Football Manager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Palermo milyen progival csináltad a skin-t?? nehéz volt és meddig tartott??
Iceman-> Lenny-t most láttam a tv-be és én is megakartam venni és mint egy új csillagot bemutatni de te megelõztél:'(
Cain-nak és Zolee-nak is hatalmas grat
RIP Antonio Puerta!!!!




Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Iceman
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
jó játékos lesz belõle, én a spanyol válogatottban játszattam
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
ezmi???
www.udlaspalmas.es,www.ultranaciente.com www.chelseafc.hu, Thx Guus!!!
6 éve jah. vannak/voltak itt akik régebb óta.
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
ja nem vettem észre elõfordul. Akkor viszont bug. 😊
GanXstaZolee#2709
valaki magyarázza már el nekem ezt a ték dolgot...
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
én azért nem jáccom mert vagy idõm nincs rá, vagy túl fáradt vagyok.
update-ek, igazolások nemérdekelnek
minnyá ték
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
GanXstaZolee#2709
ugyan a Te indokodat nemtudom de nagyon várom a 2007et, kicsit kellemetlen most ujat kezdeni 2006al, hogy tudjuk az igazolások részét.viszont fradival most élvezem.😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
nálam néha aztcsinálja a játék hogy magától elutasít ajánlatokat, pedig nincs beállítva ez az opció.
picit idegesítõ volt amikor egy 60 millió fontos ajánlattal tette ezt :c
#87990 : mostanában nem nagyon játszom
Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
most azzal idegel a jatek hogy Bonazzoli minden meccsen lõ 1 les gólt amit nem ad meg a jatekvezetõ, valamikor 2õt is...
GanXstaZolee#2709
ennyi nagycsapat után töltöm a kis fradikámat😊
-Olyan nincs hogy nincs. -Akkó\' van...
de azért beleadtam mindent amit csak lehetett, elköltöttem a 15 millás keretemet is 😊
érkezett Fred (11m) Lenny (5m) aztán még tavalyról Frey (3m) aztán Guarín 😊
és íme a jövõ nagy tehetsége 😊 Lenny... 2. meccsén lõt már egy 25 méteres gólt, mintegy bemutatkozás képpen 😄
Henry átmenetileg szünetel, sérülés miatt, de 5 meccs alatt 7 gólt rúgott, tehát nem panaszkodom... maradt így is pár csatárom 😊

Iceman
Keret 05/06
ÉV csapata 05/06
Bl döntõ 05/06
én menedzsere én lettem,év játékosak Ronaldinho.
2016es Ebre pályáznék: Összes meccs egy stadionban lenne. A tömbházunk mögötti szabad placcon van két 1*1es kapu. Korlátlan nézõszám + vip jegyek a tömbház erkélyerie.
Heló szia remélem hogy vagy
megkéne végre érteni h nem pályázik senki sehova, pályázni tessék az EB rendezésre
Avanti Crociati!
GanXstaZolee#2709
A tartalék keretemben most 4 plaja van mind eladó öregemberek 31+ 😊 valamint sok fiatal "tehetséget" is eladtam ilyen 1-2 milla árakon.
GanXstaZolee#2709
Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.
Hogy volt ennyi zsetonod?
<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
FM2012 - http://sysfoxfm.blogspot.hu/
Gól: Bojinov(2) , Fernando Torres(2) , Kerlon(2) , Lucas (1)
De most Leo Franco 2 hónap , Pótlására vett Blazek meg 3 , szal szarban vok 😊 Meg hoztam pár brazil tehetséget ( wendel , fernandao , marcelinho ) õket meg inkább elküldöm , mert vunk elegen , nagy neem ez a 30 fõs keret ^^ Van olyan poszt , ahol 2 emberem jáccik és van oda 8 ! :\ Elõl is van 6 csatárom , 4 is sok ...