Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ahogy elõre jeleztem, nem hosszabbítottam meg Rivaldo szerzõdését
hát most jelzi nekem hogy nem edzõi képesítést szerzett?! 😊 megvan az új menedzser asszisztens 😊
hát most jelzi nekem hogy nem edzõi képesítést szerzett?! 😊 megvan az új menedzser asszisztens 😊
Avanti Crociati!
mi voltunk a legjobbak<#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3>
Avanti Crociati!
#87060
na elsõ 4 meccsem megvolt h,nap jönnek képek
Parma:Fiorentina 1:2
Fiorentina:Sampdoria 6:1
Chievo:Fiorentina 0:2
Fiorentina😛alermo 3:0
Fiorentina:Sampdoria 6:1
Chievo:Fiorentina 0:2
Fiorentina😛alermo 3:0
Serie A TIM 2006/2007
elvárásomat sikerült betartani, azaz elsõ négyben ottvagyunk, jövõre kupát kell nyerni, idén e tekintetben pechesek voltunk
uefából negyeddöntõben, olasz kupából döntõben búcsúztunk
elvárásomat sikerült betartani, azaz elsõ négyben ottvagyunk, jövõre kupát kell nyerni, idén e tekintetben pechesek voltunk
uefából negyeddöntõben, olasz kupából döntõben búcsúztunk
Avanti Crociati!
Nagy-Nagy grat!!! Látom sok védeni valója volt Cechnek, mégis 9-est kapott...<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship><#eplus2>#eplus2><#eljen>#eljen><#hawaii>#hawaii><#worship>#worship><#taps>#taps>
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
#87055
wow grat
Egy kis érdekesség:
(talán ez itt is marad)
(talán ez itt is marad)
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
McFrost miért RIP? 😛 jáccik õ nagyritkán titkon egy sötét szobában, csak nem jár ide ^^
Avanti Crociati!
Krenar Vokshi,Alexis Sanchez,és van még 1 chilei srác nem jut eszembe a neve Cobreolaban játszik ahol Sanchez,Kisily,Priskin
#87042
kisebb bajnokság mit jelent
#87041
Na elsõ 4 bajnokim letolom
Parma (fyrex)
Sampdoria (sysfox)
chievo(mecfrost RIP)
palermo (gabber)
Sampdoria (sysfox)
chievo(mecfrost RIP)
palermo (gabber)
tudnátok mondani pár olcsóbb,de ütõs csatárt?
oylan 3-4millio euróig,csak a lényeg annyi h kissebb bajnokságba is eljöjjön 😄
oylan 3-4millio euróig,csak a lényeg annyi h kissebb bajnokságba is eljöjjön 😄
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
#87039
#87038
a fifahungaryn megtalálod a linkjét
#87036
sztem ne add el még majd ha valaki megajálja érte a 40et
25 éves!171-es és 180-as Pot Abilityjû!18-at ajánlott,és poénból ajánlottam 30-at,és elfogadta!Jön jövõre Fiore ingyen,tehát lenne aki tudná pótolni!És Cerci meg ugyancsak 180-as pot abilytijû,de csak 119-es abilytijû!
#87034
hány éves?
ha még fiatal akkor ne, vagy próbáld feltornászni 40-50re 😊
ha még fiatal akkor ne, vagy próbáld feltornászni 40-50re 😊
Martin Skrtel, Roman Hubnik, Vágner Leonardelli, Grétar Rafn Steinsson, Giovanni Pasquale, Darijo Srna
#87030
Na 10M eurobol kéne igazolnom 2-3 édõt ^^ talán megpróbálom vanden borret , repka már ttvan ^^
#87029
Capel az nagyon jo ugyh nem meglepõ😛
egyébként elsõre furcsa volt a játéka, kicsit lomhának, nehézkesnek tûnik, viszont akkor nézek csak amikor elég messze van a kaputól, biccent egy szolidat, a kapus meg csak néz <#guluszem1>#guluszem1> hogyan hullik a labda a kapuba <#vigyor1>#vigyor1>
ez se túl reális, hogy kölcsönadásból így lehet tarhálni, én lokinál elsõ 2 évben abból gyûjtöttem a pénzt, hogy télen mire kiestem a blbõl a legjobb játékosaimat kölcsönadogattam 3-4-5 milliókért fél évre...<#wow3>#wow3>
a régi Palermos mentésemben is nagyon isten pléja volt.igaz akkor 2 csatárral játszottak,mögöttük Brienzával.nagyon állat volt.
#87024
jesszusom
mindenkinek kellet ujfalusi ^^ mUnak bettem h 1 évre 10Mért kölcsönbe és elfogadták 😄SA😄S😄S😄S
mindenkinek kellet ujfalusi ^^ mUnak bettem h 1 évre 10Mért kölcsönbe és elfogadták 😄SA😄S😄S😄S
hmm, tegnap vagy vmikor említettük a hülye assistant managereket...
1. Lastuvka 2 csillagos??
2. Leggyengébb hátvéd Miso Brecko?? 😊 (sztem 1-2 csapat azért elfogadná)
3. Capel, Zomer kezdõ11ben?? 😊 (Sorondo, Kroldrup, Petrov, Pisculichi, stb helyett...)
4. Messi 3 csillagos?? XD
5. Nincs leggyengébb csatár?? 😊
Fölösleges is túlragozni, remélem javítják a 2007ben
1. Lastuvka 2 csillagos??
2. Leggyengébb hátvéd Miso Brecko?? 😊 (sztem 1-2 csapat azért elfogadná)
3. Capel, Zomer kezdõ11ben?? 😊 (Sorondo, Kroldrup, Petrov, Pisculichi, stb helyett...)
4. Messi 3 csillagos?? XD
5. Nincs leggyengébb csatár?? 😊
Fölösleges is túlragozni, remélem javítják a 2007ben
hali és grat!!!
kezdtem egyet a watford-dal persze update-tel h benne legyen Priskin 😄😄
eddig 3 meccset játszottam: - Gillingham-Watford 0-4 (Priskin 3x,Bouazza)
- Burnley-Watford 1-3 (Czvitkovics,Priskin,Kisliy)
- Watford-AS Roma 2-2 (Kisliy 2x)
dobok majd képeket az igazolásról és az eladásokról
kezdtem egyet a watford-dal persze update-tel h benne legyen Priskin 😄😄
eddig 3 meccset játszottam: - Gillingham-Watford 0-4 (Priskin 3x,Bouazza)
- Burnley-Watford 1-3 (Czvitkovics,Priskin,Kisliy)
- Watford-AS Roma 2-2 (Kisliy 2x)
dobok majd képeket az igazolásról és az eladásokról
RIP Antonio Puerta!!!!
#87018

jó reggelt sorstárs😊
én is melozom, csak a laptopnak hála tudok játszani😊
én is melozom, csak a laptopnak hála tudok játszani😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
sziasztok!
tolom a fradis mentésemet, immáron az nb1ben
remekül sikerült az erõsítés, jött Kabát, Mátyus, Kemenes,Kerekes, Saliga tesók.
eldöntöttem hogy csak magyarokkal dolgozok.
vezetem a bajnokságot.
üdv, és grat all
tolom a fradis mentésemet, immáron az nb1ben
remekül sikerült az erõsítés, jött Kabát, Mátyus, Kemenes,Kerekes, Saliga tesók.
eldöntöttem hogy csak magyarokkal dolgozok.
vezetem a bajnokságot.
üdv, és grat all
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
#87013
hi, segitséget szeretnék kérni...az a helyzet hogy már évek óta játszom ezzel a játékkal, meg elõdeivel...nos, most másik gépre is feltettem a gamet, meg a 3as patch-et is, a német válogatott viszont továbbra is szürke, innen prdig nem megy az a link ami a megoldást nyújtaná, szóval ha valaki átküldené nekem az [email protected] cimre azokata a fájlokat vagy egy linket ahonnan letölthetem, amiket be kell rakni a db-be nagyon megköszönném!!!!



