Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szabocsaba1983
#85365
Tegyél fel a Palace-ról egy sikerlistát lécca

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#85364
😄
Ars3nal
#85363
20 év alatt meglehet talán csinálni😄 Viktorékat ne becsüld le😛

#85362
nyerd meg a felcsuttal a bl ugy h nem igazolsz 1 játékost sem<#bee1>
Holdpro
#85361
tudjuk 😊 Ha már Crysltallal 5x BL gyõztes és kitudja még mi leszek, akkor találj ki nekem valami lehetetlen feladatot 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

HUNLonsdale
#85360
<#mf1><#mf1>igy van ,nem akartam lelöni a poént de idén nem kaptam ki a championshipben, még

Fyrex
#85359
szevasztok

gg jók vagytok! 😉

Avanti Crociati!

Ars3nal
#85358
az a vicces Weymouthal hogy mire odakerülsz hogy PL olyan durva a csapatod hogy simán bajnok leszel

Ars3nal
#85357
télen megerõsítem a baloldalt, névszerint Leandro ha elfogadja ajánlatot😊

soma22
#85356
remélem beválnak, nálam nagyon fejlõdtek😊
az istván ha játszatod remek kis pleja lesz.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

GanXstaZoleeWrk
#85355
Beizgattal Saligáékkal fillérekért leszerzõdtettem õket West Bromba 😊 meglatjuk mit produkalnak majd tarcsiban es nagy csapatban is.

GanXstaZolee#2709

HUNLonsdale
#85354
ja és ez egy FA kupa mecs volt

HUNLonsdale
#85353
2011 márc.20,championshipben vagyok 1. helyen 30gy2d2v,Escobar generált. Nyomok fel képet majd bajnokság végén.

Magic Boy
#85352
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

szabocsaba1983
#85351
Escobar honnét van? Generált vagy valós?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#85350
grat

Atesz89
#85349
Nagy grat!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

szabocsaba1983
#85348
Nagy Grat! Kétezer hányban vagy? Tégyél fel képet a bajnokság állásáról please!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

soma22
#85347
asztamindenit!!!!<#wow1><#wow1>
gratula!!!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

HUNLonsdale
#85346
MUHAHAHAHA <#vigyor1><#vigyor1><#vigyor1>
ezzel bennvagyunk a 4 között igy jövöre valszinüleg UEFA kupa mert a másik 3 csapat BL indulo helyen van.

Ars3nal
#85345
simán, 24 millából meg Buffon/Frey

szabocsaba1983
#85344
Barca ad Messit+Edmilsont+24 millió eurot Cech-ért! Szerintetek?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

zorrobomber
#85343
hát, az nem alap, de nem is úgy értettem, nekem a max még cm3ban (😛) volt valami 45 meccsen 55-60 gól körül robbie keane-el 😊

szabocsaba1983
#85342
Dehát szerintetek ez alap, nem?<#vigyor2>
Késõbb teszek fel róla képet, még van egypár foruló.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

sideris
#85341
Hello mindenki! Grat az eredményekhet és a vitákhoz 😛 Én is kezdtem egyet új databassel, Everton, de még sajna nem az igazi...

\" Ahol ülni lehet,ott nem állok, ahol lehet feküdni,ott nem ülök...\" - Slobodan Mihajlovic

Iceman89
#85340
leginkább Rooney miatt csinálom 😊 össze akartam hozni 1-2 jó képet 😊 de hát nem tudom mi lesz... szar játékosokat generál a gép... :S

Iceman

Ars3nal
#85339
olyan nincs

szabocsaba1983
#85338
Nem, nem, nem, bocsi, én hibáztam, roszul fogalmaztam meg: Egy játékos lõtt egymaga 100 gólt....( bajnoki+kupák, csak tétmeccseken)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#85337
Ki volt az elkövetõ?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#85336
cselzivel alap a 100gól, összevásárlod fél világot...

szabocsaba1983
#85335
Jó, akkor így teszem fel a kérdést: Lõtt már nálad a Chelsea-ben valaki egy szezonban 100 gólt?
Ez alap? Próbáld meg és rájössz....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Ars3nal
#85334
van még egyáltalán benne valami kihívás MUval?

12 forduló után 11. helyen vagyunk elég messze kiesõzónától

szoltan
#85333
én csak a spanyol 1.osztályban

Hala Madrid!

Iceman89
#85332
nem hiszem el... végre kaptam 34 millát igazolásra most nem nem tudom kit igazoljak 😄 30 at nem adok egy 28 éves játékosért... de még 20 at se.... de fõleg nem adok egy 20 évesért :S

Iceman

zorrobomber
#85331
asszem nemrég mondta valaki, hogy ez a dolog a cselzivel alap...biztos igaza van

szabocsaba1983
#85330
Lõtt már valaki egy szezonban 100 gólt Premier líííges csapatban?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

soma22
#85329
priskin nem rossz de nekem saliga pityu és zoli sokkal jobban bevált😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#85328
Kezdenek összeszokni a fiúk<#idiota>
Ars3nal
#85327
hali

Priskin úr vezeti a góllövõlistát😛

soma22
#85326
sziasztok!
régen voltam erre, soksoksoksoksokés mégtöbb grat a sikerekhez😊
lassan töltöm cordobát.
Guarin már 15 milla font😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#85325
Vito Mannone

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#85324
elég vicces amit Priskin mûvel😄 elsõ félidõbe sokszor 5ös teljesítmény utána meg villan egyet kettõt azt 8-9😄

#85323
Frey

Ars3nal
#85322
Tapia, már 2005be is sokszor megvettem

friss eredmény: Tottenham-Priskin 1-2😛

zorrobomber
#85321
nekem Gert de Vlieger! <#eljen> Nagyon a szivemhez nott! A Championshipben szezonkozepeig oriasiakat benazott, a vegen meg szerenyen feljuttatta a PLbe a csapatot <#wow1>(utolso mindent eldonto meccsen meccsembere...de elotte a hajraban is mar jol vedett) Iszonyat nagy arc, tud paradezni, lepkezni, mindent ami egy jo kis focimeccshez kell, ja es mindehhez 37 eves nalam. Premier League kezdete elott leigazoltam Kujovicot, GdV viszont rohogve kihasznalta hogy amaz leserult 1-2 hetre, es pofatlanul a kispadra szoritotta<#vigyor1> Imadom!<#worship>

#85320
😄 nem csak te...

õ már a 2005-ben is tehetség volt 😛

szabocsaba1983
#85319
Grat, király a Watford. Így tovább!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Holdpro
#85318
Észreveszem a tehetségeket 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Ars3nal
#85317
csaló szar Pool, kráucs kapott egy könyöklést arcába😄 2. percbe Priskin bombagólt lõtt de nem adták meg, 90.be Tapia a szabadrúgást a 3 méterre álló Fowlernek gurította:S de Castrillón nagyon nagy gólt lõtt😊 kiegyenlített meccs volt

LasDen
#85316
év végi összegzés:

igazolni meg szinte lehetetlen......

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár