Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

miki36
#86699
Ja, és valaki megmondaná hogy hogy lehet/lehetne új stadiont építeni?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#86698
természetes hogy akinek nem inge...de akinek inge az meg ugyse veszi észre😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

miki36
#86697
Ez nem igaz, mert nagycsapatnak is ugyanúgy kell taktika és igazolás,meg persze óriásiak az elvárások.
Ott is kidõlhet a kulcsjátékosod 4 hónapra...<#idiota><#nemtudom><#miaz>
Meg miért ne lehetne az ember a kedvenc csapatával?
Egyébként nagyon jó érzékkel igazoltál...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

asfa
#86696
jolvan ügyi vagy 😄DD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Mor3llo
#86695
Mert ki várta el ? Én a Lyonnal tolom, mert rendkívüli módon kedvelem a csapatot, és mellette van egy Aachen-es mentésem is.De én sosem várom el, 1-1 kép után h kapjak 1 csomó gratulációt 😊 ezzel nem Beléd kötni akartam😉

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

soma22
#86694
még odébb van, most esélyt látok egy cordoba nemzetkozi sikerre, a bajnokság is egész jol alakult.megvárom ezt az idényt, jövöre már 2014 szoval lassan eljön a csere ideje, de végre kezd beérni munkám gyümölcse😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#86693
jo nekem 8
hajrá!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

soma22
#86692
én épp agyalok azon hogy kivel kezdjek ujat, szerintem liverpool lesz.
lanon velük vagyok, nagyon tetszik a keret, tele fiatalokkal, van pár hely ahova igazolni kell szoval kimondottan tetszik nekem, mindemellett nagycsapat.

nekem nem azzal van/volt bajom hogy nagycsapat, csak akkor ne várja el senki hogy egy pl chelsea-portshmouts 2-1 után millio gratulát fog kapni...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

asfa
#86691
nem dehogy...
azt mondták h nagycsapattal akárki tud nyerni!
érdekes h csak nekem jegyezték meg
na mind1
man cityvel vok!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

miki36
#86690
Ugye Chelseavel tolod?
Én is...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86689
Wigan-Watford 2-1:c kiállításunk volt 2. félidõ elején majd 80. perc után egyenlítettek és 93.ba nyertrék meg
Watford-Reading2-3 , vezettünk majd kiállítottak tõlük egyet, utána szabadrúgásból egyenlítettek majd 80. percbe egyik középpályásom rárúgta erõbõl a labdát az elõtt lévõre és a csatár elé pattant majd kaptunk még1 szerencsétlen gól és csak szépítettünk a legvégén:c

Magic Boy
#86688
Kik jöttek?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

asfa
#86687

Genro munkavállalási akinfeev meg ne jön 😞

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

asfa
#86686
35milkot kaptam átigazolásokra!
ezek jöttek és majdnem 20ért jön akinfeev és Genro 6ér!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Magic Boy
#86685
Én is igazolgatok ezerrel!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

asfa
#86684
grat all!
közben igazolások avnnak majd tolok pikcsõrõket!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Magic Boy
#86683
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#86682
a kiállításig nem igazán volt helyzetük

Magic Boy
#86681
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

QuentinT
#86680
Hali all!
Sajnos nincs sok idõm így nem tudom visszaolvasni azt a "pár" hozzászólást amit termeltetek... ezért csak így gratulálok mindenkinek, akit megillet<#worship><#worship><#worship>
Nagyszerû gyõzelmi sorozattal hangoltunk az UEFA Kupa következõ fordulójára:
MTK - Szolnok 0 : 4
Szolnok - Vasas 3 : 0 (Magyar Kupa 4. forduló 1. meccs)
Vasas - Szolnok 0 : 3 (Magyar Kupa 4. forduló 2. meccs)
Szolnok - Fehérvár 3 : 0
ZTE - Szolnok 0 : 3
Majd jött a sorsdöntõ mérkõzés:
Szolnok - Legia Warszawa 3 : 1
ezzel tovább is jutottunk a csoport-ból

asfa
#86679
jok vagytok vazze'
sziasztok és gratula all jövök gémezni!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86678
játékosmozgás a klub körül





és a keret



Coda és Jones nagy fogás, Jones a következõ Carragher a média szerint
Ország pedig nagyon tehetséges, majd tarcsiba fejlõdik

Magic Boy
#86677
Grat!
Megyek Tsubasat kapitányt nézni, de még jövök ma!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Sysfox
#86676
Most visszavágtam a tavalyi kiesésért. Tavaly a Reggina 1:0-ás összesítéssel ejtett ki ugyanebben a fordulóban. Csak formálitás a visszavágó. Pedig eléggé "B" csapat játszott.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

andrijcar
#86675
Jajj bocs. Nem kicsinytettem le. Elnézést.

Forza Milan!

miki36
#86673
Sztem megér.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Magic Boy
#86672
Lefordítnád a lényegét?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86671
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

szabocsaba1983
#86671
Az igazság odaát van:
(ráadásul ök 2:1-et játszottak azzal, akivel én 13:0-t!!!)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Sysfox
#86669
Nyertem, ez a lényeg.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Magic Boy
#86668
Szerintetek Arenas megér 5 millát plussz Koprivec-et?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Atesz89
#86667
Mindemellet sokszor nagyon leromlik ilyenkor a kondija szért én is inkább lecserélem õket!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Magic Boy
#86666
Iklyen se volt még rajta vagyok(143. herlyen)az aktuális klubbvilágranglistán!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Sysfox
#86665
Nálam mindig fennhagyja õket...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Atesz89
#86664
Hali és grat all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

zorrobomber
#86663
meccs közben ha zöld keresztes lesz valaki, nagy az esély rá, hogy a meccs hátralevõ részében piros keresztes lesz, az ilyenekbõl több hónapos sérülések is lehetnek, szal én is a lecserélés híve vagyok, bár tény hogy a gép sokszor fennhagyja a pályán az ilyen játékosokat

zorrobomber
#86662
ja, Svájcot otthagytam mert nem volt idõm/türelmem figyelni rájuk, megpróbáltak rávenni hogy maradjak, de visszautasítottam õket

zorrobomber
#86661
bajnokság ideje=bajnokság vége <#idiota>

zorrobomber
#86660
nah 1 ideje én se toltam képet, lassan közeleg a bajnokság ideje, átestem egy kisebb hullámvölgyön is

Rosenberg elég jó vétel volt, most már két értelmesebb csatárom is van:

a hátralévõ meccseim(nem mondanám hogy könnyû dolgom lesz... :S) :

és a bajnokság állása:






Magic Boy
#86659
Én lecserélem akármilyen keresztes, mert soksor így is heteket hagy ki!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#86658
jah bevan szürkítve azert nem vettem eszre😄 amugy zöld keresztest nem kell sztem lecserélni

Magic Boy
#86657
Ha megnézed a képet akkor látod, hogy ott van(gólt is lõtt).

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86656
Én abban raktam be a képeket!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86655
Roger that!!!

Iceman

Fyrex
#86654
Továbbra is maradjunk a 800 pixel max szélességnél!!!!!

krat jók vagytok 😉)

Avanti Crociati!

Ars3nal
#86653
krat, indulhatsz UEFAba

Korzymot elsõ csapatba

Ars3nal
#86652
köfi

Iceman89
#86651
és mit tartalmaz ez a patch?

Iceman

Magic Boy
#86650
Az igért képek:
bajnokság:

góllövõlista:

Németkupa:

kíváncsi vagyok, hogy mennyit kapok a kupagyõzelemért és indulhatok-e általa valamilyen nemzetközi kupában!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86649
Itt van az egyik legrealisztikusabb update amit eddig láttam én is ezzel tolom priskin a watfordban van
Fmformation

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek