Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b4rc4
#84958
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>és grat mindenkinek! lehet pihentetem 1 kicsit a BArca-s mentést-t és kezdek 1et vmi angol cspattal: Liverpool,Newcastle,esetleg Porstmouth

Atesz89
#84957
Grat és sok sikert az Uefában!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#84956
Ehhez egy nagy GRAT <#eljen><#eljen><#eljen> !!!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Magic Boy
#84955
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Fyrex
#84954
elég egyszer elmondani köszi 😊

gg jober

Avanti Crociati!

jober
#84953
Halihó,

Az otthoni vereség után nem hittem volna:

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

Magic Boy
#84952
Már csak 2 taktika(elvileg 3, de sysfox igérte a sajátját)hiányzik a 100-hoz és azt szeretném a tietekbõl összeszedni úgyhogy légyszives árasszatok el taktikákkal a [email protected] e-mailcímen.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#84948
hát nem tudom de én már 4 éve ugyanúgy 13 millát kapok... pedig 3x BL-t nyertem tavaly meg negyeddöntõbe kiestem... és ua-t kaptam... csak azért kérdeztem mert pl Olasz bajnokságba még soha nem játszottam vagy Németbe vagy Franciába sem...

Iceman

Fyrex
#84947
feltételezem minél jobb a csapatod annál több meccset közvetítenek a tvben és annál drágábban, ergo annál többet kapsz év végén... józan paraszti logikázás...

Avanti Crociati!

zorrobomber
#84946
szerintem a csapattol is nagyban fugg(ergo attol hogy mennyit szerepelsz a tvben)

en 20milla eurot kaptam a Notthingam Forresttel (orultem neki mint majom a farkanak<#idiota>)

Atesz89
#84945
1. Ha elég nagy befolyásod van a meccs elõtt megjelenik egy gomb a bíró meg vásárlása és ott lehet beállítani a pénzösszeget
2.a csapat utasításokbnál az idõhúzás csúszkán...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#84944
és ez évrõl évre változik vagy mért mondtátok h ilyet még nem is láttatok??? vagy a Serie A ban mindig ennyi?

Iceman

szabocsaba1983
#84943
Nem az eredményre, a felfogásra volt kihegyezve....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#84942
ha erre gondolsz gabber kapott 55 milla fontot Serie A-ban 😊

Avanti Crociati!

Pisti1026
#84941
Lenne 2 kérdésem: -1: Hogyan lehet lefizetni a bírót??
-2:Hogyan lehet idõhúzást beállítani??
Elõre is köszi a választ!!

I&#8217;m Forever Blowing Bubbles...

Iceman89
#84940
lenne egy kérdésem... lehet h idióta kérdés de azért felteszem...
melyik bajnokság kapja a legtöbb pénzt? (TV-s jogdíjak, végsõ helyezés stb...) mert nem is olyan rég mondtak vmi oylasmit h TV-s jogdíjakra kapott vki közel 40 millát...

Iceman

Fyrex
#84939

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#84938
Éljen a támadó foci <#eljen><#eljen><#eljen>

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Atesz89
#84937
Drága volt a bíró de megérte<#hehe>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

LasDen
#84936

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
óóóóóó hogy az a tetves anyát annak a faszhuszár internacionalnak.......<#violent><#violent><#violent><#falbav><#falbav><#falbav><#boxer>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Magic Boy
#84935
eltudnád küldeni e-mailban a [email protected] e-mailcímre?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

LasDen
#84934
4-3-1-2

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Magic Boy
#84933
Milyen taktikával játszol?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

szabocsaba1983
#84932
Sir Moon! Prikinrõl tudsz adni képet? Hogy állsz a bajnokságban?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

GanXstaZoleeWrk
#84931
Köszönöm! Elsõ automatice feljut C1be 😊)) 2-5ig rájátszás van. Ez jó.

GanXstaZolee#2709

LasDen
#84930
megnyertem a bajnokság nyitó szakaszát....most jön a záró szakasz 19 meccse....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

szabocsaba1983
#84929
SziasztoK! Grat mindenkinek!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Hegeace
#84928
Jó reggelt mindenkinek! Hajrá, hajrá grat mindenkinek!

Heló szia remélem hogy vagy

#84927
a tabellánál a nézet/szabályok-nál megtudod nézni...

Sysfox
#84926
De elvileg meg tudod nézni a szabályoknál...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

asfa
#84925
atya ég!
Man City - Chelsea 3-5

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#84924
Liverpool - Man City 2-1
Luis Garcia (42,90) ill. (27) Antoine Sibierski

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#84923
jaa értem!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

GanXstaZoleeWrk
#84922
Jesolo-val tolom epp 😊 és bajnoki tablazaton elsö 5 es utolso 5 van más színnel jelölve azert kerdem.

GanXstaZolee#2709

asfa
#84921
bár az lehet nem c2

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#84920
nemtom hánynak de Genoa az tutko király!
elsõ osztályig vittem és 4. lettem vele asszem!3-4 év alatt

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

GanXstaZoleeWrk
#84919
Hali

Olasz SerieC2böl hany csapatnak van eselye feljutni? 1-5. helyezetteknek?

GanXstaZolee#2709

zorrobomber
#84918
hmm, en vissza szoktam huzodni de csak eppen, az idohuzast ritkan rakom teljesen maxra, hagyok helyet a kontraknak is, tehat ha visszabb huzodok, mindig kontrazok is

asfa
#84917
sziasztok gratula mindenkinek!
nyomom picit
Hulla jó a sorsolásom :||

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Sysfox
#84916
Én egy olyat használok, ami majdnem olyan, mint a Diamond Attacking v2, csak védekezõbb jóval (Diamond Defending???). Pár meccs erejéig néha használom Franco elsõ taktikáját is. Ezt akkor szoktam, ha nem megy.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Holdpro
#84915
kezd a csapat feléledni, ha ezt tudjuk a Bajnokságban is hozni akkor elkerüljük a kiesést

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#84914
Nem kell visszahúzódni és a védekezést se kell bántani csak idõhúzásra kell átálni.
nekem így párszór már bejött!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Sysfox
#84913
Nekem még az életben nem jött be... A visszahúzódom, védekezõre állítom a taktikot, és idõhúzás maxra, tutira kaptam mindig gólt utána... Azóta nem is használom ezt.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Fyrex
#84912
ha FAQ szerint rakod fel a játékot nem lesz gondod... csupán figyelni kéne...

Magic: nem 😛

Avanti Crociati!

horika
#84911
Ezt ugy veszem, hogy senkinek sincs hasonlo problemaja... Na mind1 keresgelek tovabb... thx
LasDen
#84910
bejutottam a Dél Amerika Kupa döntõjébe ahol az Internacional lesz az ellen
az elõdöntõben a MetroStarst vertem amit pk azzal honoráltak hogy a 2 meccsen 3 játékosom (köztük a kapus) lerugták........

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#84909
nájsz 😊

Iceman89
#84909
frankó 😊

Iceman

Magic Boy
#84908
Nekem tetszik, de nemlehetne az alsó 4(a kiegészítõs oldalaké)is link?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Fyrex
#84907
akkor rendben

nekem ez a a világtó zöld amikor rámész nagyon bejön 😊

Avanti Crociati!