Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#87970
istenpleja lesz ^^

Nálam 28 meccsen rúgott 11 gólt 21 assitantja volt , és 8.13as átlaga talán 😊

GanXstaZoleeWrk
#87969
Na azert most körülnézve MArtin Petrovot csak leigazoltam 😊

GanXstaZolee#2709

GanXstaZoleeWrk
#87968
Nem rossz, én adok 1 évet még a Flachi-Bonazzoli csatársornak és utánna jó pézé mennek a piacra 😊

Utánna esetleg egy Fred-Rooney párosra beruházok 😊 vagy vmi hasonló.

GanXstaZolee#2709

#87967
Nekem most van pénzem , de nemsoká elúszik ^^ Jött Tevez-Kerlon-Maschernano 3mas , kerültek vagy 15 M-mba , mer 35M 3 év alatt ^^ Szal jól jön , ha számlámon van pénz 😊 Többiek ingyen jöttek , ilyen juanfran , cesar, raul bravo

jha és mex. szöv. kap. lettem

GanXstaZoleeWrk
#87966
tudom hogy isten plaja van par akiket nem birok megvenni, Sampnal elegge korlatozotta kaz anyagi lehetõségek 😊

GanXstaZolee#2709

#87965
Torres egyistenkirálycsászárpleja . A való életben is nézd meg. Hívta Arsenal , Real , MU és most aláírt megint 3 évre Atleticohoz !

1ként raul bravo hozzám is jött , csak ingyé 😊

GanXstaZoleeWrk
#87964
oké 😊 de Torres csítpléja 😄

GanXstaZolee#2709

#87963
teccenek az átigazolások ^^

GanXstaZoleeWrk
#87962
'reggelt

végetért a 2005-2006-os szezon a Samp-al 😊 az eredmények és friss igazolások:





Igyekeztem olyan játékosokat igazolni akiket még sosem alkalmaztam bár Kapo-t nem birtam kihagyni na meg a kölcsönben lévõ jó plajákat is megvettem mint Bonazzoli.

GanXstaZolee#2709

#87961
ennyivel ? 😄

ajánlom figyelmedbe #87906

#87960
elküldöm az állást, ha nem hiszitek el.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#87959
pályáznék a hét képe és managere cimre.
indok: kopit pedig még el is adtam 😄

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

soma22
#87958
a minõségbeli különbség...
sok sikert.jo8

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

#87957
ül mindenki? luxemburg megvert minket a puskásban 2-0ra. 😄 õk kétszer találták el a kaput, meg mi is. 😄

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#87956
az eb selejtezõben a következõ csoportba kerültünk:
csehország, luxemburg, irország, portugália, macedónia, fehéroroszország. elsõ meccsen idegenben leigáztuka cseheket 1-0ra (2 kapuralövés., 5 sárga, ja és mátyus újra válogatott 😄) , mig világverõ belorusszia 0-0ás döntetlent harcolt ki a portugálok ellen lisszabonban. 😄

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

soma22
#87955
egyébként mennyire bonyolult egy skint késziteni?mivel lehet csinálni?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#87954
remekül fest.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

gabber_saviola
#87953


Készítettem egy Palermo szkint mert jó nekem -.- , szal íme a béta Palermo szkinem:

1.kép
2.kép
3.kép
4.kép
5.kép

made by gabber

Én is azok közé tartozom, akik egyre gyakrabban néznek Magyar bajnokikat, és szerintem is egyre több a jó iramú, élvezetes mérkőzés.

b4rc4
#87952
krat mindenki!

Fyrex
#87951
😄DDDDDDDDDDDDD

sosem gondoltam voln

Avanti Crociati!

soma22
#87950
ugy nézem ez nem viccel😊
itt keményen megfigyelnek minket😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#87949
tényleg?

nemviccelsz ugye?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

metaxa92
#87948
én d.u ittvok de csk figyelõbe😊

soma22
#87947
na de megjöttem én és a fradikám😄
töltöm is😊
üdv mindenkinek, és soksok grat

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

miki36
#87946
Azért lett kihalt mert itt sokan iskolába járnak...
Akik általában délelõtt írtak és most suliba járnak azok most nehezen tudnak írni...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

olympus
#87945
vhogy olyan rossz msot a topik:SSSSSSSSSSSSSSSS
<#vigyor1>

Divatcsapatok OLÉ!

Fyrex
#87944
káááár 😞((( 😄DDDD

Avanti Crociati!

franc0
#87943
valahogy olyan kihalt lett a topik 😉

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

Iceman89
#87942
ezt nem hiszem el... minden olyan szépen ment.... kikaptam a Liverpooltól FA döntõbe és kikaptam a BL döntõbe a Chelseatõl is 😞 ez ki****ás Henry lesérült, alig tudott felépülni döntõre... szar formába volt... ugyan így járt Reyes is..... Fabregas és Silva fel sem épült.... Persie meg elfáradt.... szal nem csoda ha nem nyertünk, de akkor is idegesít...

Iceman

Iceman89
#87941
jól sikerült a hajrá 😊 a bajnokságot megnyertük... még hátra van az FA kupa döntõ és a BL döntõ 😊 remélem gyõztesen térhet haza a csapatom 😊

Iceman

Iceman89
#87940
Aloha!!!!

megvertük a Liverpool-t... szabad a pálya az elsõ helyért 😊 már elég ha 3 meccsbõl 2-t hozunk, és biztos bajnokok vagyunk 😊

Iceman

szabocsaba1983
#87939
Ok, megbróbálom követni a példát!

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#87938
napolit anno 7 évig vittem,serie c v b bõl a ba,bl,minden megvolt!jo csapatot lehet faragni belõle!
szabocsaba1983
#87937
Hy Managerek!
Folytatom Napolit.

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

#87936
wazze 😄 atleticoval 2 évemben 43.5 M-t kaptam TVs jogdíjakból
Van számlámon 86 M euro , de semmi á.k. 😄

Iceman89
#87935
hát igen... mind2 gólunk a hosszabításba sikerükt csak 😄 de nyernünk kellett volna 😞

Iceman

miki36
#87934
Elõrõl kezdtem a Péccsel és átkovácsoltam egy picit a csapatot...

\"To desire immortality is to desire the eternal perpetuation of a great mistake.\"

soma22
#87933
mindegy x
még az is mázli...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

webibebi
#87932
hehe mien 1 pont?😄 béel negyeddöntõ

msn:[email protected] bárki felvehet

soma22
#87931
azért ahogy elnézem az 1 pontnak is örömtáncot kellene lejtened...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

soma22
#87930
szevasztok, grat a skerekhez

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#87929
rohadt Real Betis, fúj utálom az ilyet... 3 játékosomat is le kellett cserélni mert felrúgták és lesérült...
Fabregas 1 hónap.... Vanden borre és Hleb csak 1 hét...

Iceman

Fyrex
#87928
magyar meccs van tévé elõtt kell ülni 😊)

egyébként ittvagyok csak csöndben

Avanti Crociati!

Iceman89
#87927
látom mindenki nagyon elfoglalt... nem sokan vagyunk ilyenkor :/ azért csak hajrá és sok szerencsét annak aki még ilyenkor is játszik 😊

Iceman

#87926
8 perc alatt 4 gól <#wow1>

Hegeace
#87925
Ezaz amit nem lehet megmagyarázni, ilyen egyszerûen nincs :S

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#87924
De szeretek én a Juve ellen játszani 😊 3 bûntetõt is kaptunk 😊 a Juve védelme megéri a pénzét 😄DD

Iceman

Forza Italia
#87923
aha
eladtam pár játékost.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

Iceman89
#87922
bankot raboltál vagy mi? elsõ év vagy hányadik?

Iceman

Forza Italia
#87921
Új igazolásaim a Mu-ba. Tevez, Fabregas, Cicinho és Tárgyalok Ronaldinhoval.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa