Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#87805
grat jól tolod

Avanti Crociati!

#87804
Grat csövesnek a hét menedzsere dijér😛 Nem gyenge amit a Zaragozával mûvelt😊
Én is játszom picit bár rengeteg a sérültem...

Fyrex
#87803
"kihasználtam" 😛

Avanti Crociati!

soma22
#87802
amugy hogyhogynem a saját skint használod?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#87801
menedzser aszisztens

Avanti Crociati!

soma22
#87800
grt.
rivaldoval mi lett végül?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#87799

Avanti Crociati!

soma22
#87798
nem is volt kiválasztva a szavazásra kép.
na mindegy, mint irtam a dij ki lett "osztva"

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#87797
nah visszaolvasás megis volt, grac all, fõleg isseynek az ifi neveléshez mégegyszer!<#worship><#worship><#eljen><#eljen>

Avanti Crociati!

Fyrex
#87796
persze mert már nem itt fórumozik, de én láttam végig a héten, nem dobálom hiába ezeket...

egyékbént két okból nem volt szavazás, 1; basztok szavazni (elnézést a kifejezésért és ugye akinek nem inge nem veszi magára!) 2; úgy gondoltam ez most teljesen egyértelmû volt a dolog, issey sajnos már késõn jött 😞

Avanti Crociati!

soma22
#87795
én nem igazán vagyok ezzel kiegyezve, mert igazábol jött berakott pár képet és kész.
no mindegy a dijat kiosztották, gratula.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87794
Grat Csövesnek a Hét menedzsere díjhoz ! Szép teljesítmény volt !

Fyrex !

Csöves megérdemelte a díjat, de mi értelme van a szavazásnak, ha úgyis Te választasz ? Vagy nem volt egy szavazat sem ?

fsgh
#87793
látom uj csatárok tarolnak😊))

amúgy grat all

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#87792
kicsi adatbázis , csak spanyol liga 😊

b4rc4
#87791
Grat!! mekkora adatbézzel tolod?
na tõlem is 1 kép😊

#87790
Huh nálam milyen izgalmak vannak

Spanyol kupa
Atletico Madrid:Real Madrid 4:0
Real Madrid: Atletico Madrid 3:2
Atletico Madrid:barcelona 1:1
Barcelona:Atletico Madrid 0:2
Atletico Madrid:Getafe 3:0
Getafe:Atletico Madrid 1:0

Döntõben Espynaol jön majd

Bajnokság 23 forduló után
most vertem el a Barcat 2:1re így második vagyoka tabellán
1. Deportivo 57 pont
2. Atletico Madrid 56 pont
3. Barcelona 55 pont

izgalmas befutó lesz 😛P

#87789


Elsõ bl meccs sikerült a szép kezdett😄

#87788


Tessék itt a keret

fsgh
#87787
😊))) GRAT😊))) keretedrõl tolsz képet?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

soma22
#87786
saliga zoliért a lille bejelentkezett hogy vinné kölcsönbe, én meg hülyeségbõl 7.25 millára toltam a dijat.elfogadták, hadd menjen.legalább nemzetközi szinten kicsit fejlõdik, én meg gazdag leszek😊)))

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87785


Üdv kezdtem eggyet az interrel 1 meccsem😄

#87784
azkemény 😊

megkaptam az uefa interto kupában a pécset, az elsõ fordulóban <#idiota>

Ars3nal
#87783
kezdtem Váccal egyet^^ kicsit vicces a db mert Fradi NB1,Vác NB1,Vasas is de a Paks nem😄

soma22
#87782
volt már hogy bejött a dicsérgetés, de volt hogy nem.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ramox
#87781
Hi. Nem volt idõm a héten játszani, most sikerült ajaxal továbbjutni BL-ben a csoportomból elsõként. Kéne kis segítség: de Jong elakar menni és nem tudok neki annyit adni amennyit kér 😞 Ha agybafõbe dícsérgetem akkor marad, vagy van erre vmi módszer?

soma22
#87780
idegenben is kaptam egy 3ast...
mondjuk 2007 ben, asprillán kivül csak magyarokkal nem olyan rossz. majd jövöre bl😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

billywood
#87779
nem vagy egyedül^^
eddigiekhez grat

SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!

soma22
#87778
nah a chelsea otthon megvert 0-3-ra...fax kivan
utálom a cselszkijt...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#87777
visszavágó:
1-1

köv. meccs a chelsea ellen...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

metaxa92
#87776
grat

soma22
#87775
ferencváros-siena:
4-1
volt egy kiállitásom, de nem tudtak mit kezdeni asprilla 4 goljával...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#87774
nekem nincs türelmem ifikkel szórakozni annyit hogy én irányítsam😊

soma22
#87773
siena ellen jön az intertoto 3. köre...meglátjuk mi sül ki belõle...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87772
persze az én irányításom alatt...

20227!

Ars3nal
#87771
nemrossz

soma22
#87770
értem😊
detto😉

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87769
szal akkor sokadszorra:
nálam nagyon bevált taktika,hogy fiatal titánokat szerzõdtetek,akik folyamatosan játzsanak az ifiben,ha jók lesznek akkor nagycsapat,ha nem akkor transfer..ennyi

20227!

#87768
126/153

20227!

soma22
#87767
egyébként sokszor játszom tarcsi és u19 ellen is és az u19 sokkal jobb szokott lenni mint a tarcsi...valoszinüleg nem véletlenül van kitalálva az ifi edzés sem.
az eredmények isseyt igazolják, és nekem is az a tapasztalatom hogy 20 alatt ifiedzésben jobban fejlõdnek a plejáim.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#87766
mennyi amúgy PAja Priskinnek nalad?

#87765
igen,én ilyen eredménnyel játszatom õket😊)

20227!

#87764
igen,én is nagyon várom,remélem lesznek benne radikális változtatások
egyébként lesz benne fiókcsapat is a hírek szerint

20227!

Ars3nal
#87763
úgysem tudjuk meggyõzni egymást😛 te U19be jatszatod jobb ifiket, én tarcsiba, ez van^^

#87762
nem vitatkozom,biztos igazad van -.-

20227!

soma22
#87761
én már nagyon várom...fõleg a fiokcsapatos megoldás miatt.remélem valoban lesz benne olyan opcio

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87760
már többször is leírtam régebben a topikban....
nem ez a legdúrvább szezonom..

20227!

fsgh
#87759
aztaaa😮 Grat😊 mit csinálsz Te az Ifikkel? elárulhatnád😉

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#87758
igen,abszolúte irreális,egyetértek veled,sztem jöhet a 2007!

20227!

Ars3nal
#87757
ifiedzés összességében gyengébb mint felnõtteké, és U19be ifiedzés van csak-.-

#87756
na,szal te sem tudhatsz mindent😊
ha ilyen csapatba JÁTSZIK akkor bizony fejlõdik:

20227!