Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Iceman89
#86598
hát ezt is csicska 1 ponton buktuk be... megvertük 1-0 ra az Intert... és kaptam 9. heylért 130e fontot :S

Iceman

Iceman89
#86597
hát BL és kupa meccsek nélkül nehezen váradnak el a játékosok.... a formájuk meg pont attól függ h mit játszottak, tehát ha szarul kezdik nem lehet jó, h nyerjek.... sokszor szar formával verem meg a jobb csapatokat... fordítva meg vesztem el...

Iceman

Magic Boy
#86596
A játékosok formája, fáradtsága is sokat számít, de ha jobb a kereted akkor nyerõ helyzetböl indulsz!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86595
ez a játék aztán nagyon unreal... megverjük a Milánt meg a Sampdoriát, de kikapok a Parmától meg Messinától... én csak azt nem értem h mi dönti el h nyerünk vagy sem? mert a játékosállomány az kevés...

Iceman

Magic Boy
#86594
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Mor3llo
#86593
törölt hozzászólás

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

Iceman89
#86592
Lecce- Fiorentina 0-3 GRRRRRRRRRRRR tetves Lüke Tóni <#duhos2><#duhos2><#duhos2>

Iceman

#86591
Lyon - talonba - Real Betis - indul 😊

Magic Boy
#86590
Meg lessz az a 8. hely!
Hajrá!<#eljen>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86589
Lecce-Empoli 4-0... 4 meccsel a vége elött 4 pontal vagyok a 8. helytõl 😊 kövi ellenfeleim: Fiorentina(14), Parma(19.), Sapmdoria(4), Inter(2) :S

Iceman

Iceman89
#86588
😄DD akkor te tényleg értesez a dolgokhoz... 6.0.3 van fenn... és FMGenie vel beállítottam a jövõ igazolásait... szval még minden maradt úgy, csak jövõre szétkapják a Juvét meg ilyenek... hát voltam én is 3. 2 meccs után 😄 de akkor ezek szerint vmi(ke)t rosszul csinálok... sebaj nem vagyok annyira türelmetlen majd jövõre megmutatjuk nekik 😊
Itt vannak a jövõ Lecce reménységei 😊 + van 6 milla a keretembe szval ha jön akkor Kerlont (189pa) is elhozom 😊

Iceman

Magic Boy
#86587
az elsõ évet én is mindig átmanetinek tekintem!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

franc0
#86586
milyen verzióval tolod?
6.0.3-al kezdtem anno velük egyet Gabber unszolására, 20 forduló után elsõ voltam, de nem bírtam tovább Atletico nélkül szal hagytam a francba

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Holdpro
#86585
Sziasztok
tegnap elszállt a gépem, igy elvesztek a mentéseim. Valaki kezdett már az NBII. be került Fradival ?

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Iceman89
#86584
elvileg idén kiesett a Lecce... lehet h van pár jó játékos a csapatba, de pl Vicinic 12 meccsig nem csinált semmit... játékost meg ugye ide nem lehet igazolni... a célom a 8 . hely volt, ami simán összejöhetett volna, ha nem hajráznak az ellenfelek a meccsc végén ennyire. végülis meg vannak elégedve a helyezéssel, és ingyen igazolok jövõre 5 játékost, szval ez ilyen átmenet év volt... nem szégyenlem ezt a helyezést, lehet h sokkal jobb is lehetne, de a Juvét, a 2 milán meg a Rómát nem lehet megverni.... (csak rohadt nagy mákkal)

Iceman

franc0
#86583
én ezt nem linkelném, hanem kezdenék egy újat hogy helyreálljon az önbecsülésem 😊

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#86582
ezeken állandóan röhögök...

Iceman89
#86581
hát mondom legalább 5 meccset buktam idén úgy be h 90. perc be kaptunk 1-tvagy 2.t is... pedig ennek ellenére tetszik a csapat játéka... bát kicsit a helyzetkihasználás gáz, de van hogy 5-t lövünk... helyzetünk mindig van elég... csak kihasználni nem tudjuk

Iceman

Fyrex
#86580
ezt a "ezzel nevezek a hét képére" dolgot tessék már abbahagyni nincs ilyen h ezzel nevezek...... -.-

grat, szép!!

Avanti Crociati!

Fyrex
#86579
ejjj 😞

ennél bizony lehetne sokkal jobb :SS

azért hajrá

Avanti Crociati!

Magic Boy
#86578
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86577
Sziasztok! Grat All!
Leporoltam az újpests mentésem és produkáltam egy nemgyenge kezdést 😊
Nemtudom mennyi volt eddig a leggyorsabb gól, és a 2 leggyorsabb gól, de ha lehet akkor ezzel nevezek a hét képére 😊

Iceman89
#86576
ez lemaradt 😄

Iceman

Iceman89
#86575
így fest a tabella a 31. forduló után... kövi ellenfél a Juve :S na assze mebbõl nem lesz 8. helyezés

Iceman

Magic Boy
#86574
Szerintem símán menni fog!
Hajrá!<#eljen>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86573
Kaptam egy ajánlatot:



Ti mit tennétek a helyemben?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86572
köszi... 😊 remélem menni fog ez így tovább

Iceman

Magic Boy
#86571
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Fyrex
#86570
hali ól

továbbra is maradjunk 800 szélesség max-nál és ne warezoljunk köfi

grat brutáljóak vagytok

Avanti Crociati!

Iceman89
#86569
A Lecce ismét gyõztesen hagyta el a pályát... így növelte esélyeit az UEFA szereplésre 😊

Iceman

Sysfox
#86568
Láttam már... Nem rossz az 33 gól... Ahhoz képest, hogy nem is csatár. <#worship>

Nálam most nem volt egy darabig, mert most épült fel a sérülésébõl, aztán meg a kolumbiai U20-ban játszott 4 meccset egymás után... Most tért vissza, hogy Kolumbia kapott egy laza négyest a braziloktól...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#86567
Ooopppsss....tényleg veronait írtam...<#zavart1>
Pedig tudom, hogy genovai csapat... Pedig még el is gondolkodtam elõtte...<#confused>

Jah, a Blackburn meg jó kis manchesteri csapat... 😄

Mekkora <#lama> vagyok... 😊

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Magic Boy
#86566
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

b4rc4
#86565
hi és grat all,nálam véget ért az idényt. Amiket sikerült elhódítani: Spanyol szuperkupa,Spanyol bajnokság,BL,UEFA Super Cupa,Fifa confederations cupa.
Barcelona 2005/2006

BL-t a Liverpool-l játszottam:




Magic Boy
#86564
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86563
Lenne 2 kérdésem!
1. A Savegamecleanerhez tud adni valaki egy linmket?
2. A Kapusomat Vinné a Schalke(anno töllük vettem 160e-ért)16 millióért.
Szerintetek odadjam?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86562
kijárt már nekünk is egy kis szerencse... 😊

Iceman

5w0rdf15h
#86561
a Sampdoria Genova városának futball csapata <#smile>

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

Atesz89
#86560
Veronai?---->genovai

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Atesz89
#86559
Pedig az én emberem akit igazolni akartam nem volt sérült...
Sysfox:#86412

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Sysfox
#86558

Döntetlennel ért véget a gigászok csatája

Tegnap este két patináns klub találkozott a Serie A 12. fordulójában, az utóbbi idõben megtáltosodó Sampdoria a Juventust fogadta. A mérkõzés nagy küzdelmet hozott, a Juventus veszélyeztetett többször elsõsorban Ibrahimovic révén, de a veronai csapat támadásaiban is benne volt a gól.

A legnagyobb Sampdoria helyzet Diana nevéhet fûzõdik, aki egy hosszú átadást továbbított kapura, a dolog szépséghibája az volt, hogy éppen oda, ahol Buffon állt. Így maradt a gól nélküli döntetlen, ami a lefújásig nem is változott.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#86557
Reggelt!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Iceman89
#86555
vazzzz.... nwm hiszem el h az olaszok ilyen pofátlanok.... kb a 3. meccsemet bukom be a 90. perc körûl .... pedig simán jobbak voltunk...

Iceman

#86553
jah ha jó sokáig sérûlt még akkor nem biztos hogy átmegy az orvosin

Atesz89
#86552
Hali és grat all!
Volt nálatok olyan hogy egy vétel azért hiúsult meg mert egy játékos nem felelt meg az orvosi vizsgálatokon?

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Iceman89
#86551
hát ha lenne 2 G ramom, lehet h kipróbálnám :_D

Iceman

andrijcar
#86550
Napot! Jól toljátok

Csinált már valaki olyat, hogy kiválasztotta a négy legerõsebb bajnokságot és egyszerre 4 élcsapatot irányított?

Forza Milan!

Iceman89
#86549
csá Iceman 😄 78-89 tartsunk össze 😊

Iceman

#86548


én most mondok fel a lyonnál

Iceman79
#86546
Üdv nektek Manágerek!

Látom mindenki kitett magáért, és továbbra is szép eredményeket értetek-értek el!
Én sem adtam alább, hamarosan ismét napi szinten boldogítalak benneteket!
Coming soon! <#nevetes1>
További jó játékot!