Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Grat Sysfox,Iceman,Holdpro!
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
GK - DL, DC, DC, DR - AML, MC, MC(->DMC),AMR - ST,ST
Sajnos talan meg ez sem az igazi de egyelore ragaszkodom hozza hatha osszerazodnak a fiuk(csak mar lenne egy kis idom jatszani is...)
Én azért tartom õket annak, mert ha ellenük játszom, akkor tutira hármat kell cserélnem az elsõ félidõben sérülés miatt. És van 20 helyzetem ellenük, tuti kimarad mind, de a MU az elsõ támadásából gólt szerez, általában a 20.-30. perc között. Nagyon sokszor fordult elõ ilyesmi.
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Iceman
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Iceman
ManU ellen sztem idegenben vereség, hazai pályán 1 pont
Porto ellen idegenben 1 pont, hazai pályán 3 pont
a Bröndby csaptát meg oda vissza vered
😊

Iceman
Egy kis esélylatolgatás a részemrõl: A MU a legnagyobb csítercsapat a játékban ezt tudjuk, a Bröndbyt kötelezõ megelõznöm, és szerintem a Porto is gyengébb nálam. Úgyhogy elvileg meglehet a 2. hely.
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..
Csak így tovább.<#eljen>#eljen>
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..
Istenem mekkora a fejléc, mire leviszem elfáradok <#vigyor2>#vigyor2>
A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Iceman
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
én ritkán állok be védekezn, de a fontos meccseknél megpróbálom a végét kihozni......Bocaval eddig
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Ha beállok védekezni, majdnem mindig gólt kapok.
De akarva, akaratlanul szinte mindig beállok védekezni a végén amikor valami fontos meccs van, sajna csak ritkán jön be. 😊
Hatalmas Grat.!
legalábbis nekem ez a tapasztalatom
Avanti Crociati!
Tiszta ifista játszott, csak Beckham, Roberto Carlos, Robinho és Casillas maradt a régi csapatból...
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Amúgy üdv és grat mindenkinek!
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
GanXstaZolee#2709
Gondoltam újra elkezdek jaccani fm-mel, felraktam a játékot és az a problémám, hogy random idõnként átállítja a pénznemet Thai Bant-ra és az automatikus mentést napi-ra... Olvastam itt a forumban, hogy volt már ien problémája vkinek, de nem talaltam ra megoldast se itt, se mashol a neten...
Ha valaki tud segíteni lecci ossza meg velem a megoldást, elõre is örök hala neki!
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
mi?
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
mert ahogy eddig olvastam eddig még senkinek sem vált be igazán
reméljük úttörõ leszel 😊
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

