Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Holdpro
#84806
Manchesteres az Luke Chadwick..
Aki nálam van a Nick Chadvick Evertonban kezdte

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Sysfox
#84805
Grat!

Chadwick az a Chadwick, aki anno Manchesterben nevelkedett? Most hirtelen nem ugrik be...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

zorrobomber
#84804
svájccal tolom, vb-selejtezõ:
1. meccs: Ukrajna - Svájc 2-0
2.meccs:

Magic Boy
#84803
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Holdpro
#84802
Elsõ Bajnoki meccs

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#84801
Csak is az igazat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#84800
4-3-3 sztem, jó keret
én keretemet látnátok szkáucsba:S

Fyrex
#84799
most mit vársz?

jobb lesz ha azt mondjuk h

1; sok esélyed van a kereteddel jácc 4-4-2t
2;elég harmatos keret jácc 4-3-2-1t

Avanti Crociati!

Magic Boy
#84798
Légyszives segítsetek.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#84797
Wang Dalei

zorrobomber
#84796
persze valószínûleg maradok, úgyis lesz majd más ajánlat, meg már kicsit a szívemhez nõtt a csapat, legyen is bármilyen gyengus

egyébként tudjátok milyen szisztéma szerint változnak a saját képességeim, miért 5ös a loyaltym, mikor sosem nyilatkoztam hogy elvágyódnék, a Lokinál letoltam 3 évet, itt pedig 1et

Terminátor14
#84795
Õt ismeritek?



Pa-t meg ilyesmit nem tudok, de jól néz ki 😄

CSAK a Fradi

Magic Boy
#84794
Neve is van?<#ravasz1>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#84793
65eért igazoltam egy 100/180as kapust kínából 55 scout rate

Magic Boy
#84792
Szerintetek ezzel a kerettel mennyi eseélyem a Bundeszligában és milyen taktikát (az én évekóta használt taktikám nemvállik be a Bundeszligában.<#szomoru1>) használjak ezzel a kerettel?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#84791
Évek óta stabilan véd és részben neki klöszönhetem, hogy feljutottam a Bundeszligába, de mióta elkezdõdött a Bundeszliga elsõ szezonja azóta az elõbb leírt módon véd.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

sideris
#84790
háááát, az attól függ, hogy hogyan kapta a gólokat, értsd potya vagy nem, illetve addig is hogyan védett..., mert ha potyázot akkor valszeg az eccentricty (szeszélyesség) hetása alatt áll, és kell egy biztosabb keeper! De ez csak az én véleményem!

\" Ahol ülni lehet,ott nem állok, ahol lehet feküdni,ott nem ülök...\" - Slobodan Mihajlovic

Ars3nal
#84789
én maradnék idény végéig legalább

zorrobomber
#84788
ejj, micsoda kísértés elé állít a gép...nehéz ellenállni, ha maradok és a középmezõny elejére vezetem a Notthingam-et mennybe megyek és talán megnyílik az út egy igazán nagycsapat felé, vagy választhatom most a kicsit nagyobb csapatot bõséges pénzmaggal, és egy szûk, de erõs kerettel(nemtom melyik béna edzõ vezette õket a 15. helyre)...

Magic Boy
#84787
Srácok olyan kapussal mit lehet csinálni aki az elsõ félidõben 5-6-osra véd(kap 1-3 gólt ezalatt9majd a másodikban brvúrt bravúrra halmoz?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#84786
végre folytatom gamet, elkezdõdött bajnokság, porszmusz-Watford 2-2
porszmusz 30milláért vett eddig játékosokat:o kiscselzi

sideris
#84785
Nem rosszból mondtam!!! Nagy grat és nagyon sok sikert! Ha tudsz, majd pár forduló után teszel fel képeket róluk?

\" Ahol ülni lehet,ott nem állok, ahol lehet feküdni,ott nem ülök...\" - Slobodan Mihajlovic

Holdpro
#84784
ez éles , nem tesztelek, ezeket a magyarokat ismerem és tudom hogy jók..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Terminátor14
#84783
Igazából a Tottenham vhogy megtetszett, úgyhogy kezdetem is velük! 😊

Thx az ötletet

CSAK a Fradi

sideris
#84782
Ez csak teszt game, vagy komolyan gondoltad? Mindenesetre grat a vállalkzásodhoz és nagyon sok sikert! Nem semmi!<#wow1><#eljen>

\" Ahol ülni lehet,ott nem állok, ahol lehet feküdni,ott nem ülök...\" - Slobodan Mihajlovic

Holdpro
#84781

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Fyrex
#84780
puak Termi!

Fradi jó, de mondjuk Udinese, Livorno,Werder,Schalke,Tottenham 😊

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#84779
Igen, én 12-ért. De a köv. héten már 46-ot ért

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

b4rc4
#84778
én Ibra-t 18milla euroért vettem az új update-ben.

szabocsaba1983
#84777
Ja, nekem még Delgado prodokált hasonlót, csak van köztük 40 mill euró.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Terminátor14
#84776
Cevasztok!

Megint újítottam kicsit a gépen, és amilyen ügyes voltam a mentéseim el is vesztettem 😞

Most azon gondolkozom, hogy kezdjek megint egy gamet a Fradival, vagy esetleg ajánlotok nekem vmi szimpatikus kiscsapatot? Mivel túl sok idõm nincs, ezért ha csapatot ajánlotok, akkor ne a legalsóbb osztályokból pls, köszi.

CSAK a Fradi

b4rc4
#84776
hát most visszavettem asszem Nagyra, mivel ÓRisáin picivel többet töltött és nemakartam anniyt várni. De Gabber már 4. 5. évben jár nem!? énmeg csak az 1.ben szval sztem nálam islesznek olyanok 2-3év mulva😄

Fyrex
#84775
168 az elég kevés mondjuk (bár nálam azis jónak számít mivel legkisebb adatbázissal tolom és kevés jó PAst generál a gép)

mekkor ABsal tolod?

Avanti Crociati!

b4rc4
#84774
grat IBrahimovic angyon álalt pléja😄😄 nálam 18meccs alatt 24gólos abajnokságban és akkor még nem említettem a Bl-t.. 😄:😄

Fyrex: A: 99 /PA:168 szal majdnem dupla ien jó lesz mint most😊

Fyrex
#84773
gg sok sikert!

b4rc4: mennyi lett az A/PA? egyébként Besagnoban nem fogsz csalódni mindenkinél ütõs pléja lett 😉

Avanti Crociati!

b4rc4
#84772
nekem õ a friss igazolásom és nagyon remélem ,hogy angyon angy játékos lesz belõle (150e euro volt😊 )

szabocsaba1983
#84771
Szóval végre helyesen: Fél óra/4 gól! És nem a Leyton Orient ellen...

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#84770
huhh hát most az árát nem fogom átszámolni de így elsõre jónak tûnik!

szerk: másodikra 26 évesen még van pár hibája, de mondom nemtom besaccolni mennyiért hoztad! mindenesetre pár alatt felgyúrúd 199re és minden oké a sráccal 😉

Avanti Crociati!

GanXstaZoleeWrk
#84769
Beajanlottam erte kapasbol 1,5xes pézt de nem akartak nagyon eladni, 8-ér azért elengedte a Lazio 😊

GanXstaZolee#2709

b4rc4
#84768
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>grat elég jó kis pléja 😉

GanXstaZoleeWrk
#84767
Hali friss igazolás majd 4xes árért....



175/199!!

GanXstaZolee#2709

Fyrex
#84766
gg!

Hold sok sikert az új gémedhez!

Avanti Crociati!

Fyrex
#84765
nah jó most telt be a pohár...

egyetlen egyszer szóltam rád pmben hogy sokat szpemmelsz, erre egybõl nekemugrassz hogy én csak veled baszok ki es kivételezek veled... hát gondolkodj el ezen egy kicsit

senkinek nem adtam még büntipontot de te nagyon akarsz látom, és még egy húzásod van idáig

leszálhattsz rólam és a topiklakókról is...

köfi!

Avanti Crociati!

sideris
#84764
Sziasztok, grat az eredményekhez! Jók vagytok!

B4rc4, sztem nem ez a legnagyobb hiba, ráadásul kb az 5. hozzászólása, nem kéne így nekiugrani, inkább segíteni....nemde?

\" Ahol ülni lehet,ott nem állok, ahol lehet feküdni,ott nem ülök...\" - Slobodan Mihajlovic

Fyrex
#84763
b4rc4 úr! ha ezt nem fejezi be büntetõpontoknak néz elébe! megértését köszönjük!

Avanti Crociati!

asfa
#84762
köszönöm mindenkinek!
joak vagytok! 😊)

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#84761
Házigazdaúr! nemlátom az úr neve melleti 1 szép felkiáltójelet... .KÖzben folytattam a BArca-s mentésemet és 18forduló után 17gyõzelem 1döntetlen 0vereség. igazolásaim: Besagno,Ibra,és majd esetleg Kerlon.

Ars3nal
#84758
az én kapusom 41 éves bibibí😄

olympus
#84757
köszi^^

Divatcsapatok OLÉ!

szabocsaba1983
#84756
Sziazstok! Egy kis hozzászólás a közkedvelt Ibra témához....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!