Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pisti1026
#87166
Nálad is olyan jól nyomja Ashton, nálam volt olyan meccs , ahol 6-5 kikaptam és mind az 5 gólt õ lõtte!

I’m Forever Blowing Bubbles...

zorrobomber
#87165
nem sikerult igazolnod, vagy nem akartal?

olympus
#87164
Jah. De mondom nagy nvet nem igazoltam.
Ala csapat.
Most 12 forduló után 8 dik, vok

Divatcsapatok OLÉ!

Pisti1026
#87163
Olympus te a West Hammel vagy?, mert én is azzal vagyok,én a 3. évemet taposom eredmény nélkül most talán meglesz az UEFA, de nem bizti, sok sikert ha velük , mert az ráfér szerintem.

I’m Forever Blowing Bubbles...

olympus
#87162
hhááát szerintem is😄
De nem baj.

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#87161
ja es eladni se probaltam oket, es mar amikor megjottem akkor volt par jatekos de olyanoknal is kiirja akiket en igazoltam <#confused>

zorrobomber
#87160
1 kerdes:
mi miatt lehet az hogy tobb(6-7)jatekosom szemelyi lapjan is azt irja hogy Willing to remain at club/Content to remain at club, meg azt hogy Considering his options. A kapusomnal pl azt is irja hogy Worried by lack of managerial discipline, pedig nem is volt semmi okom arra hogy barkit is megbuntessek, ja es elso vagyok es olyan jatekosok is hupakolnak akik stabil kezdok...

szabocsaba1983
#87159
Középmezõny már nagy siker, de kemény lesz!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

olympus
#87158
Szerintetek egy alap West ham kerettel+ Máté;Illés;cooke;IversenWebster hanyadik lehetek?

Divatcsapatok OLÉ!

olympus
#87157
De jó!
lövünk egy gólt a Chelseanek a 94 percben. 2 perc hosszabítást mondtak😄
2-1 nekik. közpkezdés. Azonnal lerúgták Ashton-t.

Divatcsapatok OLÉ!

LasDen
#87156
reggelt...
a sikeres elsõ szezon után egy sikertelen 2.

de voltak jó dolgok is..... 😄


de a legjobb az volt mikor 2-0-ra vezetek és az uccsó 3 percben kiegyenlítenek.......nagyon elszartam a taktikát....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

olympus
#87155
az zsép.gratu

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#87154
sry, Sevilla, es most kezdtem veluk de a jatek 2009-ben jar(vagy 2010ben??bocsi nem fmes gepnel vagyok 😊)
Loki->Notthingam Forest->Sevilla volt az utam

szabocsaba1983
#87153
Grat Franconak a hét managere címhez!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#87152
na végre 😊 6. töltöttem vissza az elmentésem, de 35e fontos fizetésért már jött Kerlon 😊 már csak egy jó kapus kéne 😊

Iceman

olympus
#87151
Melyik csapat ez?😄
melyik évben jársz??

Divatcsapatok OLÉ!

zorrobomber
#87150
4-2re meg 5-3ra is vezettem, de vesztemre nagyon meg akartam verni oket 😊

zorrobomber
#87149
eleg jol kialakult a csapat, talan a vedelem lehetne acelosabb, kov atigazolasi idoszakban a cel 1 darab klasszis hatved megszerzese a cel.
1-4-2-3-1 a felallas
kezdo11:
Lastuvka - Pasquale*, Kroldrup, Sorondo, Brecko** - David Pizarro, Sissoko - Leo Messi, d'Alessandro, Dani Alves*** - Caracciolo

*eredetileg Adriano volt, de Pasquale mostansag kicsit kifingatta a brazilt a kezdobol
**kemenyebb meccseken Sergio Ramos, Brecko-nak jobbak a tamado ertekei
*** ha hiszitek, ha nem o a jobbhatvedem, aki Jesus Navas-t szoritotta ki a kezdobol kozeppalyas poszton. persze eloszor kenyszerbol raktam oda, de nem tud rosszul jatszani, Jesus Navas legnagyobb banatara 😊

olympus
#87148
de akkor miért a lecce idegesít?
jobbat kell adni neki, ha több csapat is ajnl neki szerzõdést.

Divatcsapatok OLÉ!

Iceman89
#87147
GRRRRRR felidegesít engem ez a Lecce... Kerlonra volt egy elsõ opciós jogom... 5,5 milláért... ajánlatot teszek rá... elfogadja... szerzõdést ajánlok neki amit kér megadom neki, erre eligazol máshová..........

Iceman

szabocsaba1983
#87146
Üdv minden managernek!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Sysfox
#87145
Ez szép lesz! <#wow2>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

zorrobomber
#87144
1ebkent hali es grat all 😊

zorrobomber
#87143
sevilla - barcelona 5-5, kep este

Ars3nal
#87142
tovább menetelünk^^

Ars3nal
#87141
najszos pleja, elfogadnám csapatba

Iceman89
#87140
Avalos viszont szépen fejlõdik 😊 és jól is teljesít...

Iceman

Ars3nal
#87139
nehogymár a kapus miatt kaptatok 71 gólt... taktika vagy védõk szarok szvsz

Iceman89
#87138
hát idén se zártunk egy jó szezont, annak ellenére hogy 5-6 meccsen keresztül 1-2 helyen voltunk sajnos nagyon visszaestünk... asszem ez leginkább a kapusomnak köszönhetõ... nézzétek hány gólt kaptunk 😞
a csatársor megoldódott már régóta... a védõim se olyan rosszak... de hát egy hó kapus elkéne a csapathoz...

Iceman

Sysfox
#87137
Flachi remek napot fogott ki, 32 évesen is szuper...Hiába, jó az öreg a háznál.

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Fred10
#87136
így jobb

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

Fred10
#87135

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

Fred10
#87134
persze egy pill

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

Sysfox
#87133
A változatosság kedvéért most már két gólt nem adott meg a bíró...De így is megmutattuk!

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

Iceman89
#87132
hali és grat mindenkinek 😊

Iceman

#87131
Grat!Dobnál a keretrõl 1 képet?

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Fred10
#87130
Eddig a meccsig 100%-ak voltunk mind a ketten.Luis Garcia tavaly 25gólt szerzett irányítóként.Idén 13nál jár egyenlõre😊

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

#87129
Jó reggelt all!

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Ars3nal
#87128
na leptem jó10^^ all

Ars3nal
#87127
hát hatalmas szólót ne is várj tõle😄 Koller sztem jobb torony😄 csak öreg:c gondolom védõk nemigazán jutnak szóhoz fejjel mellette

Ars3nal
#87126
nah folytatom kicsit Empolit😄 kár hogy itt nem lehet Cruyff-Henry csatárpáros😄 meg Chilavert kapubaD?AS😄?AS😄?:AS

miki36
#87125
Zigic jól bemutatkozott
Mindkettõt fejjel...<#hawaii><#circling>

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

báttyó02
#87123
4-5öt asszem 😄D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#87122
nemhagyom hogy visszavonuljon 😄DDDDDDD
geci most az összes kedvelt személyét megprobálom leigazolni hogy ne hagyja abba a karrierjét 😄DD

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Ars3nal
#87121
azt edzzen inkább Roberto Carlos😄

Fyrex
#87120
addigra visszavonul freekick-t fog edzeni a csapatnál 😄DDD

Avanti Crociati!

Ars3nal
#87119
zsíristenpleja, 40 évesen is vágja majd gólokat

Fyrex
#87118
hány szabad gólt vágott? ( `_´)

Avanti Crociati!

báttyó02
#87117
köszi

dö beszt 😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Fyrex
#87116
jól nyomod hajrá

Avanti Crociati!