Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kíváncsian várom, hogy mire megy az új csapatod nevesebb ellenfelek ellen!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
kicsit átalakítottam a válogatottat mivel Zé Roberto, Dida, Cafú visszavonult, Ronaldo, Juninho, Roque Junior túlkoros így új embereket építek be és eddig jól ment
elsõ meccsünk 😊 a Copa America gyõzelem után
\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"
Kíváncsi vagyok, hogy én majd kit kapok és az alaposan átalakított keretem mire lesz képes az új idényben!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Grat a szép eredményekhez<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Sajnos a Szolnok MÁV FC még mindíg nem rendelkezik akkora reputációval, hogy meg tudjam tartani az igazán jó játékosokat<#rinya>#rinya> Bár való igaz, hogy egyelõre a jobb oldali középpályásom pótlása tûnik a legnehezebb feladatnak<#fejvakaras>#fejvakaras>
Persze volt okom örömre is, hiszen a téli szünetben nagyon biztató eredményekkel készültünk az UEFA Kupa elsõ egyenes kieséses fordulójára:
Szolnok - Shakhtar 1 : 0
Bodajk-Siófok - Szolnok 0 : 3
Makó - Szolnok 0 : 4
Szolnok - Slovan Liberec 6 : 1
Aztán jött a megmérettetés:
Szolnok - Sevilla 2 : 1 (2:0-nál a kiállítást követõen már gondoltam hogy nem lesz ez ilyen egyszerû, és a spanyolok szépítõ gólja utáni eredmény miatt már temettem magamban a továbjutásunkat)
De a játékosaim szenzációs produkcióval rukkoltak elõ, és megmutattuk, hogy komolyan kell velünk számolni:
Sevilla - Szolnok 1 : 2
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Szal MIN 3év csak az amig elsõ osztályu lesz😛
Amugy sztem csak annak érdemes kiscsapattal játszania akit nem zavarnak a generált játékosok...
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
Én is csak kiscsapatokkal játszom, de félprofit nemválalok!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
PL:Rayo Vallecano,Como...talán a Hamburg volt a legnagyobb csapat amit menedzseltem😛

olyan mintha valami pornószínész lenne 😄DD
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..


Iceman
Nyugi a csapatod jó úgyhogy elõbb utóbb biztos jönnek újra az eredmények!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Félprofi csapattal érdekes és idegörlõ játszani és tiszteletem mindenkié aki megprólája és sokáig bírja!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Milán ellen esélyem se volt... Sampdória meg 9-3 ra vert meg mert 2 pirosat is kiosztottak 2 hátvédemnek
szval a ******** anyát a csicskáknak!!!!!
Iceman
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A Vaduz az a Liechtensteini bajnokcsapat, én úgy emlékszem. Vagy Nem?
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
no comment....
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Iceman
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
Vucinic:
Meccs:

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek


