Football Manager

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Talentplayer
#88020
Grat!!!
Palermo milyen progival csináltad a skin-t?? nehéz volt és meddig tartott??
Iceman-> Lenny-t most láttam a tv-be és én is megakartam venni és mint egy új csillagot bemutatni de te megelõztél:'(
Cain-nak és Zolee-nak is hatalmas grat

RIP Antonio Puerta!!!!

#88019
Grat😛 Zaccardonak a vb-n is ment az öngol😄

Sysfox
#88018

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#88017
Na a végén nem tudott egyenlíteni a Torino😊 kövi meccs Atalanta ellen:S még golt se kaptak...biztato...

#88016
tegyek be egy 7:0-s Bl gyõzelmet ? 😊

#88015
Grat a Sampdoria , a Barcelona és az Arsenal bajnoki címéhez a managereknek😊

#88014
Az uj igazolásaim

#88013
Nem sok esélyt kapott a csapat...40-1:S

#88012
Ahoz képest h vki nem is olyan régen ,,sírt" h kevés pénzt kap én seria b-ér ennyit kaptam...😛

#88011
irl van egy olyan szabály az olasz kluboknál, hogy eu-n kivüli játékost csak akkor igazolhatnak, ha eladnak egyet. vagy valami hasonló.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Iceman89
#88010
hogy én hogy útálom ezt a Liverpoolt!!!!!!!! tavaly az FA kupát vitték el elõlem, most meg megint 3 ponttól fosztottak meg... 91. percben Poulsen gondolt egyet és felrúgta az egyik Liverpoolit... és hát bûntetõt õk nem tudnak hibázni... 3-2 lett a vége... de az elsõ gõljukat is Poulsen miatt kaptuk bûntetõbõl.... adtam neki félidõbe még 1 esélyt erre ez a barom még1x eljátsza ugyanazt csak még pirosat is kap, bár a lap a legkevesebb, rúgta volna fel 17m re a kaputol le se szartam volna....

Iceman

Ramox
#88009
Ajax életben is nagyon sok fiatal játzékost nevel. Én is ajaxal tolom, jó csapat 😊

szabocsaba1983
#88008
Miért van az, hogy az Anderlechtban és az Ajaxban csupa csodagyerek van? Egy csomó 16-17-18-19- éves leendõ sztár, iszonyú skillekkel?

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

franc0
#88007
várd ki március 21-ét, amikor 18 lesz, és máris megveheted

jó játékos lesz belõle, én a spanyol válogatottban játszattam

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

b4rc4
#88006
nem tucc megvenni Brail u18 as pléját tehát csak 18+ 😊 18éves korát betölti ..máris emgeheted

szabocsaba1983
#88005
Na most segítsen valaki!!!!
ezmi???

www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!

franc0
#88004
fáj a fejem :c

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#88003
nagy és kerek

6 éve jah. vannak/voltak itt akik régebb óta.

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

GanXstaZoleeWrk
#88002
oktatott a tököm, mivan megjött e ma? 😊

ja nem vettem észre elõfordul. Akkor viszont bug. 😊

GanXstaZolee#2709

soma22
#88001
köszi

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#88000
Ték= nagy számu hsz elérése( pl 88000, stb 😊 ) 6éve toldo Franco? 😮 😄

soma22
#87999
csak hogy stílusos legyek, ez franco válasz. mondjuk nekem pihenés ha játszom.

valaki magyarázza már el nekem ezt a ték dolgot...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#87998
6

én azért nem jáccom mert vagy idõm nincs rá, vagy túl fáradt vagyok.
update-ek, igazolások nemérdekelnek

minnyá ték

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#87997
😄DDDDDDDD
hány éve is....?😄

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#87996
mondjuk engem ebbõl a game-bõl oktatni...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#87995
"pedig nincs beállítva ez az opció."

vak-e vagy?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

GanXstaZoleeWrk
#87994
az ajánlat elutasítását te állítod be átigazolási státusznál, ha bejelölöd hogy mindet indok nelkul elutasit akkor annyi...

GanXstaZolee#2709

soma22
#87993
most hogy mondod nekem is csinált ilyet. fura s volt hogy ajánlat de nem kell döntenem...

ugyan a Te indokodat nemtudom de nagyon várom a 2007et, kicsit kellemetlen most ujat kezdeni 2006al, hogy tudjuk az igazolások részét.viszont fradival most élvezem.😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

b4rc4
#87992
pff az nem seemi😄

franc0
#87991
#87983-ról jutott eszembe
nálam néha aztcsinálja a játék hogy magától elutasít ajánlatokat, pedig nincs beállítva ez az opció.
picit idegesítõ volt amikor egy 60 millió fontos ajánlattal tette ezt :c

#87990 : mostanában nem nagyon játszom

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

soma22
#87990
ne tartsd magadban😄
tolod most amugy atletocival?

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

GanXstaZoleeWrk
#87989
Franc0 brada mit akartal volna irni? 😊

GanXstaZolee#2709

soma22
#87988
nekem a szokásos sérüléshullám jött megint.de elég erõs a keret szal ugy néz ki most nem tolt ki velem a játék.

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

franc0
#87987
eccer akarok beírni akkoris kilöktök...

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

GanXstaZoleeWrk
#87986
😄DD

most azzal idegel a jatek hogy Bonazzoli minden meccsen lõ 1 les gólt amit nem ad meg a jatekvezetõ, valamikor 2õt is...

GanXstaZolee#2709

soma22
#87985
sztem is.én is jártam igy anno sajnos...

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

GanXstaZoleeWrk
#87984
kifizetik a minimalis dij elengedesi zaradekot szvsz.

GanXstaZolee#2709

b4rc4
#87983
lol😄 adtak ajánlatot Dos Santos-ért én mondtam a játéknak,hogy MINDEN AJÁNLAT ELUTASÍTÁSA,erre most jön ajánlat az intertõl és cska eflogadni tom... :S:S:S:S:S::S:S és ha nem klikkel az elfogadásra nmetok tovább meni:S

soma22
#87982
grat mindenkinek.
ennyi nagycsapat után töltöm a kis fradikámat😊

-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...

Iceman89
#87981
hát végetért az igazolási idõszak 😊 asszem volt egy kis mázlim is, mivel ingyen tudtam pár jó játékost igazolni... Poulsen, Nihat, Gasbarroni, Recoba.... csak hogy párat említsek 😊
de azért beleadtam mindent amit csak lehetett, elköltöttem a 15 millás keretemet is 😊
érkezett Fred (11m) Lenny (5m) aztán még tavalyról Frey (3m) aztán Guarín 😊
és íme a jövõ nagy tehetsége 😊 Lenny... 2. meccsén lõt már egy 25 méteres gólt, mintegy bemutatkozás képpen 😄
Henry átmenetileg szünetel, sérülés miatt, de 5 meccs alatt 7 gólt rúgott, tehát nem panaszkodom... maradt így is pár csatárom 😊

Iceman

b4rc4
#87980
HI és Grat all!! na befejeztem a BArca 05/06os idényt ime:
Keret 05/06
ÉV csapata 05/06
Bl döntõ 05/06
én menedzsere én lettem,év játékosak Ronaldinho.

Hegeace
#87979
Hy all! Gratula mindenkinek! Hajrá hajrá minnyárt itta 2007.
2016es Ebre pályáznék: Összes meccs egy stadionban lenne. A tömbházunk mögötti szabad placcon van két 1*1es kapu. Korlátlan nézõszám + vip jegyek a tömbház erkélyerie.

Heló szia remélem hogy vagy

Iceman89
#87978
hali és grat mindenkinek 😊

Iceman

Fyrex
#87977
csoki és grac all nagyon jók vagytok

megkéne végre érteni h nem pályázik senki sehova, pályázni tessék az EB rendezésre

Avanti Crociati!

GanXstaZoleeWrk
#87976
Idõközben leigaolztam Yong-ot is más komoly védõ nem akart jönni, Õ pedig már ütötte a Hamburger managerét hogy engedjék el hozzám 😊

GanXstaZolee#2709

GanXstaZoleeWrk
#87975
Hali Sysfox ugy van ennyi lé hogy eladtam mindenkit a csába 😊 + valami 15 millát kaptam tv-s jogdíjjakért is.

A tartalék keretemben most 4 plaja van mind eladó öregemberek 31+ 😊 valamint sok fiatal "tehetséget" is eladtam ilyen 1-2 milla árakon.

GanXstaZolee#2709

#87974
egyenlõre még csak ennyivel, de hátra van a visszavágó is. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Sysfox
#87973
Grat! Szép eredmény! (1 ponttal megelõztelek, nekem elsõ évben 88 volt, ha jól emlékszem)

Hogy volt ennyi zsetonod?

<#worship><#worship><#worship>

FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/

#87972
maccabi Haifa - Atletio Madrid 0:7 BL cs.mérkõzés A csoport

Gól: Bojinov(2) , Fernando Torres(2) , Kerlon(2) , Lucas (1)

#87971
Elsõ meccsemen idegenben szuperkupa 1. mérkõzésen espanyolt 5-2re vertem

De most Leo Franco 2 hónap , Pótlására vett Blazek meg 3 , szal szarban vok 😊 Meg hoztam pár brazil tehetséget ( wendel , fernandao , marcelinho ) õket meg inkább elküldöm , mert vunk elegen , nagy neem ez a 30 fõs keret ^^ Van olyan poszt , ahol 2 emberem jáccik és van oda 8 ! :\ Elõl is van 6 csatárom , 4 is sok ...