Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

miki36
#86489
Nagy grat<#worship><#worship><#worship><#eljen>
Otthon nem fogsz gólt kapni...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#86488
gratula!!

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#86487
Uefa kupa 2. kiesési kör elsõ meccs
Fiorentina - Man City 1-2

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#86486
juhéé atletico a 2. de mosmtár hátráynban 10pont környékén😄

Magic Boy
#86485
Grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

b4rc4
#86484
grat neked is és köfi mindenki

asfa
#86483
grat neked is!k

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86482
grat jo vagy!<#eljen>

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#86481
#86478 : grat , de qrva mákos vagy 😄
#86480 : grat , pukanych nálam fradiban jácott 😛

<^> Veni Vidi Vici <^>

b4rc4
#86480

Magic Boy
#86479
Mivel mindkettõt nagycsapatnak mondják így élcsapatok lehetnek!
A Katalunya szerintem Csak a barcelóna kehet az eredményei alapján szerintem.
A Piamonte majd kiderül, ha többet megtudunk róla!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

asfa
#86478

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86477
cs sok sikert én nemtok!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Darthmushroom
#86476
Hi all! Grat mindenkinek!!! Tudtok olyan ingyen játékosokat akik eligazolnak NB2be már az elején is! Mert Kecskemétel kezdtem el!

I will never be blue, I don't need no guns and I'd rather walk alone! MUFC

soma22
#86475
szoktam nézni de azok vélmányem szerint az egyik a barca csapat lenne, valoszinüleg ugye fantázianevek. ne keresd a gameben

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Magic Boy
#86474
Skaccok néztem az Anime+-on a tsubasa kapitány címu animációsfilmet!
Abban említettek 2 csapatot.
A Spanyol katalunya-t és az Olasz Piamonte-t (nemtudom, hogy hogy kell írni õket).
Bennevannak a játékban?
Ki nézi ezt az animációsfilmet?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

miki36
#86473
Ja a Kolumbia fiatal plejákat érdemes leigazolni mert nagyon jók<#vigyor0><#eljen><#eljen><#eljen>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Magic Boy
#86472
Az szerzõdésszegés és, ha rájönnek többet nemtesztel az illetõ és ugrik az ingyenprogram.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

HUNLonsdale
#86467
ezek akár tesok is lehetnének


asfa
#86466

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86465
lighting 2.0
de nem attól van
mingyá adom a linket a cucchoz!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#86464
meglesz ^^ mien skined van , hogy ien kerekek a zászlók ?
mer naygon bejövõs

asfa
#86463
huh faja :|

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Atesz89
#86462
Grat all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

asfa
#86461
visszavágot 1-0-ra nyertem!
5-1-el továbbléptem!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#86460
akkor egy kis ego
Az év menedzsere Franciaországban - én
Az év felfedezettje - Fred(Lyon)
Az év francia játékosa (3.) - Anelka
Az év idegenlégiósa(2.) - Fred

asfa
#86459
Kallström jo igazolás volt 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86458
ez fiatal😛 és jobb lesz😄DDD

#86457
az één anelkám 165/185 😛 69 sr-el !

Ars3nal
#86456
ááá már nagyon gyenge, csak 63 rate, de sérülés esetén õ jön, N'Gog az új Anelka😛 134/164 67 rate

5w0rdf15h
#86455
Bayern 😊 még mindig, jóideig nem toltam FMel amig végigvittem most wantedot 😄 most meg elõvettem 😊 és erre felvettek a brazilok...érdekes mer eddig csak európai válogatottat irányítottam: svéd, portugál, francia, angol (velük VBt nyertem)

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

#86454
n'gog helyén rivaldot jáccatnám

nekem is még van 3 nap átigazolások kezdetéig , jön 6-7 pleja , abból 2 tehetség 180+ PA-val meg próbálok pár brazilt hozni 😄 Csak csatérsorom necces. Fred-Benzema(17)-Anelka-Carew-Kisliy(17)
De sztem kisliy-benzema kezd az ien ligakupa meg francia kupa meccseken , fred-anelka meg Blben 😄 és juninho kaoptt 1 hónapot vmi noname csapat ellen :K

Ars3nal
#86453
Guarín 8.25 millió, N'Gog 14.25, Mannone 5.25, még van majd 9 millióm de már nem tudok erõsíteni-.- majd ha nagyobb rep. lesz, középpályán tudok majd zsírul rotálni, meg kapusokat is cserélgetem majd szerintem, Nedved már 36 éves nemsokára de egy állat😛

Coda 22 évesen már olasz válogatott😛

#86452
grat. meik tímmel tolod ?

asfa
#86451
Fyrex merre van? <#confused>

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

5w0rdf15h
#86450
felvettek a brazilok szöv.kapitánynak <#smile>

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

miki36
#86449
Aha, nem rossz pleja<#hawaii><#eljen>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86448
Freddy, de már Levantéba volt asszem

miki36
#86447
Freddy Guarínt vetted meg, vagy Andrés Felipe Guarínt?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

b4rc4
#86446
köfi

asfa
#86445
grat!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

b4rc4
#86444

Ars3nal
#86443
Leeds

asfa
#86442
dikk az direkt ilyen te!
:|

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#86441
néha eltûnik 0.1s-re és fehér folt van a helyén

b4rc4
#86440
kivel vagy?

Iceman89
#86439
😄 nehogy összevesszetek itt a 4 védõmön 😄DDD épp most fogok ingyen igazolni pár játékost, többek között remélem védõ(ke)t is.... amúgy meg nem nagy dolog lecce-vel a 14. helyig eljutni.... most kb ott tartok... bár lehet h jövök 1 meccsel 😊 de azért Juve ellen 2-1(vereség) Roma 1-1 azért ekezre büszke vagyok 😊

Iceman

Ars3nal
#86438
jött 8.25 milláért Guarín, eladtam pár plejat többek közt De Guzmant 11milláért mert el akart menni van 28millióm, egy jó csatárt akarok venni

Iceman89
#86437
ideges lettem 3 vereség után és inkább kitámadtam... amúgy 4 védõt szoktam...

Iceman

asfa
#86436
mer?milenne?

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress