Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ars3nal
#86750
krat

soma22
#86749
jah. viszont lépek feltöltöm maga.
jo éjt

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#86748
Grat azért csak sikerült 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#86747
annyira nem volt azért sima.4 játékosom hiányzott a kezdõbõl plusz egy kapussérülés.
már a 2. goltol változtattam, szerencsére bejött részben, és megvan a továbbjutás.
a depor ellen lesz a köv fordulo, aki vezeti a spanyol bajnokságot, elõzõ meccsünkön nagyon elvertek:S

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#86746
újrakezdtem Watfordot, a változások hogy nem jött Cvitkovics,Saliga, jött viszont a 37 éves Djorkaeff és Paul Ince, valamint Miguel Angel Benitez csatárposztra, Priskin egyenlõre csak csere lesz mert még gyenge

Atesz89
#86745
simán továbbjutsz!hajrá!
Hozzám most jött el éppen Dida és Crespo!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#86744
még van egy visszavágó tehát az idegenben lõtt golnak örültem a legjobban, de aztán teljesen összeomlott a samp.mindjárt visszavágó.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#86743
Grat hajrá én is a zte-s mentésemet tolom 😄
És természetesen grat mindenkinek!
Soma mázlid volt 😄

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#86742
uhh...ilyen hajrám régen volt:

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#86741
ja, és molnár balázs elment kölcsönbe az udineséhez 180milláért, abból tudtam igazolni a lenti játékosokat. plusz érkezik a nyáron még saliga és guarin. meg elmegy kopi. 😞 és sebõk j. sem akar új szerzõdést kötni.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#86740
noh, újrakezdtem a bajnokságot sokadszorra is a zetével. a keretem tavaszig változatlan volt, nem volt pénzem igazolni, csak edzõk jöttek hozzám. tavasszal aztán eljött vituska (szinte végig sérült volt) és jankuevicz (õ is sokat volt sérült). 4 meccsel a vége elõtt a következõ a tabella:

eddigi eredmények:

kedvenc kép:

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

miki36
#86739
Na én is megyek jó8 all

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

asfa
#86738
oksa!végülis igazad van!
megyek én is yo8 all!

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

Ars3nal
#86737
Liverpool,Chelsea,Arsenal a sorsolásom:c

franc0
#86736
Zlatan, Torres

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#86735
figy nemtom ki mondta, de szarjad le

egy középcsapatból 3 év alatt ugyanúgy világverõ gárdát lehet építeni, szal annyira mindegy ...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#86734
de le kell

persze mindenki úgy játszik ahogy akar, csak egy tanács volt

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Magic Boy
#86733
Hamarosan kész a mentés és mrad kb 7-78 mill hogy igazoljak egy sztárt!

Várom a javaslatokat, de most megyek aludni!
Jó8 all!<#integet2>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#86732
érdekes lesz de kipróbálom hogy De Pedro bal tkp-n lesz az irányítóm szabad játékkal😄

b4rc4
#86731
ja leeht emgcserélem,de ígyis hatékonyak vagyunk,de köszi,na télleg meek csáó!

Fyrex
#86730
Messit és Rhonnie-t megkéne cserélni szvsz

ütõs keret, forka barka 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#86729
oksoks akkor különösen sok sikert😊 na metnem jo8!!!

Ars3nal
#86728
jónyóc, de gonosz vagy

Hegeace
#86727
aham. azé nem montam mer délután toltam képet és az nemvolt olyan régen 😊

Heló szia remélem hogy vagy

Hegeace
#86726
én is meeek ! jó 8 all! (megszivta a cselszki <#idiota><#ravasz1>)

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#86725
ja,tes is
a BArca-val tolod?

Ars3nal
#86724
pont hogy nincs vele baja...

soma22
#86723
nem kimondottan ekkora sztárra gondoltam...<#csodalk><#csodalk>

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#86722
jólvan sry sry.. fáradt vok már 😊 😄 na meek is alszok majd holnpa jövök bye jo8 és további sok sikert!

Hegeace
#86721
épp azt mondom h én túl sok embert igazoltam. ennyi emberbõl könnyeben megelégedne mindenki

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#86720
legalább azt vedd észre ha valaki egyetért veled vazz!!😊)
ezt ugy kell érteni ahogy irta...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#86719
javasolnám Joey Bartont

Hegeace
#86717
jó hogy ijen szûk a kereted. nekem nagyon rotálni kell és még 1 hátvéd is kéne

Heló szia remélem hogy vagy

b4rc4
#86716
soma22
#86715
28 feletti, és olyan aki már pl nemzetközi szinten is tapasztalt.
nálam kiscsapatnál ez jarosik volt a chelseatol anno, mot tettem át b csapatba 36 évesen...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Magic Boy
#86714
Hányéves és mit hívsz sztárnak?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

soma22
#86713
olvass vissza pls nem errõl volt szó, pont az ellenkezõrõl.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

miki36
#86712
És ha nagycsapattal könnyû lenni azért mondjuk egy bl-nyolcaddöntõben 8-0-ra verni valakit az nem semmi.(pl)

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

miki36
#86711
Ésszel??? Az attól függ, kinek mi az hogy ésszel. Akinek nincs esze az nem tud ésszel igazolni...
És nagycsapatnál is lehet ésszel igazolni, felhozol egykét fiatal pleját, meg erõsítesz a gyengébb posztjaidon egykét tartalékkal és marad a pénz.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

Ars3nal
#86710
hát nemtom, pl Arsenalnal mikor Henry megsérült akkor tudtuk ugyanúgy pótolni és rúgdaltuk gólokat, inkább a kisebb csapatoknál vannak kulcsjátékosok sztem aki összefogja az egészet, nálam pl De Pedro az most

b4rc4
#86709
lol,felkért Portugália menedzsernek 😄

soma22
#86708
mindenhol csak ésszel.
aki tolta kis és szegény csapattal és elért valami eredményt tuti nem igazolt összevissza...igazad van😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#86707
mármitn Arsenal eladja Ronaldinho-t?😊)) ja tuti 😄DD sztem ebben fm-be csak olyan csapattal szabad kezdeni ahová ésszel igazolsz pléjákat..

soma22
#86706
õ eladja azt is😄és vesz sok kedvenc pleját😄nemtudtad?😊)))))))

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#86705
a BArca,hol lenne most Ronaldinho nélkül ????? hát hogyne lenne kulcsember 😊 most arra gondolok ,hogy mikor leigazolták akkor mien kulcsszerepet vállalt ,sõtt mostis.

miki36
#86704
Chelseanél átigazolási patch nélkül sztem Lampard az. Barcelonában Ronaldinho, Arsenalban Henry, Lyonban mint Mor3llo írta Juninho, Carew, Bayernnél Ballack volt az, Liverpoolnak Gerrard, stb.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#86703
hogyne lenne.
pl magic mentésében is az hiányzik a keretbõl: egy tapasztalt nagy tekintélyü sztár.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Mor3llo
#86702
Nincs ?! Már hogyne lenne 😊 Szerintem igenis van!Alapjában mikor a Lyonnal még a legelején voltam, ha nem lett volna egy Juninho-m, vagy egy Carew-m, akkor sehol sem lettem volna!

"Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ, minden nap egy újabb beat, nincsen replay..." NKS krú

Ars3nal
#86701
nagycsapatnál kulcsjátékos nemigazán van szvsz

asfa
#86700
én tudom de mind1
nekem jo a City!
és köfi

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress