Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#86648
na lol ezek sincsenek maguknál, 425e á.k. de középmezõnyt várnak:c de legalább Priskin ittvan😄

Ars3nal
#86647
találtam egy English updatet augusztus 20.-i, jólesz az nekem

Ars3nal
#86646
hali és krat all
újratelepítettem gépem mert sikeresen megnyitottam egy e-mailes vírust:c
van olyan ápdét hogy Priskin Watfordba van már?

soma22
#86645
priskin és szatmári remek cserének bizonyultak, szatmári lett a meccs embere.
igazi mayar delegácio😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#86644
káprázik a szemed ? 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#86643
veretlen bajnok lettem én is😉

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Hegeace
#86642
Grat!

Heló szia remélem hogy vagy

Holdpro
#86641
Nekem jobban ment 😊

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#86640
gondoltam, de az is több mint 2 milla euro...
és ráadásul nálam év végén vitték el ugy hogy iszonyat statja volt...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#86639
Elhatároztam hogy csak Magyarokat tenyésztek 😊 Próbálok minden külföldit eladni és cserélni

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Holdpro
#86638
775 millió forintért adtam el

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

soma22
#86637
csak a valoságban senkinek nem kellett.
amugy nemtom neked hogy sikerült annyit kapnod érte már a legelején, én örültem hogy 2 milla eurot kaptam érte...
(ugyanugy a másodosztályban)

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Holdpro
#86636
Elkezdtem az NBII-es Fradival, elsõ lépésem az volt hogy Bajevszkit 775 millióért eladtam..
Ezzel valós lépésként is maradhatott volna a Fradni NB1ben

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

#86635
Nem kell elfelejtened a mentésedet mert az javítható!!! Vagyis nekem sikerült! Csináld meg azt h Start/Futtatás/regedit/bal oldalt a HKEY_Current_User/itt keresd meg a sport interactiv mappát/ott lesz benne a Football Manager 2006 mappa/és ami benne van azt töröld ki mindet, de csakis baloldalról és indítsd újra a gépet.
szabocsaba1983
#86634
Igen <#nemtudom>

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

miki36
#86633
A Deporral tolom, Jorge Andradéért a Barcelona ajánlata:
J. Andrade ára 8.250 000 euró
Tehát az ajánlat:
2 milla készpénz, 18 hónapon keresztül 5.75 milla, plusz Henrik Larsson.
Fogadjam el?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#86632
Én mennék! A köbenhavn az UEFA Kupa környékén van nemzeti szinten és jó erõs a kerete is. A Bajnokság meg a kupa meglehetne ennél a csapatnál.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#86631
tehát feleslegesen vetted meg.szvsz

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#86630
eggyáltalán nem feleslegesen összevásároltak. Torres-t állandóan emgveszem,Tevez az 1ik kedvenc csatárom,Ibrahimovic-t meg csak megnéztemh,ogy mien most emg eladom,sviola meg alapbol a BArca-nal van

sza23
#86629
Sajana nekem nem használ, három féle mentésem van egy játékra és mind a háromnál ezt csinálja.Ezek szerint azt a játéomat el is felejthetem.😞

soma22
#86628
francnak kell a kirakatcsapat...feleslegesen összevásárolt pleják...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#86627
abban az update-ben énsem adnám el. de én 1 másik update-t haszánlok amiben levan huzva elég rendesen.
ennyi csatárbol muszály szûkiteni: Ibrahimovic,Saviola,Tevez,Eto'O,Torres,

szabocsaba1983
#86626
Igen, velem is csinálja! Az ok: ????????
Mentsél jó sûtûn, két különbözõ néven.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Talentplayer
#86625
hali és grat mindekinek!!!
haverommal úgy döntöttünk h õ is és én is a fradival kezdünk.
õ áthozzott egy képet az egyik meccsérõl
ez az:

RIP Antonio Puerta!!!!

#86624
üdv

nem tudja valaki véletlen hogy az angol másodosztályba mennyi zsetont lehet keresni, helyezésekért vagy feljutásért...
sza23
#86623
Lehet, hogy láma kérdés, de van olyan frissítés, ami az ide igazolások tartalmazza?

McFrost
#86622
nem értem miért nem MIhály Páll ???

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

sza23
#86621
Szeva All!Gratula mindenkinek!
Igaz ritkán írok, de ettõl függetlenûl figyelemmel követem az eseményeket itt a forumon.Az lenne a kérdésem, hogy valakinek csinált e már olyat a game, hogy jevíthatalan hibára hivatkozva kidobálta játék közben?Vagy esetleg van vkinek tippe vagy ellenszere erre a problémára?

Fred10
#86620
Hello!2. évem a liverpoollal elsõ évben bajnokság,liga kupa,uefa kupa.Tavaly ez a meccs épp hogy csak megvolt az utolsó percben lõtt góllal.Idén csak a meccs elején izgultam de addig nagyon utána....hát..😊

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

#86619
kerlon ,genro , sergio aguero <#eljen>

#86618

Hegeace
#86617
Gratula mindenkinek! Atomzsilettek vattok! <#awink>
Barcával tolom, haverom pedig a Mallorcá-val van. Egész ól erõsítek szerintem. Eddig itt van: - Di Vaio, -Marchionni,-Hugo Viana, -Vanden Borre. Nyáron õk jönnek:

Heló szia remélem hogy vagy

#86616

szabocsaba1983
#86615
Ibrahimovicot 100 millióért sem adnám el....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Magic Boy
#86614
Na mutasd! 😊

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86613
9.ek lettünk(lehettünk volna 7.ek is, de a Dortmundal nembírt(2-1-re nyertek Dortmundban)a csapat).
Majd a Kupadöntõ után(a Werder Bémen csapata az ellenfél)rakok fel képeket!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86612
elfogadták az ajánlatom ibrahimoviért meg torresért is , hátha meg tudok velük egyezni 😄 aztán eldõl , kifizeti e a "jani" a 100M eurokat. DD

nabazmeg ilyen nincsen. mikor torres meg ibra is aláír ,1 üzenettel elõtte kiírja a gép , hogy az edzõ csalódott , h nem hoztma nagy neveket , csak 1et 😮

#86611
megmutatnám , kiket-miket igazoltam u18ba , bokátokat lefosnátok 😄DD

Magic Boy
#86610
Én a legidõsebbet adnám el!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86609
lol , ibrahimovicot az egész abrvca áráért ne madnám el 😄

#86608
Ibrageci

b4rc4
#86607
sziasztok! szerintetek meik csatáromat adjam el?: Eto'O,Ibrahimovic,Tevez,Saviola? 😊 1et sajna muszály eladnom és filózok,hogy Eto'O legyen-e vagy Ibrahimovic 😊

Iceman89
#86606
grat a többieknek is 😊

Iceman

Magic Boy
#86605
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Sysfox
#86604
Ez mekkora meccs volt! Annyira kellett a gyõzelem, mint egy falat kenyér! A 19. percben Radoi kezezésért megítélt büntetõt Paletta irgalmatlan erõvel lõtte a bal sarokba. Utána kiegyenlített a Porto, én meg álváltottam támadóbb felfogásra, mert a döntetlen nem volt elég. Aztán végre megtört a jég, egy közeli kavarodás után Miccoli passzolt a hálóba Flachi passzából. A végén még az "öreg" is beköszönt, így van esélyem a továbbjutásra!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#86603
az igazgató azt írta , hogy ad énzt , csak hozzak világklasszis játékosokat , nehogy megvegyéék elõle. Magyarul bármennyit beajánlok , az igazgatóság kifizeti ? 😄

Magic Boy
#86602
szép!
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86601
Jövõre jobb lessz.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

5w0rdf15h
#86600
jó kis keret <#smile>

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

Iceman89
#86599
ahhoz képest h a szezon elején nem úgy teljesített ahogy vártam.... egész szép átlagot szedett össze...
Év legjobb játékosa, Gólkirály 3. , Év legjobb idegenlégiósa 😊 és az év csapatába is bekerült Ibra mellé 😊

Iceman