Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Iceman89
#86543
hát lehet h nem midenki kapja meg de megvan az esélye h 10 igazolsz... nem 1 et csak....

Iceman

#86541
hát nem, max 1et lehet igazolni (eu-n kívülit) egy szezonban

sztem jóval elõnyösebb mint az angol mer ott a fiatal eu-n kívüliek ugyse kapnak munkavállalásit

#86540
😄DDD jóvan ha te is látod akkor megnyugodtam, azthittem hogy már hülyeségeket látok...

#86539
én is csodálkozom , hogy ilyet nem is írtam 😄:SDADDAS😄AAAd

Iceman89
#86538
de szar ez az olasz liga............. max 1 EU-n kívüli játékos lehet a csapatba 😞 most ezért 4 fiatal tehetséges játékost nem tudok leigazolni, akik jöttek is volna 😞 GRRRRR Angolok ezért elõnyösebbek...

Iceman

#86537
teljesen tisztában vagyok , errõl megnuygtathatlak

#86536
jééézus, de ezt én írtam 😄DDDDD ASF:S_dsfSaF--AA bugos sg

Ars3nal
#86535
krat
Romaval bajnokságot kell nyerni nem helytállni szvsz

#86535
igen? hát akkor itt a bibi...

#86534
huhh, azt nemtudom hogy azok beleszámítanak e, jah meg asszem az ifi is beleszámít, de az is lehet (nem lenézés) lehet nem vagy tisztába vele hogy melyik orszégok EU-sak

Ars3nal
#86533
igen

Max08
#86532
És a bajnokságban a Juve ellen:Én már egy tisztes helytállásban kiegyeztem volna!

Max08
#86530
Sziasztok!Kezdtem egyet a egyik kedvenc csapatommal,a Rómával!UEFA Kupa selejtezõ:

#86529
ott is van 2 légiós , de õk köclcsönben vannak , direkt ezért adtma õket. Õk is beleszámítanak ? 😮

Iceman89
#86527
végre Lecce! megvertük a Livornot 5-4 re majd a Regginat 3-0 ra 😊 ez már nagyon kellett... elötte kikaptunk az Intertõl, a Rómától, és a Sampdóriától is... szval 3 meccses vereségi sorozatból talán végre kilábalunk 😊
Vucinic magára talált 😊 Livornónak 4 et Regginnak 1 et lõt 😊

Iceman

#86526
tarcsi is számít

#86524
hülyeredvásszarrágógecibugosjáték

Cris meg Fred egyedül légiós a csaptomban , többiekhez nincs kiírva. VAn eyg sazbály ,hogy 4 nem EUs lehet a csapatomban. Amikor igazolok vkit , azt írja , h megvan a 4. ...

#86522
reggelt

Iceman89
#86521
jó reggelt!

Iceman

Ars3nal
#86520
reggelt és krat all

#86519
Üdv Managerek! Mindenkinek Grat! Nagyon yoahk vagytok! ;> Én elkezdtem folytatni a tesóm abbahagyott Chelsea mentését,majd dobok képet..Elõtte azonban a portugál személyzetemrõl dobnék egy képet,és kérdezném,számít az hogy ez a megbízható "csapat" van mögöttem,így valmivel jobbak leszünk?
Portugal Squad
Tony Whelan

Magic Boy
#86518
jó reggelt és grat all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

fernando torres
#86517
2007.5.9.

szabocsaba1983
#86516
Hy! ez hányadik szezon???

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

asfa
#86515
ja ez lemaradt 😄

na yo8

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86514
preston - Man City 1-3
az arsenal nyert igy 1ponttal 2. lettem
na többit majd Ma jo10 :| magamnak 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86513
na utso fordulo jön!egy ponttal megy az arsenal :|
ha kikap és esetleg jobb a golkülönbségem bajok vok ha nyer akkor nekem mind1 mit csinálok 2. vok 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86512
köf 😊

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

5w0rdf15h
#86511
krat hajrá 😊

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

asfa
#86510
Ésssss igeeeeen

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86509
Rangers - Roma 0-2 elsõ meccs az volt
meg közben Leeds - Man City 1-3

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86508
köf õõõ minnyá megnézem

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

5w0rdf15h
#86507
thx és grat másik ágon kivan?

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

asfa
#86506
gratula!
közben Man City - PSV 2-1

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

5w0rdf15h
#86505
és megvolna 😊

bár Paraguay elrontotta a sorozatomat ugyanis a döntõig nem kaptam gólt 😊

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

miki36
#86504
Én is itt vagyok én meg elsõ szezonomba Deportivóval Valencia ellen Intertotó kupa döntõt játszok...
Elsõ meccs:
Valencia - Deportivo 2-1<#boxer><#falbav><#falbav><#falbav><#guluszem1><#conf>
Az a bunkó Albelda 24 m-rõl bebombázott egyet meg üres kapura a Di Vaio betolt egyet...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

asfa
#86503
Man City - Man Utd 2-0
ezzel jo vaok most 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86502
😄 köfi oksa 😄

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

5w0rdf15h
#86501
GRAT!! még énis vok épp Copa America döntõt játszok 😛

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

asfa
#86500
Na PSV-t kaptam elõdöntõben

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86499
már csak én vok? <#szomoru1><#szomoru1>

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86498
poolos évem van
uefában 1-1
pl-ben meg 2-1 😄 kira

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86497
😄D köfi!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

5w0rdf15h
#86496
😄DDDDDdddddd GRAT

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

asfa
#86495
AS😄?_ASD?AS_😄,sa

aj....

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86494
yo10

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86493
ezt nem hiszem el
fa kupábol a pooltol estem ki diegenben 2-0ra égtem
erre õt kapom az uefában
többi pár
Chelsea - PSV
Roma - Feyenoord
Blackburn - Rangers

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Magic Boy
#86492
Grat és jó8 all!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

asfa
#86491
Man City - Fio 0-1
de továbbmentem
2. meccsen kcisit tartalékkal álltam ki :|
a jöhet a köv 😄 vagyis ...

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86490
😄DD
köfi!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress