Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#86435
neked mi van a logóddal ? 😮OOOOOOOOFF

asfa
#86434
grat all!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#86433
#86428 : rohadt gyorsna tegyél be egy 4. védõt szvsz
#86432 . grat

b4rc4
#86432
hi és grat mindenki

soma22
#86431
az eredményei nem ezt tükrözik😉

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#86430
olaszba 3 védõvel halott vagy

Magic Boy
#86429
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86428
végre sikerült gyõzni, de ígyis csak 10. lettem... Vucinic 12 meccs alatt lõt 2 gólt... pedig messze õ a legjobb képességû csatárom...

Iceman

asfa
#86427
hali grat all!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Magic Boy
#86426
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86425
egyszer nekem is lehet mázlim ^^ BL nyolcaddöntõbe egyik legkönyebb ellent , a dinamo kijevet kaptam !!! 😄

Atesz89
#86424
nálam ez 1,5 millió volt

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#86423
én egy lanos játékomban megvettem a liverpoolba, 15 évesen, 2.6 milla euro volt az ára.bruttális értékei voltak, majd tolok róla képet.mindenesetre nagyon jo pleja.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Magic Boy
#86422
Nálam már a Lyonnál van és 147/163-as!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86421
+ ki kell fizetni a kárpótlást...

Iceman

Atesz89
#86420
azért kell még a Bucaramangától megvenni.... mielõtt 17 éves korát elérné mert akkor csak a leigazolni gombra kell rámenni...

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#86419
nálam meg 450e és 16 éves 😄 de 4 hónapig még sérült...

Iceman

Magic Boy
#86418
Nálam 10 milláért adják a Scout szerint!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86417
asszem én is meg fogom venni ezt a srácot...

Iceman

Atesz89
#86416
Pontosan ahogy soma mondja õ Sherman Andrés Crdenas!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#86415
nájsz

Iceman

soma22
#86414
cardenas😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Magic Boy
#86413
Õ ki?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#86412
Grat mindnkinek!
itt a kép Sysfoxnak és nem õ rúgja a szabadokat mert szabó ottó jobb nála(éppen szabadságon van)

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Ars3nal
#86411
De Guzman év ifije, és ketten vannak év csapatában, ha lenne pénzem már Defoe is jönne😊

reszkethetnek UEFA kupások, nyáron szeretnék erõsíteni egy sokoldalú középpályással, vagy egy nagydarab csatárral

andrijcar
#86410
Kezdik érteni a fiúk, mit várok tõlük. <#nevetes1> Pedig Anelka sérülés miatt nem is játszhatott.

Forza Milan!

Iceman89
#86409
Csak a Lecce!!! Csak a Lecce!!!
ha nem is volt teljesen kiegyenlített a meccs, azért 4-5x bravúrral tudott csak védeni Dida....
és volt egy gól amit nem adott meg nekünk a szenya.... szerintem a Milán is megbundázta a bírókat 😊

Iceman

Iceman89
#86408
yesss yess yessssss.... megvan a 3. gyõzelmünk 😊 már kezdtem aggódni h 3 meccsen nem tudtam nyerni...

Iceman

HUNLonsdale
#86407
Ebböl csak továbbjutok már...
Valamiért úgyis elsõ vagyok máris<#mf1>

HUNLonsdale
#86406
Elején feljesztgették rendesen,de 10e nél kb megakadtak azt nem tudtam miért nem bõvítenek pedig a teltház megvan és pénzügyi gondjuk sem lehet.Azt meglestem editorba és azt irta ekkora a stadion max bõvítési lehetõsége,szóval nem tudtam mi legyen,lehet e új stadiont építeni vagy nemtom.De idén nyáron felhúztam 100e re a bõvíthetõséget,dec12én el is készül + 9900 ülõhely.Teltház tuti meglesz igy is mert a csapat reputationja jelenleg 8500 körül van.

Ars3nal
#86405
BLre még odaérhetünk, talán még dobogóra is😊

Ars3nal
#86404
ja

HUNLonsdale
#86403
nekem?

b4rc4
#86402
csá és grat all!

Ars3nal
#86401
stadionod mekkora?😄

HUNLonsdale
#86400
ehhehe Guzmán nálam a newcastle -ba játszik és lesérült 7 hónapra,azért örülök mert 2 hét mulva játszunk velük és ö eddig 9mecs8gól.

#86399
Szoros😛

Ars3nal
#86398
nem tudok 100%osan örülni a gyõzelemnek, MUt kellett volna inkább megverni...
félidõben kicsit kevesebb helyzetünk volt de döntetlen állás, lecsesztem õket, hát milyen munka az Emiratesban kiesõjelöltként x-re állni😄

Iceman89
#86397
ajj de kár... 93' be kaptunk gólt a Reggina-tól és így lett 2-2... de 12' ben lesérült a kapusom és pont sérült volt a csere kapusom is és nem volt más lehetõség, minthogy egy csere VKP-t játszassak :S

Iceman

Iceman89
#86396
köszi 😊
hát lassan de biztosan közeledek afelé 😊 Elöbb a Rómát most a Livornót küldtük el gyufáért 😄
Lecce Powa!!!

Iceman

franc0
#86395
Leccével bajnokságot lehet nyerni, úgyhogy hajrá

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#86394

a teljesítménye odab**** !

#86393

Nem értettem , hogy a Barca meg Mu miért akarja elvinni Crist csillagászati összegekért 😄 2 kipattanót 25rõl úgy bevágott , hogy néztem

Iceman89
#86392
na ez szép kezdés 😊
az elején még vezettünk is 😊 kár hogy Vucinic leseérült 2 hónapra... õ lehet h megnyerte volna nekünk 😊

Iceman

Atesz89
#86391
Grat és hakrá csak így tovább!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

andrijcar
#86390
Így állunk féltávnál. Remélem tavasszal leszakadnak

Forza Milan!

Iceman89
#86389
felraktam újra de maradt minden... akkor német... tökmind1 😄 egyikhez se értek 😄

Iceman

Ars3nal
#86388
németül van szvsz, amúgy meg felrakod újra magyarosítást azt kész

Atesz89
#86387
Tényleg nagy balszerencse kell hozzá mert én például 10 ponttal csoportgyõztes lettem a ZTE-vel!
És grat mindenkinek!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#86386
próbûld újra az egészet FAQ alapján !
#86385 : grat , bajnok leszel 😛 Fulham plejái pisztos másnaposak voltak újévkor