Az egymás elleni barátságos mérkõzésen lerúgták Miccolit, Elmandert, Dianat és Cicinhot... <#shakehead>#shakehead>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
