Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szabocsaba1983
#85315
Ki a kedvenc kapusotok? Nekem Akinfeev!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#85314
Legnagyobb riválisok egyikét fogadtam. ezzel már 12 furduló után 9 pont az elõnyöm 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#85313
Megkérdezhetem, hogy min változtattál, hogy ennyit javult a csaopatod teljesítménye?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Holdpro
#85312
Hónap gólja elsõ 3 helyezett enyém, plusz én vagyok a legjobb manager 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Hegeace
#85311
grat Sir Moon!

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#85310
thx all!

Heló szia remélem hogy vagy

Holdpro
#85309
Asszem kezdünk helyreállni 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#85308
Az elõbb még nemvolt kép!
Látom elléggé sikerült felkötnöd a gatyádat!<#vigyor0>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#85307
grat

Magic Boy
#85306
Kíváncsi vagyok, hogy hánygólos gyõzelem lessz a gatyafelkütésbõl! <#vigyor0>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Holdpro
#85305
Mérkõzés elött Millwall mestere üzent hogy kössem fel a gatyámat 😊 TV- meccs volt ráadásul teltház elött

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

szabocsaba1983
#85304
Sziasztok Mindenkinek!

Hegeace: Nagy grat, nem semmi. A kitartásod se!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Atesz89
#85303
Nagy grat nem semmi!<#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szoltan
#85302
Nálam a célember egy magas jól fejelö játékos szokott lenni(Ronaldo, Baptista, Portillo)
Az irányító pedig egy kreatív, lehetöleg középsö TKP(Zidane, Guti, Fabregas)

Hala Madrid!

Atesz89
#85301
offtopikban belinkelték....

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Holdpro
#85300
ez melyik mezcsomag ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Hegeace
#85299
Hát ennyi volt a nagy menetelés 😞:

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#85298
neked is 😄

Iceman

Holdpro
#85297
Na most jön egy megmérettetés..
Angol Liga Kupa:
Blackburn Rovers - Crystal Palace

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85296

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Atesz89
#85295
Egy kis Chelsea-verés feldobja a hangulatomat:

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Magic Boy
#85294
Grat!
Csak így tovább!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Holdpro
#85293
nagyon az elején vagyunk de 4 pontal vezetek

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Atesz89
#85292
Grat meg lesz a feljutás !

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Holdpro
#85291
Végre valami nagyobb gyõzelem

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#85290
Sose engedném el, bár mindenki más jobban rúgja a gólokat mint õ 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#85289
Célemberem nincs az irányítóm általában a VKP!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Hegeace
#85288
Nem használok se célembert se irányítót. De ha használnék akkor az irányító a legkreatívabb játékos vagy vszeg a tkp k lenne és a célember is ha 2 csatáral játszanék. ha egy csatárral akkor term. a csatár lenne a célember.

Heló szia remélem hogy vagy

Ars3nal
#85287
célembert nem használok, nálam vkp az irányító, mivel nincs tkp középen

#85286
célember - csatár

irányító - támadóközéppályás

nálam

Sysfox
#85285
Nálatok ki a "célember" (ha van)? A csatárok, vagy a támadó középpályások?

És ki az "irányító"? A támadó középsõ középpályás?

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#85284
endi joni-t soha ne engedd el!!!!

b4rc4
#85283
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

Magic Boy
#85282
Grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Holdpro
#85281

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Iceman89
#85280
na itt vannak az eredmények 😊
5 szezon alatt szerintem nem rossz 😉

Iceman

b4rc4
#85279
és,hogy állszn a bajnokságba Watfordal? minimum bajnokság nyerése ok!?😄

Iceman89
#85278
hihihihi 😊 szegény Chelsea 😄DDD 5 csatár <#nevetes2><#nevetes2><#wink> viszont piszok kemény volt a meccs a 60. percig a 2. csak a 94' be lõték szval esélyük sem volt már a végén... de azért hajtottak... 😄 3 védõvel nem is olyan rossz 😄DD Ronaldo hiányát simán tudtuk pótolni 😊 tõlük meg csak Lampard hiányzott na meg szar formába volt Terry, de hát ez van...

Iceman

Ars3nal
#85277
Priskin eddig 3 meccs 5 gól😊

b4rc4
#85276
FAbregas tudja helyettesíteni remekül Gravesent is szvsz😊😊

szoltan
#85275
köszi mindenkinek 😊

Hala Madrid!

Atesz89
#85274
Nagy grat!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szoltan
#85273
Sortin biztos fennvan, keress rá. Meg volt már 1X belinkelve is itt vagy az off-ban.

Hala Madrid!

szoltan
#85272
Fabregassal az a baj még h fiatal, és még fejlödnie kell
Baptista Ronaldo alternatívája célemberként, szinte minden meccsen játszik, csereként vagy kezdöként, ez a meccs azért volt kivétel, mert hagytam Ronaldot végig a pályán, hátha rúg még gólt😊
Gravesen fantasztikusan tud játszani amin én is csodálkoztam, 7esnél rosszabb értéket nagyon ritkán kap, szal hozza azt a szintet amit egy szûrõnek tudnia kell. Xabi Alonsot próbáltam megszerezni a helyére, de a Liverpool semmi pénzért nem engedné el. De amíg Ogre így játszik, addig maradhat😊

Hala Madrid!

Hegeace
#85271
krat!

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#85270
ehhez az új mezcsomaghoz tudnál linket adni?

Iceman89
#85270
nájsz

Iceman

b4rc4
#85269
fabregas nagyon jó igazolás szvsz. aztmeg nemtom Baptista-t mértnem jáccatod!? és,hogy Gravesen-t meg minek-.. 😄 amugy GRAT!

Iceman89
#85268
engem meg Francia, Argentín, Brazil 😄DD

Iceman

#85267
Gratula! <#wow1>