Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Max08
#87064
Nah megvan az EURÓPAI SZUPER KUPA IS!Juppppppi

Fyrex
#87063
ahogy elõre jeleztem, nem hosszabbítottam meg Rivaldo szerzõdését

hát most jelzi nekem hogy nem edzõi képesítést szerzett?! 😊 megvan az új menedzser asszisztens 😊

Avanti Crociati!

Fyrex
#87062
Serie A - Év fiatal játékosa díj Kerloné

Avanti Crociati!

Fyrex
#87061
mi voltunk a legjobbak<#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>

Avanti Crociati!

#87060
na elsõ 4 meccsem megvolt h,nap jönnek képek

Parma:Fiorentina 1:2
Fiorentina:Sampdoria 6:1
Chievo:Fiorentina 0:2
Fiorentina😛alermo 3:0

Atesz89
#87059
Nagy grat és Csabának is!!!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

Fyrex
#87058
Serie A TIM 2006/2007

elvárásomat sikerült betartani, azaz elsõ négyben ottvagyunk, jövõre kupát kell nyerni, idén e tekintetben pechesek voltunk

uefából negyeddöntõben, olasz kupából döntõben búcsúztunk

Avanti Crociati!

zorrobomber
#87057
Grat! <#eljen> Home stats képet tudnál betenni?

miki36
#87056
Nagy-Nagy grat!!! Látom sok védeni valója volt Cechnek, mégis 9-est kapott...<#worship><#worship><#worship><#eplus2><#eljen><#hawaii><#worship><#taps>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#87055
wow grat

Fyrex
#87054
grat nem sámli

Avanti Crociati!

franc0
#87053
ezmár nempite, végre valami

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

szabocsaba1983
#87052
Egy kis érdekesség:
(talán ez itt is marad)

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Fyrex
#87051
GRAT MINDENKINEK, BRUTÁLJÓK VAGYTOK!!!

Avanti Crociati!

Fyrex
#87050
McFrost miért RIP? 😛 jáccik õ nagyritkán titkon egy sötét szobában, csak nem jár ide ^^

Avanti Crociati!

metaxa92
#87049
Krenar Vokshi,Alexis Sanchez,és van még 1 chilei srác nem jut eszembe a neve Cobreolaban játszik ahol Sanchez,Kisily,Priskin

zorrobomber
#87047
Caracciolo 7 meccs 11 gól 5 mom no comment

zorrobomber
#87046
ja meg még Luis Moreira is eszembe jutott

báttyó02
#87045
thx

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

zorrobomber
#87044
(ápdét nélkül) Priskin, Gilmar, Markoski, Tisza

báttyó02
#87043
dán

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#87042
kisebb bajnokság mit jelent

#87041
Na elsõ 4 bajnokim letolom
Parma (fyrex)
Sampdoria (sysfox)
chievo(mecfrost RIP)
palermo (gabber)

báttyó02
#87040
tudnátok mondani pár olcsóbb,de ütõs csatárt?
oylan 3-4millio euróig,csak a lényeg annyi h kissebb bajnokságba is eljöjjön 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#87039
#87038
a fifahungaryn megtalálod a linkjét

#87036
sztem ne add el még majd ha valaki megajálja érte a 40et

Max08
#87035
25 éves!171-es és 180-as Pot Abilityjû!18-at ajánlott,és poénból ajánlottam 30-at,és elfogadta!Jön jövõre Fiore ingyen,tehát lenne aki tudná pótolni!És Cerci meg ugyancsak 180-as pot abilytijû,de csak 119-es abilytijû!

#87034
hány éves?

ha még fiatal akkor ne, vagy próbáld feltornászni 40-50re 😊

Max08
#87033
Sziasztok!Szerintetek eladjam Mancini-t 30 Millióért az Internek??

zorrobomber
#87032
Martin Skrtel, Roman Hubnik, Vágner Leonardelli, Grétar Rafn Steinsson, Giovanni Pasquale, Darijo Srna

Max08
#87031
Nah az UEFA Kupa gyõzelem után meglett a bajnokságban a 4.hely,így ott vagyok a BL selejtezõben:

#87030
Na 10M eurobol kéne igazolnom 2-3 édõt ^^ talán megpróbálom vanden borret , repka már ttvan ^^

#87029
Capel az nagyon jo ugyh nem meglepõ😛

zorrobomber
#87028
egyébként elsõre furcsa volt a játéka, kicsit lomhának, nehézkesnek tûnik, viszont akkor nézek csak amikor elég messze van a kaputól, biccent egy szolidat, a kapus meg csak néz <#guluszem1> hogyan hullik a labda a kapuba <#vigyor1>

zorrobomber
#87027
ez se túl reális, hogy kölcsönadásból így lehet tarhálni, én lokinál elsõ 2 évben abból gyûjtöttem a pénzt, hogy télen mire kiestem a blbõl a legjobb játékosaimat kölcsönadogattam 3-4-5 milliókért fél évre...<#wow3>

metaxa92
#87026
a régi Palermos mentésemben is nagyon isten pléja volt.igaz akkor 2 csatárral játszottak,mögöttük Brienzával.nagyon állat volt.

zorrobomber
#87025

caracciolo durva, 6 meccs 8 gól, 4 gólpassz, 4 mom, egyelõre jó döntésnek tûnik hogy nem Fredet vettem meg 30 milláért, hanem õt 25ért

#87024
jesszusom
mindenkinek kellet ujfalusi ^^ mUnak bettem h 1 évre 10Mért kölcsönbe és elfogadták 😄SA😄S😄S😄S

zorrobomber
#87023
hmm, tegnap vagy vmikor említettük a hülye assistant managereket...

1. Lastuvka 2 csillagos??
2. Leggyengébb hátvéd Miso Brecko?? 😊 (sztem 1-2 csapat azért elfogadná)

3. Capel, Zomer kezdõ11ben?? 😊 (Sorondo, Kroldrup, Petrov, Pisculichi, stb helyett...)
4. Messi 3 csillagos?? XD
5. Nincs leggyengébb csatár?? 😊
Fölösleges is túlragozni, remélem javítják a 2007ben

zorrobomber
#87022
hát, én itthon fordítgatok, egy kis fordítás, egy kis fm <#vigyor1>

zorrobomber
#87021
ja, és gondolom sejted, de ennél még sokkal jobb értékei is lesznek! 😊

Talentplayer
#87020
hali és grat!!!
kezdtem egyet a watford-dal persze update-tel h benne legyen Priskin 😄😄
eddig 3 meccset játszottam: - Gillingham-Watford 0-4 (Priskin 3x,Bouazza)
- Burnley-Watford 1-3 (Czvitkovics,Priskin,Kisliy)
- Watford-AS Roma 2-2 (Kisliy 2x)

dobok majd képeket az igazolásról és az eladásokról

RIP Antonio Puerta!!!!

Atesz89
#87019
Hali és grat all!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87018

soma22
#87017
jó reggelt sorstárs😊
én is melozom, csak a laptopnak hála tudok játszani😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#87014
sziasztok!
tolom a fradis mentésemet, immáron az nb1ben
remekül sikerült az erõsítés, jött Kabát, Mátyus, Kemenes,Kerekes, Saliga tesók.
eldöntöttem hogy csak magyarokkal dolgozok.
vezetem a bajnokságot.

üdv, és grat all

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87013
hi, segitséget szeretnék kérni...az a helyzet hogy már évek óta játszom ezzel a játékkal, meg elõdeivel...nos, most másik gépre is feltettem a gamet, meg a 3as patch-et is, a német válogatott viszont továbbra is szürke, innen prdig nem megy az a link ami a megoldást nyújtaná, szóval ha valaki átküldené nekem az [email protected] cimre azokata a fájlokat vagy egy linket ahonnan letölthetem, amiket be kell rakni a db-be nagyon megköszönném!!!!
metaxa92
#87012
reggelt&grat all

zorrobomber
#87011
jáááj, a kedvencem <#vigyor3>
Eljön még a Lokiba is!! A Sevillába is megvettem, dö beszt! <#eljen><#hehe>