Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

franc0
#84856
konkrétan ezt a játékost, elég sokan
ez a kép volt már itt min. 2x.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

HUNLonsdale
#84855
ilyet láttatok már?

franc0
#84854
kérésre ment 😊
de nemhiszem hogy az enyém lesz a szerencsés kép, majd meglátjátok 😊

(#84835-ben van helyesírási hibám, elnézést érte)

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#84853
Asszem megint nem kerülök be a hét képe szavazásba 😄DDD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

franc0
#84852
itt látszik hogy Torres 32 évesen is odabasz

mióta én irányítom (11 és fél szezon) 510 gólt lõtt tétmeccsen

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#84851
köszi srácok

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#84850
Gyönyörû képek Franco mester! <#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Heló szia remélem hogy vagy

franc0
#84849

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#84848
ezitt a kapusom
Ustari értékei tán jobbak, de a keretemben CSAK spanyol játékosok vannak

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#84847
Grat Franco az utánpótlásnevelésedért !

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

franc0
#84846
a csapat legnagyobb ígérete, az utánpótlásképzés iskolapéldája:

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#84845
82,79

övé a legnagyobb épp a mentésben

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

HUNLonsdale
#84844
meleg,scout ratingja menyi?

franc0
#84843
Pablo meg idõgépet használ vagy nemtom :o

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#84842
Az a rohadt köc.ög bíró egy teljesen szabályos gólt nem adott meg....
és azt írták értékelés képpen a newcastle kihúzta döntetlennel
Elõtte az Uefa kupában 4-1-re vertem a Baselt

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#84841
nem semmi grat.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#84840
ha ilyen szépen kérsz 😊

- a generált középhátvédem, Pastor (akit Pablo utódjának szánok) egy átigazolási pletyka hatására azt mondta, el akar menni, mert új kihívást keres
Real Madrid beajánlott 30 millát, elfogadtam, Pastor is, ha oda képes elmenni akkor menjen is a picsába
-pár hétre rá a csere-jobbszélsõm is kellett nekik, 40 milla fontért
én elfogadtam, de a srác (20 éves) aszonta nem megy a Realba!
innentõl imádom, nemeladó -.-
itt egy kép róla:

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Hegeace
#84839
Gratula alles! Láttom nem a jegjobban üzemel a taktik <#confused>

Heló szia remélem hogy vagy

HUNLonsdale
#84838

Atesz89
#84837
Nem toltam át és nem is szándékozok egymás közt igazolni csak ha lejár a szerzõdése valakinek és nem akar hosszabítani egyedül Zigicet és Wilhelmssont igazoltam természetesen mindketten lesérültek több hónapra....
Kösz a grattot ez megtiszteltetés
És valószínûleg tényleg ki fog fújni mert az utóbbi 3 meccs elég nyögve-nyelõs volt sajna...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#84836
Franco nem raksz be egy pár képet a mostani munkásságodról?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

franc0
#84835
grat

City-be nem tolsz át pár jó játékost a többibiõl?
sztem az a keret ki fog fújni

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Atesz89
#84834
Kösz mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

olympus
#84833
grat!

Divatcsapatok OLÉ!

Atesz89
#84832
Érdekesség a Citybõl lerúgták az egész bal oldalt ezért egy gyér tartalék ember játszik emellett Vassell és Andy Cole is sérült 😞

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#84831
Man City jól áll....0 vereséggel?! :o
A Tot'ham meg háát....sajnos (2 kedvencem angliából)
A többi nem rossz....azért grat...

Én meg 11 (és a 12. folyamatban) meccs után kijelenthetem nem reménytelen a csapat.....bár lehet hogy nem leszek bajnok ebben az évben.... 😞 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

soma22
#84830
grt

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#84829
Egy kis helyzetjelentés 😊
A 10.fordulóban:

és a tabella:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Pisti1026
#84828
Köszike a választ!!!!!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Atesz89
#84827
Próbáld meg a 80.perc körül idõhúzásra állítani a taktikát,jó esélyed van hogy kihúzzátok
Egyébként grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Pisti1026
#84826
Hello managerek!!
Az lenne kérdésem, hogy mit csináljak akkor, ha mindik az utólsó pillanatba kapom a gólokat, de nem is egyszer hanem sokszor!?!? Mit csináljak?????

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

soma22
#84825
jaja, nekem is lupatellit váltotta le lobont, de most megsérült lupatelli pedig minden héten a hét csapatában van és eszméletlen bravurokat mutat be.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

zorrobomber
#84824
hmm, ez változtat a helyzeten...
akkor szerintem próbálj sok gólt lõni<#nyes>

zorrobomber
#84823
bizony, mint az elõzõ screenshotomon is láthatod, néha nem kell más csak egy jó kapus. De Vlieger a második kapusom, a másodosztályban pedig õ volt az elsõ számú, szóval akár neked is lehet ilyen kapusod...
😉 hajrá

Holdpro
#84822
Nagyobb gáz az hogy 2 fõkapusom és 3 tartalék kapusom is sérült 😞 pedig nem kemény az edzésterv

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#84821
ligakupában a nagycsapatok sosem olyan jok mint a kicsik angliában...sok sikert!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#84820
ez nem jó hozzáállás<#ejnye1>

Avanti Crociati!

Holdpro
#84819
West Ham lesz a következõ egyben utolsó ligakupaellenfelünk <#lookaround>

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#84818
Szenvedünk Liga kupában csak 1-0 val búcsúztattuk az utolsó senki Torquay csapatot..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#84817
sziasztok managerek!
hbd akinek ma van😄
töltöm cordobát, és a magyar válogatottat, sajna mostanában csak a hungary válogatott dobbantja meg a szivemet jo játékkal, azon belül is a Saliga brádörsz😊
grat minden sikerért

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

DONGUBA
#84816
Ha valakinek megvan esetleg a GUBA fele 442-es taktika negkoszonnem ha szolna priviben koszi.

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

Fyrex
#84815
ezt most pls orditás nélkül 😊

gg zorro 😉

Avanti Crociati!

zorrobomber
#84814
elkezdted már a bajnokságot? ha igen a tabellán hogy állsz?

zorrobomber
#84813
kommentár nélkül:

najó, annyit már látni lehet hogy Kerzhakov aranyat fog még nekem érni a bentmaradás eléréséért folytatott küzdelemben...

Atesz89
#84812
Hali és grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#84811
jövõre biztos feljutsz
nekem az a gondom hogy nem tudom hogy maradok benn...

Holdpro
#84810
KB ennyi különbség van még a Premier liga között.. egyedül Andy annyit ér mint az egész 11 kezdõm

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

b4rc4
#84809
Hali! grat all énis rakok pár képet:
ucsó meccsem:
féltávnál így állunk:

eddigi igazolások:

Holdpro
#84808
Az a baj hogy ez a Plymouth legalább 1 szezon mire helyrerázódik.. nem baj jövõre már esélyesek leszünk

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Sysfox
#84807
Ja, tényleg... Furcsa is volt a Nick... <#idiota>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/