Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

báttyó02
#87115
(H)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ars3nal
#87114
Intertõl kaptunk egy ötöst:c amúgy védelemre nem lehet panasz
Inter elleni zakó el is vette kedvem leptem PESelni


Ars3nal
#87113
fu rohadt Ascoli, Pagliuca kivédte a szemünket-.-

Atesz89
#87112
Nagy grat Selfischnek!!!
és Franconak a Hét menedzsere címért!

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

#87111
jó 8cakát mindnekinek , mára pihentetem gémet , mert hnap korán kelek
szoríccsastook nyelvvizsgán ty (:
Hátha nema jóléti államok vayga szociális juttatások témakört húzom ki (angol középfokon ienek :S)

#87110
Na ez is emgvan. 10 meccs alatt 36/2 gk. pedig féltem ha ujfalusit kölcsönadom , bajban leszek , de repka megszolgálta a pénzét ^^ eddi johnson , a moszkva-new york járat meg 100m síkfutásban is odaver ^^

#87109
lazio ellen 0:0 reggina ellen 5:0 de vmér 71. percben megfagyott gém most ápolgatom

zorrobomber
#87108
jók vagytok mind

Ars3nal
#87107
nagy krat

5. forduló Samp-Empoli 1-0:c nah mindegy igy is 4.ek vagyunk 1 ponttal lemaradva

báttyó02
#87106
így még van remény

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fyrex
#87105
megmondtam én 😊)) grat!

Avanti Crociati!

miki36
#87104
Nagy-nagy grat<#worship><#worship><#worship>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#87103
Intter ellen úgy gondolkodtam , hogy nem kell befejezõ csatár , ezért Pazzini mellé betettem a másik gyorvonatot Johsont , Pancarot pedig hogy legyen rutina védelemben eredmény

8 meccs 8 gyõzelem 31 rúgott és 2 kapott gól

#87102
emberek jesszusisten mingyárt mekkroa képet láttok OOOOOOOOOOOOOO

Ars3nal
#87101
3meccs 3 gyõzelem 5-0 g.k.

#87100
hogy állsz velük?

nekme eddig egy 7es win streakem van

Ars3nal
#87099
estét&krat all

indítom Empolit😄DDDD

#87098
Cagliari:Fiorentina 0:5

7 meccs zsinórban , köv ellen Inter :S

báttyó02
#87097

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#87095
BL selejtezõ elsõ meccs

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

GTheo
#87094
Királyul kezdtem a gamet, juvét szétszedem, eddig jött Chiellini és Trez onnan, de Zebina és Salcido is jön lehet, meg jött Campbell,Kluivert,ZéRoberto ingyen 😛
Ütõs team lesz 4-5 csatárom közül akárki játszhat szinte mind1ik minõségi (Defoe,Keane,Trez,Kluivert,Berbatov)(H)

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

#87093
six in a row <#smile>

#87092
<#taps><#taps><#worship><#worship> nem akarok nyalisnak tûnni , de azért mutattál oan képeket , hogy az év menedzsere is lehess__

RemX
#87091
Hello Skacok!!!

Segítsen valaki plíííz!
Feltelepítettem egy windows újrainstallálás után megint az FM-et és véletlenül a 6.0.3-as peccset tettem fel ami nekem nem kell.... most viszont ha leszedem a gamét és újra felteszem már nem engedi feltenni a 6.0.2-est mondván már újabb van fenn... úgy néz ki megjegyzett beállításokat is meg minden... mit kell letörölnom hogy újra feltehessem szüzen a cuccot?!?!??! Ja és a poén hogy fenn 6.0-t ír........

SEGÍTSETEK LÉCCI!!!

szabocsaba1983
#87090
Egy kis érdekesség:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

szabocsaba1983
#87089
Az a lényeg, hogy sportszerû volt az ellenfél:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Sysfox
#87088
Január van, igazolok ezerrel, most már biztos, hogy érkezik Kim Kallström és Jefferson Farfán a nyáron.

Wayne Bridge és Olivier Kapo visszautasított, Curci kapus pedig hosszabbított egy évet a Real Madriddal. Jövõre újra megpróbálom.

Még a hátvédsort szeretném megerõsíteni (vagyis továbbra is), de nincs a piacon olyan játékos, akit ingyen elhozhatnék.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Sysfox
#87087
Végre megtört a jég... Most már bele kell húznom...

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

franc0
#87086
kösszi :p

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Sysfox
#87085

Grat a hét menedzserének, Franconak!

<#taps> <#worship><#worship><#worship> <#taps>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#87084
az duuurva 😄 34évesen?! ilyen jó!

zorrobomber
#87083
ahhoz képest hogy 34 éves, még éppen csak pelyhedzik az álla XD

báttyó02
#87082
aha,gyengus<#wow2>😄<#worship>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

franc0
#87081
köfi srácok

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#87080

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

zorrobomber
#87079
lemaradt:
Grat Franco! <#eljen>

zorrobomber
#87078
kikaptam Celtic-tõl 2-0ra Uefa kupában <#wilting>
én se leszek egy darabig hét menedzsere 😊

miki36
#87077
Elkezdtem egy végleges gémet, az Aston Villával, az elõzõ szezonban 16.-ak voltak...
A cél a 9.-8- hely.

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

báttyó02
#87076
1éves huzavona után megvan álmaim igazolása (H)(H)(H)(H)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Hegeace
#87075
Grat az eredményekhez! Franconak a "hivatalos elismeréshez"!

Heló szia remélem hogy vagy

#87074
Empoli:Fiorentina 0:3

5. gyõzeleem zsinórban. Gyenge elsõ félidõ után második félidõ egy Luca toni fejessel indult , amely a keresztlécrõl jött le. 55. percben Do Prado szabadrúgása a jobb összekötõ helyérõl , kapus védett , kipattanót Fiore bevágte. 63. Percben Pazzini bal oldalt elviszi 2 ember mellett , középreadását a 2 perccel hamarabb beállt eddie johnson értékesíti. Behívtam Jugo Almediat , aki elsõ labdaérintésbõl gólt szerezz és így alakult ki a végeredmény

#87073
ja

miki36
#87072
Hát ez tényleg f@szság...
Ti már kezdtetek válogatottal új játékot?

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

#87071
ez egy f@szság... már bocs 😛

Fyrex
#87070
íme....

Avanti Crociati!

Fyrex
#87069
az lényegtelen h honnan kell jáccaniuk, én nem jácchatok, ez a lényeg...

Avanti Crociati!

#87068
ez nem úgy van , hogy az elsõ selejetezõ körtõl kell jáccaniuk? Ilyen volt a liverpool esete is

#87067
?????? ilyet még nem is halottam ebben a játékban <#idiota><#szomoru1>

Fyrex
#87066
most feltudnék robbanni.... nem indulhatok a BL-ben, mert címvédõ jogán a mögöttem végzõ Milan indulhat.... eddigis utáltam õket de mostmár... GRRRRR

Avanti Crociati!

Max08
#87065
És a keretem!El tudtam adni Mancini-t 40 Millióért,sztem megérte: