Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Magic Boy
#86850
Grat!
Kíváncsian várom, hogy mire megy az új csapatod nevesebb ellenfelek ellen!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

zorrobomber
#86849

b4rc4
#86848
grat😊

5w0rdf15h
#86847
elkedtük a VB selejtezõket 😊
kicsit átalakítottam a válogatottat mivel Zé Roberto, Dida, Cafú visszavonult, Ronaldo, Juninho, Roque Junior túlkoros így új embereket építek be és eddig jól ment
elsõ meccsünk 😊 a Copa America gyõzelem után

\"You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.\"

b4rc4
#86846
összesen van eddig 2gémem 😉 nemtom neked mennyi lehet -.-

Ars3nal
#86845
várd már meg igazolások végét-.- naponta másik updatettel kezdesz-.-

b4rc4
#86844
hi & grat all! tudnátok ajánlani 1 update-t ami nektek a legjobban bevált???

Magic Boy
#86843
Grat!
Kíváncsi vagyok, hogy én majd kit kapok és az alaposan átalakított keretem mire lesz képes az új idényben!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

QuentinT
#86842
Sziasztok!
Grat a szép eredményekhez<#worship><#worship><#worship>
Sajnos a Szolnok MÁV FC még mindíg nem rendelkezik akkora reputációval, hogy meg tudjam tartani az igazán jó játékosokat<#rinya> Bár való igaz, hogy egyelõre a jobb oldali középpályásom pótlása tûnik a legnehezebb feladatnak<#fejvakaras>
Persze volt okom örömre is, hiszen a téli szünetben nagyon biztató eredményekkel készültünk az UEFA Kupa elsõ egyenes kieséses fordulójára:
Szolnok - Shakhtar 1 : 0
Bodajk-Siófok - Szolnok 0 : 3
Makó - Szolnok 0 : 4
Szolnok - Slovan Liberec 6 : 1
Aztán jött a megmérettetés:
Szolnok - Sevilla 2 : 1 (2:0-nál a kiállítást követõen már gondoltam hogy nem lesz ez ilyen egyszerû, és a spanyolok szépítõ gólja utáni eredmény miatt már temettem magamban a továbjutásunkat)
De a játékosaim szenzációs produkcióval rukkoltak elõ, és megmutattuk, hogy komolyan kell velünk számolni:
Sevilla - Szolnok 1 : 2

Magic Boy
#86841
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

franc0
#86840
sziasztokpuszi

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Magic Boy
#86839
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

HUNLonsdale
#86838
jah a 13 meg sok,de hát a támadófocinak ez az elönye/hátránya

Sysfox
#86837
Az a 41 gól az szép! Grat! <#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

HUNLonsdale
#86836
hihetetlenül megy a csapatnak<#idiota><#zavart1><#vigyor2>

HUNLonsdale
#86835
azért kell wejmuttal lenni <#mf1><#mf1><#vigyor1><#vigyor1>

Magic Boy
#86834
Én is mindig 3, 4, 5, 6. osztályu, de profi csapatokkal játszom!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86833
1golt kaptam az elmult 10meccs alatt😊

#86832
Lehet h nem félprofi de olasz 4ed osztály:S
Szal MIN 3év csak az amig elsõ osztályu lesz😛
Amugy sztem csak annak érdemes kiscsapattal játszania akit nem zavarnak a generált játékosok...

#86831
Ohh ezt még vmikor áprilisba kezdtem el csak hanyagolva volt...szal vmi régi egyáltalán nem uj

szabocsaba1983
#86830
Milyen ápdétet használsz?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Magic Boy
#86829
Soma, Ricco 87: Eggyik se flprofi!
Én is csak kiscsapatokkal játszom, de félprofit nemválalok!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86828
Nekem szinte csak kiscsapatos mentéseim vannak😛
PL:Rayo Vallecano,Como...talán a Hamburg volt a legnagyobb csapat amit menedzseltem😛

soma22
#86827
nézd meg a córdobát😊)
2013 ban járok😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#86826
OFF😄 ki mondta h nemvok az?!😄

#86825
Asszem nyáron jön egy kis erõsítés😛

franc0
#86824
MR Ricco ...

olyan mintha valami pornószínész lenne 😄DD

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

#86823
Erre Laslandes 3hónapra lesérült:S:S:S

#86822

Holdpro
#86821
NBII-es Fradival nem is rossz

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kámaszutra pedíg megmagyarázza hogyan..

Magic Boy
#86820
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Ars3nal
#86819
te tudod de meg kellett volna neki adni öt évre, csak te szivod meg mert nem fog aláirni, nehogy már az a havi 80e+ költség sok...

#86818
Elsõ évben azt hiszem ez hatalams siker egy magyar csapattol:

Iceman89
#86817
na ez egy hülyegyerek... új szerzõdést akar... adok neki 22e-t visszautasítja... túl nagyképû lett amióta felkeltette a nagy klubbok érdeklõdését... 25e kell neki. én meg bemutattam neki és most marad az 1300 😄 majd megtanulja h megy ez 😄DD amúgy szerintem nagyon nagy tehetség 😊

Iceman

Magic Boy
#86816
Lessz ez még így se (ahogy mondani szokták).<#ravasz1>
Nyugi a csapatod jó úgyhogy elõbb utóbb biztos jönnek újra az eredmények!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86815
Igen közben rákerestem!
Félprofi csapattal érdekes és idegörlõ játszani és tiszteletem mindenkié aki megprólája és sokáig bírja!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Iceman89
#86814
3. vereségem sorozatba... 😞 Róma ellen 1-1 volt kb 89. percig, majd a hajrába belõtek 2-t
Milán ellen esélyem se volt... Sampdória meg 9-3 ra vert meg mert 2 pirosat is kiosztottak 2 hátvédemnek
szval a ******** anyát a csicskáknak!!!!!

Iceman

szabocsaba1983
#86813
De benne ám, és mivel Liechtensteini bajnokság nincs, ezért svájci bajnokság második vonalában van, fél-profin

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#86812
benne van

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Ars3nal
#86811
egyszer elkezdtem vele de elsõ bajnokiig se jutottam el😄 svájci 2.osztály

Magic Boy
#86810
Tudtommal senki, de benne van egyáltalán?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#86809
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

miki36
#86808
Sztem senki se volt vele...
A Vaduz az a Liechtensteini bajnokcsapat, én úgy emlékszem. Vagy Nem?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#86807

no comment....

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Iceman89
#86806
grat... tudtam én 😊 Hasonlítsd össze Rooney-val... 24 évesesen amikor nálam játszott alig volt jobb mint Vucinic...

Iceman

szabocsaba1983
#86805
Sziasztok! Kezdett már valaki az FC Vaduzzal?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Magic Boy
#86804
Grat!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#86803
Ez a meccs nagyon dúrva volt az elsõ 16 percben 3-0-ra elhúztam gondoltam ez a meccs már megvan a csíter gém elõször agyonrúgta Van der Vaartot(2 hónapra) utánna pedig berámolt 3 gólt de Vucinic nem hagyta magát meglõtte a negyedik s egyben a gyõztes gólját😊Vucinic nagyon dúrva pléja
Vucinic:

Meccs:

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Ars3nal
#86802
elsõ meccs Real-Recreativo 2-0
igazolok egy 34 éves volt brazil válogatott csatárt

Magic Boy
#86801
Ha megkérlek a haveroddal csináltatsz nekem és a barátnõmnek is(ha igen a akkor a részleteket privátban közlöm)?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.