Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
most is azt tolom de már 3. szezon😄
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman
Szóval kezdtem a Napoli-val, egész jól megy:
Juve 3. Napoli 4. volt....
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
Idegenben egy jóval jobb játékos állományu csapat ellen:
Forca Barca ! Go Go Spurs ! Hajrá Fradi, na meg Kimi Räikkönen (Y) ;]] Los Angeles Lakers 4eva ;] Kobe a legjobb ;]
csíttaktikot tökéletesítem😄 most állítok pár dolgot még kedvelt mozgások alapján<#vigyor1>#vigyor1>
laca: ha rájössz oszd meg velem is, mert nem jöttem még rá:c

kezdtem Bilbaoval egyet majd képeket valamikor hetvegen dobok addigra talán végzek szezonnal

Iceman
Gigabyte 965P-DS3,Intel Core 2 Duo E6420 2,16ghz, 2x1024gb Geil Value DDR2 800Mhz,Sapphire Ultimate Ati X1950 Pro 256Mb,FSP BlueStorm II 400W
Látom Caracciolo nem bír leállni a gólgyártással 😄
Mostanában egy kissé hanyagoltam a fórumba való írogatást, de figyelemmel követtem az eseményeket, és hatalmas grat mindenkinek!!! 😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
köszi, majd a több sikerrõl és elért eredményrõl is tolok képet, feltéve ha lesznek
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
És természetesen nagy grat a fradihoz<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
én sztem azon kevesek egyike vagyok akit nem érdekel ha senki nem gratozik, és sose leszek hét managere.én játszok magamnak.nem kérek taktikot, és hogy kit vegyek meg. amiota fmezek csináltam egy taktikot, ami az angol, spanyol, olasz, magyar bajnokságokben remekül szerepel.mindenhol hozta az általam várt, véleményem szerint reális nem bugos sikereket és nekem ez számit.
sokan mondjátok hogy minden nemzetbenmás taktik...sztem nem kell.
na sry
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
Max, nem védelek, igazságot szolgáltatok, ez a dolgom itt ^^
b4rc4t senki se kedveli ez alap de titkoljuk mert szeretjük egymást 😛PP
oltani lehet offtopikban nyugodtan, egy bizonyos határig 😊
nah assszem csoki jo8 all
Avanti Crociati!
node köszi a bókot
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
de sokat számít, valaki ez alapján igazol, szíve joga
ugyhogy tényleg nem kell beleszólni sztem 😊
Avanti Crociati!
Max hova tûntek a Roma jelenlegi játékosai ha jól látom kb 10-en maradtak 😞
R.I.P. Franco Sensi Forza AS Roma!!
Jah egy kérdés:ugy látom h seria b-bõl csak 2 csapat jut majd fel elsõ osztályba?:S







