Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I’m Forever Blowing Bubbles...
Ala csapat.
Most 12 forduló után 8 dik, vok
Divatcsapatok OLÉ!
I’m Forever Blowing Bubbles...
mi miatt lehet az hogy tobb(6-7)jatekosom szemelyi lapjan is azt irja hogy Willing to remain at club/Content to remain at club, meg azt hogy Considering his options. A kapusomnal pl azt is irja hogy Worried by lack of managerial discipline, pedig nem is volt semmi okom arra hogy barkit is megbuntessek, ja es elso vagyok es olyan jatekosok is hupakolnak akik stabil kezdok...
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
Divatcsapatok OLÉ!
lövünk egy gólt a Chelseanek a 94 percben. 2 perc hosszabítást mondtak😄
2-1 nekik. közpkezdés. Azonnal lerúgták Ashton-t.
Divatcsapatok OLÉ!
a sikeres elsõ szezon után egy sikertelen 2.
de voltak jó dolgok is..... 😄
de a legjobb az volt mikor 2-0-ra vezetek és az uccsó 3 percben kiegyenlítenek.......nagyon elszartam a taktikát....
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Loki->Notthingam Forest->Sevilla volt az utam
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
Iceman
1-4-2-3-1 a felallas
kezdo11:
Lastuvka - Pasquale*, Kroldrup, Sorondo, Brecko** - David Pizarro, Sissoko - Leo Messi, d'Alessandro, Dani Alves*** - Caracciolo
*eredetileg Adriano volt, de Pasquale mostansag kicsit kifingatta a brazilt a kezdobol
**kemenyebb meccseken Sergio Ramos, Brecko-nak jobbak a tamado ertekei
*** ha hiszitek, ha nem o a jobbhatvedem, aki Jesus Navas-t szoritotta ki a kezdobol kozeppalyas poszton. persze eloszor kenyszerbol raktam oda, de nem tud rosszul jatszani, Jesus Navas legnagyobb banatara 😊
jobbat kell adni neki, ha több csapat is ajnl neki szerzõdést.
Divatcsapatok OLÉ!
Iceman
a csatársor megoldódott már régóta... a védõim se olyan rosszak... de hát egy hó kapus elkéne a csapathoz...

Iceman
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W
Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W
Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
Mindkettõt fejjel...<#hawaii>#hawaii><#circling>#circling>
\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"
geci most az összes kedvelt személyét megprobálom leigazolni hogy ne hagyja abba a karrierjét 😄DD
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -


