Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szoltan
#85266
Az elsõ évi triplázás után igazoltam spanyol játékosokat: Silvát, Fabregast, Del Hornot és Contrerast 3.számú kapusnak. Megnyertük az Európai és a Spanyol szuperkupát, tehát az 1. meccsre igencsak formában voltunk:

Az edzést pedig majdnem sikerült tökéletesre hoznom:

Hala Madrid!

Hegeace
#85265
<#ejnye1> ambíció. Tod hívott a német,francia,holland,török válogatott, felkérésüket elutasítottam ugyhogy a hûségem az csutka 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#85264
had találjam ki a hûség a 4 es 😄

Iceman

Hegeace
#85263
üdv néked!

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#85262
hali&grat all

Hegeace
#85261
Angol névsorrendben az értékek sorban: 20, 4, 20, 20, 20, 11

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#85260
Kihívás az európai sikerek mertazok elmarattak és olyan veretlenségi mutató "készítése" amitõl mindenki lefordul a székrõl 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#85259
MU Chelsea BL döntõ 😊 a 2 rivális 😊 mázli h Robben és Terry is sérült... de lehet h felépülnek :S

Iceman

zorrobomber
#85258
<#guluszem1>grat, en vszinuleg soha nem fogok 2018ig jatszani, szeretem ha van 1-2 nev akit meg felismerek a csapatbol, raadasul neked ebben a gameban mi a kihivas? 50 bajnoki cim egyhuzamban? <#nevetes1>
masik kerdes: milyenek a manager ertekeid?

Atesz89
#85257
Grat Iceman és Hegeace<#worship><#worship>!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#85256
bocs 😄

Iceman

#85255
Hatodikként játszottam az ötödik ellen(Tisza jól nyomja):
b4rc4
#85254
hi és grat all! lehet kezdek 1 újat az új Update-el amiben IBra nem ennyire durva.. meg a tehetségek is jobban emgvannak csinálva😊

Iceman89
#85253
ÓÓÓ elnézést.... Bayer után jön rögtön a döntõ 😊 Chelsea vagy Liverpool 😊 hazai mindegyik 😄

Iceman

Hegeace
#85252
az edzõi stábot "erõsíti" Buffonnal egyetemben 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#85251
gratttt 😊 nem rossz már csak Zlatan hiányzik 😄

Iceman

Hegeace
#85250
thx!

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#85249
köszi mindenkinek 😊 remélem az elõdöntõ meg a döntõ is ilyen sima lesz 😊

Iceman

Sysfox
#85248
Ez szép! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Iceman89
#85247
ronaldo bal szélen volt csak le kellett cserélnem Alessandrot és aszért hoztam be oda... Torres meg nem fért el a 2 csatár meleltt, mert nem akartam 3 cscatárt használni ha vezetek 5-0 ra 😄

Iceman

Magic Boy
#85246
Grat!<#eljen>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Hegeace
#85245
Szerintem meg ez ér meg egy képet:

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#85244
Sysfox:Hát van ilyen.Legalább az elején volt, a csoport vége fel kellemetlenebb lett volna.Majd lesz jobb is.
Iceman:Látom ez sima meccs volt😊. Grat!

Heló szia remélem hogy vagy

Fyrex
#85243
furcsák a posztok, de ha mûködik 😊

grat!

Avanti Crociati!

Magic Boy
#85242
Rponaldo posztja érdekes, de bevállik és ez a lényeg!
Grat!<#eljen>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#85241
szerintem ez is megér egy képet 😊
Nistelrooy mintha nem öregedne 😄D 2 hónap múlva lesz 34 de még nem okozott gondott neki a mesterhármas egy kitûnõ gárda ellen...

Iceman

Sysfox
#85240
Most kapok "agymenést"! Végigtámadtam a meccset, a Portonak kb. 1 helyzete volt (ami gól is lett), és mégis kikaptam! Hogy "szopnának le egy taliga aprómajmot!" (méd by Franco)

Ráadásul lerúgták Zaurit (2 hónap), kaptam egy vitatható 11-est, Palettát és Cicinhot kiállították! Zauri helyett csak Zambonit tudtam becserélni, aki ugye középsõ védõ. Iaquinta meg két hatalmas helyzetet is kihagyott. Az egyedüli jó Miccoli gólja volt, ami varázslatos volt. Kirúgta a Porto kapusa, Zamboni rögtön visszafejelte, Miccoli meg kapásból átemelte a kicsit kint álló kapus felett...Zseniális meglátás volt!

Pedig magasan jobbak voltunk! "I love this game"...Szerencsére a másik meccsen Bröndby - Manchester 0:0, így nem lépett el annyira senki sem.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#85239
akkor te is csaló vagy 😄DD

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Hegeace
#85238
nekem is júli 13.ikai van

Heló szia remélem hogy vagy

Magic Boy
#85237
Én is ezért mondtam, hogy csaló, mert aki erõsítés az meghagyja aki miatt gyengül azt meg átvariálja! <#ravasz1>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#85236
De csak ez egy régebbi különben hogy lenne Berbatov az elejétõl a Spursben.Egyébként kipróbáltam a Grantos updatetet de nem találtam benne Cardenast ezért le is töröltem...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Sysfox
#85235
Úgy értettem az egyet, hogy "most" villant "egyet".

De végülis kettõt, úgyhogy igazad van!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Hegeace
#85234
van aki nem használ détbész ápdétet!

Heló szia remélem hogy vagy

Magic Boy
#85232
Csaló vagy, mert Carrick már Manchester united játékos!<#ravasz1>
Grat!<#eljen>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Hegeace
#85229
Grat!

Heló szia remélem hogy vagy

Atesz89
#85228
Grat Sysfox és grat Tono!
Azt hiszem ez megér egy képet 😊

és a csoportom😊

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Holdpro
#85227
kapásból lerúgták Koprivecet és csatárnál Lewandowskit de erre jutottam..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#85226
Fyrex: Annyian kerestek mostanába taktikát nemkéne betenni a taktikagyûjteményem linkjét a bannerba?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Tono34
#85225
Én is azt mondanám, 😊

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Magic Boy
#85224
Grat!<#eljen>
Nemtúl gyenge neked már az Olasz bajnokság?<#ravasz1>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Fyrex
#85223
mák, semmi több... nem akartak téged elkeseríteni a fiaim 😊

Avanti Crociati!

Magic Boy
#85222
Rendben!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#85221
1. Hogy lehet rajta gyorsítani?
2. A taktikán áállítottál?
3. Kíváncsian várom, hogy mire jutottál.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Tono34
#85220
Nehezen indult, de elég sima lett.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

Fyrex
#85220
lécci a másikban elemezzétek magic játékát!

elõre is köfi!

Avanti Crociati!

Magic Boy
#85219
Ha küld valaki aki eddihg nemküldött azt isszívesen belerakom és föltöltöm valahova!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Holdpro
#85218
Kezdjük azzal hogy iszonyat lassú a játékod 😞 sok játékost felhoztam a tartalékokból, megnézem mire megyek Schalke ellen..

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#85217
Na föltöltöttem 116 taktikát.
Akit érdekel az leszedheti innen.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#85216
😄DDD jah bocs 😄

Magic Boy
#85215
Már csak a neve nagy, de azért grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.