Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én pl. 5 forduló után vok 1. 9 ponttal , de még nem kaptam ki
Forza Milan!
Iceman
FRED GOT HEROIN ?!?!?!?!
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
lol X eltem a Barcelona-val 😊 igaz barátságos meccs volt 😄
Iceman
10 ponttal 3.-nak lenni se semmi teljesítmény <#ijedt>#ijedt>
Forza Milan!
hosszú kirúgás , gyors kidobás , védõk labdaszerzése ^^ neked gyors kidobás volt , és ezt meg lehet szívni így"
mondjuk kontránál jó néha

Forza Milan!
#86368 : próbáld meg , hogy behúzod , visszamész egy másik menüpontba , és ha nem marad ott behúzod és mented a taktikát
Club Brugge - Lyon 0:4
Manchaster - Lyon 0:0
Lyon Manchaster 1:1
Werder - Lyon 2:2
Néha nálam is van ilyen, ezt meg kell szokni sajnos.
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Támadok ahogy csak lehet, 2 kapufa de gól semmi. Természetesen a Bayern simán 3-0-ra verte a Sparta-t.
Marad az UEFA

Forza Milan!
#86358 : Elsõsorban azért kell , mert francia. Másodsorban volt anno egy kapo-fred-anelka trióm , akik ontották a gólokat
Én a hónap menedzsere
Lee Croft a hónap utánpótlás játékosa!
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
8ért sztem simán odaadják
de sztem maradok!
angol kapitány vok!meg a chelsea kerete bivaly erõs simán bajnok lennék meg bl is simán menne szvsz!
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
6. a chelsea a cityvel 2. vok
??
S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress
"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú
Szerintem ebbõl jön Kapo , Anelka , meg kiszemeltem egy 75/190 (17) , meg egy 70/185 (18) pleját 😊
hát nem tudom egyenlõre nehéz megszokni ezt a csapatot... fõleg a nevek miatt, meg szórakozik olyannal h nem tudom beállítani a szabadrúgáslövõket meg ilyeneket... nem maradnak bent az emberek...
Iceman
eladtam egy középpályásom 10milláért mivel jött Nedved, helyette megvettem ezt a plejat
132/174
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
