Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85010
Köszi!Azért nem vagyok olyan jó,az uefa kupában eléggé bukdácsolok😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

szabocsaba1983
#85009
Egy kis elégtételt érzek<#eljen>
Ha lehet szavazni a hét managerére, Oszira teszek egyet!
Még egyszer ezer grat, várjuk a további eredményeket.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85008
Ráadásul nem játszott 3 legjobbam Boulahrouz,Van der Vaart és De Jong se sérültek.

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#85007
Sikerült a lehetetlen megvertem a legjobb 11ével felálló bayernt, Sanogo gólja nem jöhetett volna jobbkor!!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

szabocsaba1983
#85006
Pedig nem szokott ilyet... Mióta európába került, biztos magas lett a ló <#wow1>

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

b4rc4
#85005
na jó most nincs idegzetem a Reading-hez 😊 foyltatom a BArca-sat😊

Holdpro
#85004
Cézár Delgádóért ajánlottam 1.7 milliárd forintot , eléfogadták és nem jön 😞
Rajczi meg Strasbourgba ment 😞

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85003
nem játszok ilyen hülyeségeket😛

szabocsaba1983
#85002
Igen, így már fordított a helyzet. A Sampnál jók a játékosmegfigyelõk <#vigyor4>
Vagner Love?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

b4rc4
#85001
tékes nyomi😄😄:😄 na énmeg tolom a Reading-el 1 kicsit😊 PRiskin,Gera jön😊

Ars3nal
#85000
hali és grat all, folytatom Watfordot, próbálok valami taktikát összedobni és véget vetni a szenvedésnek...

b4rc4
#84999
sztem ha kezdek angol klubbal akkor a Reading-el fogok😊 20milla euro á.k😄

#84998
Updattel játszom és nálam vucinic(egyenlõre) olcsóbb mert a lecce a seria b-ben van.Már nem az azulban van hanem a sampdoriaban😞

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Holdpro
#84997
Vucinic nálam a Leccénél van

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szabocsaba1983
#84996
Nem tom, nálam Vucinic 2x annyit ér, mint Delgado, ha még az Arzul-ban van, olcsón elhozhatod. Vucinicet nem nagyon adják 12-14 millió alatt...

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#84995
Nekem eléggé drágának tûnik Delgado,én abban reménykedem hogy lesz annyi pénzem hogy megvegyem Vucinicot😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

szabocsaba1983
#84994
S-el, nem Z-vel, bocsi!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#84993
Igazold le mellé Cezar Delgadot. 4 -5 millióért el lehet hozni, szezononként 25-35 gól az átlaga.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Atesz89
#84992
jó pléja<#eljen>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#84991
Itt a kép Guerreroról szerintem elég jó😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#84990
Remélem én is hogy meg lesz a ligakupában már 1szer megvertem õket bajnokságban még nem találkoztunk!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Holdpro
#84989
ezeket végigzongoráztam, esetleg külföldiekbõl ? nem kell most érett , edzem én 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#84988
priskin,rajczi,leandro,tõzsér,egyelõre jók lesznek,hidd el.halmosi.
szabocsaba1983
#84987
Milyen posztra szeretnél leginkább?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#84986
Crystal palace-ba kéne pár jó kis játékos, tippek ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Fyrex
#84985
szerintem nem!

<#idiota>
-|-
.||

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#84984
Istenkirály a HSV, én imádom! Mentem vele 5 szezont, az utolsó kettõben: második lettem 1-1 ponttal a Bayern mögött (Például: három fordulóval a vége elõtt elvertem idegenben, megyek két ponttal, majd utolsó ford.ban kikapok a 16.-tól), uccsó két év Bl döntõ, na ki ellen veszítettem el, mit gondoltok (Bayern, mindkettõt)!!!
Szerintetek elment a kedvem a mentéstõl???

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#84983
<#eljen><#eljen><#taps>

egy Bayern verést szeretnék látni dx-D

Avanti Crociati!

Atesz89
#84982
Grat majd nyomhatsz egy pikcsört Guerreroról!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#84981
szívesen

<#idiota>
-|-
.||

Avanti Crociati!

#84980
Folytattam a mentésemet a hamburggal jelenleg vezetem a bajnokságot de a bayern a schalke és a werder szorosan mögöttem van,Guerrero vezeti a góllövõlistát 10 góllal és most elvettem egy kicsit a schalke kedvét😊

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

#84979
kösz szépen!
Fyrex
#84978
"buta" kérdésre "buta" válasz: JÓT!

Avanti Crociati!

Hegeace
#84977
álítsd be h több gólt lõjjenek mint az ellenfél . Hatásáos taktik 😉

Heló szia remélem hogy vagy

#84976
sziasztok!van e ötletetek h NANTES miféle taktikát igényel?
Atesz89
#84975
Grat nem semmi!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#84974
Ok, köszi a segítséget.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#84973
nagy grat!

javaslom képnél a felezett megjelenítést és h a képet a szöveg alá rakd ne mellé 😊

Avanti Crociati!

szabocsaba1983
#84972
A csoportelsõségért....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#84969
Hi és grat all!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Fyrex
#84968
offtopikban fejléc...

Avanti Crociati!

#84967
hi!hogy is van ez a hét manager-e dolog,megirnátok röviden h mitõl függ?köszi
Iceman89
#84966
Manchesteres vagyok 5. éve 😊 3 Bl gyõzLM és remélem idén is meglesz 😊

Iceman

Magic Boy
#84965
Jövõre megnyered!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

jober
#84964
ThanQ all!

Eddig mentünk:

A különbség a pornográfia és az erotika között a világításban van.

b4rc4
#84963
LOOOOL!!! láttátok mennyi Á.K-ja van a Reading-nek?😄 köõkemény 20millio euró😄

szabocsaba1983
#84962
Egy gyöngyszem:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

b4rc4
#84961
Liverpool a kedvenc csaptom angliábol.te most kivel tolod? jah és ha velük kezdek akkor kapásból +veszem OWENT!!!!😊

Iceman89
#84960
Liverpool!!! 😊

Iceman

Holdpro
#84959
Feladtam, Crystal palace leigazolt..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..