Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

asfa
#86385

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Iceman89
#86384
akkor ez ilyen is fog maradni? azt se tudom hogy írják olaszul az irányítót 😄

Iceman

#86383
ez skin-tõl függ 😊

#86382
jaa. hát igen , 3 gyõzelemmel illene továbmenni , ehhez nagyon szarul kell kijönni az eredményeknek
Én pl. 5 forduló után vok 1. 9 ponttal , de még nem kaptam ki

andrijcar
#86381
Úgyértem nagy adag balszerencse kell hozz, hogy ennyi ponttal képtelen voltam továbbmenni.

Forza Milan!

#86380
dede ^^ nekem német maradt néha 😄D

asfa
#86379
grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Iceman89
#86378
lol... lehet h vmi rosszaul magyarosítottam, de a közvetítés és egy csomó dolog olasz maradt 😞 elvileg csak azt a 3 filet kell bemásolni nem?

Iceman

#86377

10 ponttal 3.-nak lenni se semmi teljesítmény ???

FRED GOT HEROIN ?!?!?!?!

asfa
#86376
20milkoért eladom Delgadot a poolnak ez már azé 20milko!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Iceman89
#86375
tényleg köszi 😊 de máskor nem csinált ilyet... simán behúztam a közepére és jó volt... 😊
lol X eltem a Barcelona-val 😊 igaz barátságos meccs volt 😄

Iceman

andrijcar
#86374
Kevertre van állítva a kapusom. De itt akkor is a védõ bénázott. Rég elõrerúghatta volna labdát, erre meg elkezdett trükközni a marhája
10 ponttal 3.-nak lenni se semmi teljesítmény <#ijedt>

Forza Milan!

#86373
ja , kapusnál van ha jó.l tudom 3 opció:
hosszú kirúgás , gyors kidobás , védõk labdaszerzése ^^ neked gyors kidobás volt , és ezt meg lehet szívni így"
mondjuk kontránál jó néha

andrijcar
#86372
Íme a technikás védõ <#violent> Elõretör a nagy francokat... Odaadja a cstárnak

Forza Milan!

#86371
köszi ^^
#86368 : próbáld meg , hogy behúzod , visszamész egy másik menüpontba , és ha nem marad ott behúzod és mented a taktikát

#86370
a legfelsõ reészre kell húzni pontosan a játékost és a többit meg rá kell pakolni az elsõre

asfa
#86369
grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Iceman89
#86368
de nekem be se állítja...

Iceman

#86367
gyíhá továbjutottam BLbõl , utolsó forduló eredményétõl függetlenül

Lyon - Werder 4:2
Club Brugge - Lyon 0:4
Manchaster - Lyon 0:0
Lyon Manchaster 1:1
Werder - Lyon 2:2

Sysfox
#86366
De durva!!!! <#wow2>
Néha nálam is van ilyen, ezt meg kell szokni sajnos.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#86365
Amikor török szövkap voltam, behívtam ezt a csávót, és nagyon jó volt! Gólokat szerzett, kitûnõen irányított a középpálya közepén...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

andrijcar
#86364
Kiestem <#falbav> 2-2-nél kihagyta a tizit Tevez. Három perccel késõbb a kapusom kidobja a labdát a védõmnek, a balf..z meg rosszul kezeli le és odapattan az ellenfél csatárához. 2-3
Támadok ahogy csak lehet, 2 kapufa de gól semmi. Természetesen a Bayern simán 3-0-ra verte a Sparta-t.
Marad az UEFA

Forza Milan!

#86363
nekem néha van olyan ,h beállítom õket és eltûnnek :xD

Iceman89
#86362
nálatok nem csinált hasonlót a gép? (nem tudom beállítani a rúgókat)

Iceman

#86361
#86356 : 1 M aláírás pénz , 75.000/hét , 25% fiz. mnövekmény, gól/gólpassz/pályára lépés: 5e-5e-5e euro
#86358 : Elsõsorban azért kell , mert francia. Másodsorban volt anno egy kapo-fred-anelka trióm , akik ontották a gólokat

asfa
#86360
Sibierski-é a honap gólja õ lett a hónap játékosa
Én a hónap menedzsere
Lee Croft a hónap utánpótlás játékosa!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86359
lehet év végén el tudom hozni Kollert😄

#86358
Anelkáért ennyit???

8ért sztem simán odaadják

asfa
#86357
áá csak egy héttel tudtam elhalasztani!
de sztem maradok!
angol kapitány vok!meg a chelsea kerete bivaly erõs simán bajnok lennék meg bl is simán menne szvsz!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Iceman89
#86356
hidd el nem követelõzik sokat kapo és nagyon jól teljest 😊

Iceman

#86355
Kapo mégsem jön ^^ levették átadólistáról , 9500euro/heti fizetése van , adok neki 75.000euro/het meg 15 %os fiz.növekményt és ez sem elég neki ^^ teletûzdelem záradékokkal , ha ez sem jó , takarod6

#86354
Kapo 5 M pontosan , Anelka 8M most + 4 M 24 hónap alatt

Ars3nal
#86353
és ennyiért oda is adják vagy ennyit ír ki?

asfa
#86352
oksa :|

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86351
próbáld idény végéig késleltetni

#86350
Kapo 5 M euro , Anelka 12 , a Másik kettõ meg 1 M euro és 2 M . az csak 20 😄

asfa
#86349
amugy gratula all!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Iceman89
#86348
😄D az gáz 😊

Iceman

Ars3nal
#86347
ez vicces, Kerlonnak 24 volt min. záradék. gondoltam adok 10et azonnal meg 10et záradékba és eljön, nem fogadták el, kötöttek vele egy 4 éves szerzõdést, erre megveszi Real 8.25ért mert annyi az új záradék-.-

asfa
#86346
a Chelseatõl kivágátk megin amenedzsert és engem akarnak a menedzseri poszton!sztetek?
6. a chelsea a cityvel 2. vok
??

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Mor3llo
#86345
Azt azért megnézem 😊

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

#86344
na csináltam 3 hónap altt 5 M-s plusz bevételt , és adnak október közepén 22 M eurot 😛PPP
Szerintem ebbõl jön Kapo , Anelka , meg kiszemeltem egy 75/190 (17) , meg egy 70/185 (18) pleját 😊

Iceman89
#86343
egész jó pléya 😊
hát nem tudom egyenlõre nehéz megszokni ezt a csapatot... fõleg a nevek miatt, meg szórakozik olyannal h nem tudom beállítani a szabadrúgáslövõket meg ilyeneket... nem maradnak bent az emberek...

Iceman

Magic Boy
#86342
Hali és grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#86341
ahhoz képest hogy kiesõjelölt jó a keret, valódi szar csapat a Treviso,Ascoli meg ilyenek😄

eladtam egy középpályásom 10milláért mivel jött Nedved, helyette megvettem ezt a plejat
132/174

Iceman89
#86340
köszi a tippeket 😊 Lecce lett belõle fõleg azért mert kiesõjelölt 😄 tavaly 19. lett 😄

Iceman

Iceman89
#86339
Lecce fanatic 😄DD Lecce 4ever!!!

Iceman

Ars3nal
#86338
Chievo,Ascoli,Treviso,Lecce

Atesz89
#86337
Hali és grat all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#86336
livorno,sampdoria,fiorentina,udinese

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek