Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hegeace
#87870
Koruppt alkalmazott a csapatnál :c elkezdte mérgezni Pandiani-t:

Heló szia remélem hogy vagy

soma22
#87869
sztem az egyik legjobb frissités a magyar ligához, azota mindenki szidta amit leszedett, de ez elég jonak tünik, kivéve hogy nb2bõl uefában voltam.ezenkivül jo, és izgalmas😊
most is azt tolom de már 3. szezon😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Ars3nal
#87868
mien frissítés az?lol

b4rc4
#87867
hi és grat all.2-0vot oda VV megsérült aszittem elbukjuk a meccset.. 😊

soma22
#87866
fradi az én frissitésemben nb2ben fél profi volt és a játékosk nagy része részidõs szerzõdésben volt.elsõ dolgom volt teljes idõsre tenni és egy idõ után profi lett.sztem ez a lényege.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#87865
Henry és a csapat is hozta a kötelezõt... bár nem gondoltam volna, hogy 1 félidõ alatt lõ Henry 4 et, de azért vhogy beletörõdtem 😊 Chelsea kicsit vezet, de nem vészes még...

Iceman

szabocsaba1983
#87864
Az állás utána:

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

Iceman89
#87864
<#guluszem1> grat

Iceman

szabocsaba1983
#87863
Inkább folytassuk a játékkal (van akivel nem érdemes foglalkozni...):
Szóval kezdtem a Napoli-val, egész jól megy:
Juve 3. Napoli 4. volt....

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

GTheo
#87861
Lehet nem mondtam még Evertonnal kezdtem, jött Sutton, Carlos Magno,Srna,Barthez,Park Yoo-Joung, Laczkó(165ös PA asszem (H)) 4-1-3-2 felállásommal játszunk tkp nélkül, kpk feltolva és a szélsõ kpk is.
Idegenben egy jóval jobb játékos állományu csapat ellen:

Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]

Ars3nal
#87860
krat<#eljen>

csíttaktikot tökéletesítem😄 most állítok pár dolgot még kedvelt mozgások alapján<#vigyor1>

laca: ha rájössz oszd meg velem is, mert nem jöttem még rá:c

#87859
na lassan megcélzom hét menedzsere címet ^^ egyre közelebb állok a spanyol bajnoki címhezés a spanyol kupa felé

#87858
Hogyan lehet a csapatot fél-profiról profira tenni ?

Ars3nal
#87857
hali és krat all

kezdtem Bilbaoval egyet majd képeket valamikor hetvegen dobok addigra talán végzek szezonnal

Iceman89
#87856
Dennis Bergkamp jubilált a Bolton ellen egy szép góllal, ami eldöntötte a meccset 😊 egy fantasztikus emelést láthattunk tõle 😊

Iceman

Fred10
#87855
Hi all! Az lenne a gondom hogy van egy nagyon jó edzés tervem amitõl nagyon jól fejlõdnek a játékosaim és mindenkit megver a csapatom viszont egyfolytában sérül mindenki pedig nincs is very heavy-re rakva hanem csak simán medium.Mitõl lehet edzõt kéne cserélnem???Vagy mit?

Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W

zorrobomber
#87854
nemnagyon megy neki 😊 (persze a tizit is õ harcolta ki)

Fabio Capello
#87853
Grat 😊 <#worship><#worship>

Látom Caracciolo nem bír leállni a gólgyártással 😄

zorrobomber
#87852
igyekszem... 😊

nah, megvolt a visszavágó is <#vigyor5>

franc0
#87851
3 módszer van rá:

nyerni kell, nyerni, meg nyerni

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

olympus
#87850

na mert szépen kérted...

Divatcsapatok OLÉ!

Fabio Capello
#87849
Ez egy jó kérdés... De ha rájössz mondd meg nekem is 😄

zorrobomber
#87847
a hall of fame-be hogy lehet bekerülni? nekem mindegyik ranking-nál csak egy - van, plz osszátok meg ezt a hihetetlenül értékes infót

zorrobomber
#87845
sorry, elsõ szezon a sevilla-val 😊 loki->notthingam forest->sevilla

franc0
#87844
elsõ szezon?
hát nemsemmi játékosaid vannak

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

zorrobomber
#87843
üdv!
látom nem nagyon tobzódunk a képekben így sulikezdés idején. ilyenkor örülök hogy már rég nem járok középsuliba 😊
még mindig sevilla, lassan de biztosan csak befejezem már az elsõ szezont

ez most épp uefa-8addöntõ elsõ meccs:

Fabio Capello
#87842
Üdv all!

Mostanában egy kissé hanyagoltam a fórumba való írogatást, de figyelemmel követtem az eseményeket, és hatalmas grat mindenkinek!!! 😊

soma22
#87837
na megyek aludni, nyugodalmas éjszakát, jo sulizást holnap aki megy😄DDD

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#87836
akkor kezdtem, de rájöttem hogy minden játékban más a jó.akkor még taktikot is kértem ami nekem nagyon nem vált be.igymaradt a "magaduramhaszolgádnincsen"😄
köszi, majd a több sikerrõl és elért eredményrõl is tolok képet, feltéve ha lesznek

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Atesz89
#87835
Azért kértél fiatal kapust a fiohóz még régen 😄DDDDDDDD
És természetesen nagy grat a fradihoz<#worship><#worship><#worship>

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

soma22
#87834
akkor a lemaradt smilet képzeld oda😊
én sztem azon kevesek egyike vagyok akit nem érdekel ha senki nem gratozik, és sose leszek hét managere.én játszok magamnak.nem kérek taktikot, és hogy kit vegyek meg. amiota fmezek csináltam egy taktikot, ami az angol, spanyol, olasz, magyar bajnokságokben remekül szerepel.mindenhol hozta az általam várt, véleményem szerint reális nem bugos sikereket és nekem ez számit.
sokan mondjátok hogy minden nemzetbenmás taktik...sztem nem kell.
na sry

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Fyrex
#87833
vicc volt of korsz brutáljóvagy 😊

Max, nem védelek, igazságot szolgáltatok, ez a dolgom itt ^^

b4rc4t senki se kedveli ez alap de titkoljuk mert szeretjük egymást 😛PP

oltani lehet offtopikban nyugodtan, egy bizonyos határig 😊

nah assszem csoki jo8 all

Avanti Crociati!

soma22
#87832
azért sztem az nb2bõl indulva nem rossz, fõleg hogy asprillán kivül csak magyarjaim vannak és lesznek, ezt elhatárotam.én nagyon meglepõdtem a siena elleni meccsen.
node köszi a bókot

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Max08
#87831
Fyrex,köszi,hogy megvédtél!Nem igazán vagy szimpi nekem Dos Santosos B4rc4 most,elõször is:nem a Te taktikoddal játszom,ezt a taktikot én csináltam,kettõ,szeretem,ha a pléjám 190 körüli PA val rendelkezik!Nah ennyit errõl!De nincs harag 😄😄😄!!!

Fyrex
#87830
grac azé, igyis szeretünk h béna vagy ^^

Avanti Crociati!

soma22
#87829
utána monkey cselszkij kivert:S

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#87828
<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

soma22
#87827

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#87826
jójó persze..

Fyrex
#87825
mondta vki hogy az? 😊

de sokat számít, valaki ez alapján igazol, szíve joga

ugyhogy tényleg nem kell beleszólni sztem 😊

Avanti Crociati!

b4rc4
#87824
nemakarok beleszólni ,de sztem nem minden a PA.

Max08
#87823
Eladogáltam õket 😄😄😄!!!A közeljövõbeli játékosvásárlásaim,ha sok lém lesz:Leo Messi(190 PA)Sergio Ramos(190 PA)Talán Essien Mascherano mellé(190 PA)És talán a Portói Anderson(193 PA)Ehhez minimum 200 Milla kéne 😄😄😄😄😄!Majd összejön 😄!!

Atesz89
#87822
Hali és grat all!!!
Max hova tûntek a Roma jelenlegi játékosai ha jól látom kb 10-en maradtak 😞

R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!

b4rc4
#87821
yupéé 😄 nálam 189esé lehet feltuningolni. .😄

Fyrex
#87820
viszlát 4-5 idény múlva akkor 😊))

Avanti Crociati!

Max08
#87819
Giovani Dos Santos még elég gyér,nem akarom leégetni!De ha kifejlesztem 182-essé,akkor megeröltetés nélkül felteszem!!!

b4rc4
#87813
dos santosrol oksz 1 kepet? amugy éná jopár honapja beraktam ezt a taktikot😊 .. mind1 csak viccelek..

Max08
#87808
És a keretem:

Max08
#87807
Nah BL csoport!Nem hittem volna,hogy ilyen sima lesz:

#87806
Bajnok csapat😊 Seria B következik😊
Jah egy kérdés:ugy látom h seria b-bõl csak 2 csapat jut majd fel elsõ osztályba?:S