Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én is játszom picit bár rengeteg a sérültem...

na mindegy, mint irtam a dij ki lett "osztva"
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Avanti Crociati!
egyékbént két okból nem volt szavazás, 1; basztok szavazni (elnézést a kifejezésért és ugye akinek nem inge nem veszi magára!) 2; úgy gondoltam ez most teljesen egyértelmû volt a dolog, issey sajnos már késõn jött 😞
Avanti Crociati!
no mindegy a dijat kiosztották, gratula.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Fyrex !
Csöves megérdemelte a díjat, de mi értelme van a szavazásnak, ha úgyis Te választasz ? Vagy nem volt egy szavazat sem ?
amúgy grat all
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
Atletico Madrid:Real Madrid 4:0
Real Madrid: Atletico Madrid 3:2
Atletico Madrid:barcelona 1:1
Barcelona:Atletico Madrid 0:2
Atletico Madrid:Getafe 3:0
Getafe:Atletico Madrid 1:0
Döntõben Espynaol jön majd
Bajnokság 23 forduló után
most vertem el a Barcat 2:1re így második vagyoka tabellán
1. Deportivo 57 pont
2. Atletico Madrid 56 pont
3. Barcelona 55 pont
izgalmas befutó lesz 😛P
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
megkaptam az uefa interto kupában a pécset, az elsõ fordulóban <#idiota>#idiota>
mondjuk 2007 ben, asprillán kivül csak magyarokkal nem olyan rossz. majd jövöre bl😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
eddigiekhez grat
SCHUMI, thank you for the FANTASTIC 16 YEARS you bring us! May you stop, but our love NEVER!
utálom a cselszkijt...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
4-1
volt egy kiállitásom, de nem tudtak mit kezdeni asprilla 4 goljával...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
20227!
nálam nagyon bevált taktika,hogy fiatal titánokat szerzõdtetek,akik folyamatosan játzsanak az ifiben,ha jók lesznek akkor nagycsapat,ha nem akkor transfer..ennyi
20227!
20227!
az eredmények isseyt igazolják, és nekem is az a tapasztalatom hogy 20 alatt ifiedzésben jobban fejlõdnek a plejáim.
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
20227!
egyébként lesz benne fiókcsapat is a hírek szerint
20227!
20227!
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
nem ez a legdúrvább szezonom..
20227!
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
20227!
ha ilyen csapatba JÁTSZIK akkor bizony fejlõdik:

20227!


